Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Rūtele, saugok sesytes ir tėvelius iš aukštai. Užuojauta, stiprybės Lina ..
Atsakyti
Limour, mes visa sirdimi su jusu seima
user posted image
Atsakyti
Tiek daug jausmų, taip viskas trapu, taip sunku išsiskirti čia, bet mintyse ir širdyse ji visada bus šalia. Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Meldziames us Jusu seima. Mazytei mergytei tegul buna gera Danguje. Kazkada visi ten susitiksime. Stiprybes teveliams cia, zemeje.
Atsakyti
Tegu Viešpats saugo Jūsų šeimą savo širdyje...
Atsakyti
Ačiū, mielosios, už šiltus žodžius 4u.gif... šiandien jau greit ją pamatysiu... gražią gražią wub.gif wub.gif wub.gif...




QUOTE(Ritule @ 2009 11 17, 19:34)
Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia,              šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nesrūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsesi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.

wub.gif wub.gif wub.gif
Rūtele, jaučiu Tavo prisilietimą, jaučiu, kad esi šalia wub.gif. Pažadu, Mažyte, nenustosiu džiaugtis gyvenimu wub.gif.... esu pati laimingiausia mama, turėjusi galimybę pažinti Tave, suprasti, ką reiškia būti dvynukų mama... Širdele, myliu tave taip karštai, kad nuo karščio net sopa... ačiū, kad sulaukei mūsų, ačiū, kad leidai paskutinį kartą išglostyt, išbučiuot, o po to taip tyliai tyliai išėjai... ačiū, kad pati pasirinkai wub.gif ... esi palaiminta, Brangioji... būk laiminga!
Atsakyti
Linut... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 05:01)


cray.gif

Tu - pati nuostabiausia mama. console.gif

Rūtele, būk laiminga. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 07:01)


Be žodžių, Linute. Didžiuojuosi tavimi... Stipriai stipriai apkabinu. Rūtelei malonaus Dievulio prieglobsčio..
Atsakyti
Sirdis plysta cry.gif
Tegu Ilsisi Ramybeje Tavo Rutele wub.gif wub.gif wub.gif
Didziausia uzuojauta Jusu seimai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 06:01)

Lina, tu nuostabi..Pati sauniausia mamyte! Labai gaila, kad negaliu ateiti pabuti su tavim nors akimirka ir atsisveikinti su Rutele. verysad.gif Bet ji visada bus su mumis wub.gif
Atsakyti
negaliu suvaldyti asaru verkiu balsu bet tuo paciu pagalvoju kokia tu stipri Linute, pavydziu tau stiprybes. Tavo angeliukas visada bus musu visu sirdyse, tegul jai buna gera ten danguje salia visu kitu ANGELIUKU... wub.gif
Atsakyti