Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Aš visai netyčia užėjau čia.Ir rašau per ašaras nematydama raidžių.Negaliu patikėti,kad yra tokių stiprių Angelėlių Mamyčių,Stiprybės Jums pavydėtų bet kas.Tegul ilsisi ir Rūtelė ir kiti angelėliai ramiai,tegul suspindi žvaigždelėmis danguje,rasos lašeliais žolėje.
Atsakyti
QUOTE(Alinge @ 2010 11 04, 23:58)
Aš visai netyčia užėjau čia.Ir rašau per ašaras nematydama raidžių.Negaliu patikėti,kad yra tokių stiprių Angelėlių Mamyčių,Stiprybės Jums pavydėtų bet kas.Tegul ilsisi ir Rūtelė ir kiti angelėliai ramiai,tegul suspindi žvaigždelėmis danguje,rasos lašeliais žolėje.


wub.gif
Atsakyti
Ir as cia netycia uzejau. be asaru cia nieko negaliu perskaityt. stiprybes jums.
Atsakyti
Šiandien aplankiau Rūtelę wub.gif
Atsakyti
11.11 ... žaisdavau su skaičiais rolleyes.gif ... jie man atrodė kažkokie stebuklingi... kaip vaikas sugalvodavau norą wub.gif ... ir lygiai prieš metus tas noras buvo ypač didelis - kad sklandžiai pavyktų operacija, kada chirurgui sektųsi, kad neprailgtų rytas... trumpai... kad Dievas saugotų visą personalą...
... ir lygiai prieš metus ši diena buvo ypatinga... nes tu, Rūtyt, tokiu pačiu laiku kaip dabar, dar mylavai mano papuką savo lūpytėmis, dar žiūrėjai į mane savo nuostabiu žvilgsniu, dar lietė mano lūpas tavo rankytės... pasikalbėjome, pasišypsojome, paskui porą valandėlių žaidėme, glaustėmės, važinėjomės po skyrių... tuo tarpu tavo sesutė saldžiai miegojo... ji leido mums pabūti kartu... tik mums wub.gif wub.gif...
... paskui viskas vyko labai greit... nepajutau, kaip atėjo sesutė, kaip dar dvynių vežimėlyje išdažė tavo pilvelį oranžiniais dažais, o paskui sekė... mamyte, vyniojam į kaldrą, važiuojam... vos ne lėkte viskas... mamyte, galite palydėti... skyrius, koridorius, liftas, operacinės durys... viskas, daugiau jums negalima, atsisveikinkite... paskutinis bučinys jai dar mane matant, palaiminimas ir begalinis tikėjimas, kad viskas bus gerai wub.gif ... laikykis, mažyt, būk stipri, greit pasimatysim... operacinės durys užsivėrė.......................................................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limour: 11 lapkričio 2010 - 06:47

cry.gif cry.gif





wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritule: 11 lapkričio 2010 - 08:32
per sunku... user posted image
Atsakyti
Limour, tu nuostabi Mama 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 11 11, 06:43)


wub.gif wub.gif
cry.gif cry.gif
Atsakyti
Limour... verysad.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 11 11, 06:43)

Kaip as Tavim didziuojuos ir dziaugiuosi wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti