Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(_Fly_ @ 2010 10 17, 19:39)
Juk netoliese gyveni smile.gif

Aš po mėnesiuko aplankysiu wub.gif


taip, bet kažkaip norėtųsi su kažkuo kartu eiti smile.gif
Atsakyti
Dabar ir vaizdas kiek pasikeitęs, iš toli besimačiusio laikino angelėlio nebėra. Bet rasti nesunku. :]
Atsakyti
smile.gif+2010 10 19, 15:46-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 19, 15:46)
Dabar ir vaizdas kiek pasikeitęs, iš toli besimačiusio laikino angelėlio nebėra. Bet rasti nesunku. :]


o kodėl nebėra?
Atsakyti
Na čia mama geriau gali pasakyt ;] , bet kiek aš supratau jis ten buvo statytas kaip laikinas, na kaip kiti žmonės tuos laikinus kryželius pastato. Be to, ten kur jis stovėjo, dabar išbetonuota. Viduj sudygus žolytė (na tik kaip po pastarųjų dienų šalnų nnž). Tvarkoma kapelio išvaizda į ilgalaikiškesnę, todėl ir keičiasi.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 19, 17:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 10 19, 17:27)
Na čia mama geriau gali pasakyt ;] , bet kiek aš supratau jis ten buvo statytas kaip laikinas, na kaip kiti  žmonės tuos laikinus kryželius pastato. Be to, ten kur jis stovėjo, dabar išbetonuota.  Viduj sudygus žolytė (na tik kaip po pastarųjų dienų šalnų nnž). Tvarkoma kapelio išvaizda į ilgalaikiškesnę, todėl ir keičiasi.

aišku 4u.gif vistiek reiks ateiti aplankyti, bandysiu surasti smile.gif
Atsakyti
Rasi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 spalio 2010 - 19:26
Buriuke, šią savaitę man užsakė raides, rėmas jau padarytas, mačiau. Tai, kol sudėlios užrašą, kol atveš sumontuot, gali dar kokia savaitė praeiti (nesitikėjau, kad tie darbai taaaaaaaip ilgai tempsis verysad.gif). Tad, jei dar kurį laiką luktertum, po geros savaitės turėtum tikrai lengvai rasti.
Kol kas tokio balto angelo, apie kokį svajojau prieš beveik metus, nebus, tačiau bus kitas mažas mielas ir labai jaukus angeliukas, kurį mūsų tėvelis parsivežė iš JAV wub.gif...
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 10 20, 09:07)

Kol kas tokio balto angelo, apie kokį svajojau prieš beveik metus, nebus, tačiau bus kitas mažas mielas ir labai jaukus angeliukas, kurį mūsų tėvelis parsivežė iš JAV wub.gif...


vistiek bus labai jauku ir gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 10 20, 08:07)

uzjauciu,skaitau ir taip graudu cray.gif stiprybes jum verysad.gif
Atsakyti
Stiprybės jūsų šeimai- skaitau ir negaliu suvaldyti ašarų cry.gif cry.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Leta*: 29 spalio 2010 - 21:06
Mažyte, labas wub.gif,
Tikėjaus būt pakilesnės nuotaikos... deja, nesu verysad.gif... nuvylė mus meistrai doh.gif... tempė tempė kapo tvarkymo darbus iki paskutinės dieos, o rezultatu esu absoliučiai nepatenkinta doh.gif verysad.gif... visai ne tai, ko tikėjomės. Liūdna man labai... aš taip norėjau tave, Mažute, papuošti visų šventųjų dienai, bet... yra kaip yra... žinau, kad kažką keisiu ir darysiu tol, kol bus gražu ax.gif.
Užtai tą laikiną medinę skulptūrėlę nuvežėme į Kryžių kalną thumbup.gif - taip ramu širdy, kad radome jai jaukią vietelę prie mūsų šeimos kryžiaus... kažkokia maloni atmosfera ten... ne veltui vieta šventa...
Myliu Tave, mieloji wub.gif.
Greit vėl susimatysim 4u.gif.
Atsakyti
Degame zvakute Jusu Mazytei
heart.gif
Atsakyti