Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Su Tavo dienele, Rūtele wub.gif Pusmetukas...
Atsakyti
Rūtele, čia tau balionėlis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Rūtele, tavo dienelė. wub.gif

user posted image

p.s. kiškutis buvo laaabai murzinas, tad mes jį parsinešėme išprausti, neišsigąskite, jei nerasite, dabar po maudynių džiūsta, būtinai grįš. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 16 gegužės 2010 - 15:03
Labas, Mažyte wub.gif,

Vakar pas Tave buvo šilta wub.gif, degė žvakelės wub.gif... aplink intensyviai vyksta darbai, o man galvoje kirba mintys, kaip papuošti Tave, kaip sukurti šilumą ir jaukumą Tavo namučiuose rolleyes.gif... papasakojau tėveliui, kaip norėčiau, kad viskas atrodytų, tai nuvažiavome į kitas kapinaites apžiūrėti pavyzdžių.... gavau užduotį bigsmile.gif - per šiandien išsiaiškinti, kur ir kaip būtų galima užsakyti antkapėlį... tokį, kokio noriu rolleyes.gif... tad iš ankstyvo ryto kibsiu į darbus bigsmile.gif.
Bučkis Tau, Saulele wub.gif wub.gif wub.gif...
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 05 17, 05:42)
Labas, Mažyte wub.gif,

Vakar pas Tave buvo šilta wub.gif, degė žvakelės wub.gif... aplink intensyviai vyksta darbai, o man galvoje kirba mintys, kaip papuošti Tave, kaip sukurti šilumą ir jaukumą Tavo namučiuose rolleyes.gif... papasakojau tėveliui, kaip norėčiau, kad viskas atrodytų, tai nuvažiavome į kitas kapinaites apžiūrėti pavyzdžių.... gavau užduotį bigsmile.gif - per šiandien išsiaiškinti, kur ir kaip būtų galima užsakyti antkapėlį... tokį, kokio noriu rolleyes.gif... tad iš ankstyvo ryto kibsiu į darbus bigsmile.gif.
Bučkis Tau, Saulele wub.gif  wub.gif  wub.gif...

wub.gif
Atsakyti
tik dabar suzinojau apie sy skausma. Skauda sirdele mamytei ir teveliui, bet tenka gyventi toliau... Sunku surasti zodzius kad nuraminti skausma...

uzuojauta, malda, ir ... ilsekis ramybeje mazyte Rutele!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
hi, ačiū, labai gražu 4u.gif wub.gif.

Radau savo mintis, rašytas prieš kelias savaites širdukų forume... kažkaip panorau jas perkelti čia blush2.gif...

"O mes gyvenam gerai, dabar galvas yra užėmusios mintys, kaip sutvarkyti Rūtelės kapelį. Laukiau... nieko nedariau, kol grįš mūsų tėvelis. Labai norisi tokius sprendimus priimti kartu. Tad... malonūs tie mažo Angelėlio rūpesčiai.... kai nuvažiuoji, aplankai tą vaiką, net nejauti, kad Jo nėra... kažkaip Ji man visada šalia... Ji mūsų širdyse...
... kaip ir pažadėjau Jai, mes esame laimingi wub.gif ..."
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 06 11, 16:28)
hi, ačiū, labai gražu 4u.gif  wub.gif.

Radau savo mintis, rašytas prieš kelias savaites širdukų forume... kažkaip panorau jas perkelti čia blush2.gif...

"O mes gyvenam gerai, dabar galvas yra užėmusios mintys, kaip sutvarkyti Rūtelės kapelį. Laukiau... nieko nedariau, kol grįš mūsų tėvelis. Labai norisi tokius sprendimus priimti kartu. Tad... malonūs tie mažo Angelėlio rūpesčiai.... kai nuvažiuoji, aplankai tą vaiką, net nejauti, kad Jo nėra... kažkaip Ji man visada šalia... Ji mūsų širdyse...
... kaip ir pažadėjau Jai, mes esame laimingi wub.gif ..."


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 06 11, 16:28)
" kai nuvažiuoji, aplankai tą vaiką, net nejauti, kad Jo nėra... kažkaip Ji man visada šalia... Ji mūsų širdyse...


wub.gif cray.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti