Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

user posted image

Šiandien tavo diena, mažute...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 16 kovo 2010 - 10:24
... per tą pusvalanduką, kol atvažiavom Tavęs aplankyti, gamta krėtė pokštus bigsmile.gif ... išėjom su saule, kol stabtelėjom pakely, apniuko, kol atvažiavom iki Tavęs, pradėjo snigti, o kai uždegėme žvakeles, saulytė vėl mums nusišypsojo bigsmile.gif... padėkojau jai ir pasidžiaugiau tokia įspūdinga diena wub.gif wub.gif wub.gif...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 03 16, 23:07-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 03 16, 23:07)


bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Miela Rūtele,

Sunku apsakyti tą jausmą, kai lygiai prieš metus ligoninėje buvau ruošiama operacijai...... ir begalinis džiaugsmas, kad jau tuoj tuoj išvysiu savo pupas, ir begalinis nerimas, o kas bus toliau, kaip seksis dešiniąjai mergytei (tuo metu net užuominos neturėjom į tai, jog būsi Rūta wub.gif).... visada žinojau, tu saugi, kol esi pilvelyje, kol tavo kraujotaka bendra su mana......
Mažyt, tu gimei 9:10 val., pirmoji wub.gif ... vos po akimirkos gimė sesytė wub.gif... jus abi nunešė, sutvarkė ir atnešė parodyti man.... oi kaip išgaravo iš akių tas vaizdas... kaip jūs atrodėte... nepamenu net, ar leido jus pabučiuoti unsure.gif... o tada... tada tave ištyrė ir išvežė į kitą miesto galą, į Santariškes... buvai lankoma tėvelio, o aš tave, mažut, jau "blaiviom" akim pamačiau tik po trijų parų... verkiau pasikukčiodama... tokia putlutė, tokia graži wub.gif , o guli reanimacijoje... širdis plyšo iš skausmo, nežinomybė žudė... žiūrėjau į tave ir nieko nežinojau: nei kaip ilgai ten būsi, nei kada galėsiu tave priglausti... džiaugiausi vienu, kad jau pagaliau atvežiau tau savo pienuko, kad nors lašeliu būsim kartu wub.gif wub.gif... glausdavau sesę ir verkdavau, kad negaliu priglausti tavęs, bet žinojau, tai - laikina... taip... penkių parų tave operavo, būklė buvo sunki, bet stabili, iš lėto ramiai atsigavai... prabėgo dar savaičiukė, tada jau mane su Agnyte perkėlė į kardiologijos skyrių ir atidavė tave wub.gif... tos dienos buvo pačios pačiausios wub.gif wub.gif ... turėjau jus abi, atvažiuodavo tėvelis su Urtute ir vienoje palatoje būdavome būdavome visi 5.... Urtutė palaikydavo buteliuką... jai labai patiko rūpintis jumis... pradėjau matyti vaizdą, kaip tai atrodys namuose wub.gif wub.gif wub.gif buvau be galo laiminga... visai netrukus, vos po kelių dienų mus išleido iš ligoninės... žinau tiksliai - tai buvo balandžio 6-oji. Nuostabesnės dovanos gimtadiniui negalėjau gauti....visi 5 važiavome namo bigsmile.gif.

Rūtele, nors tavo kelias šioje žemėje buvo toks trumpas... nors džiuginai mus tik 8 mėnesius, tačiau Tavo atminimas liks amžinas... meilė ir šiluma, kurią patyrėme kartu su tavim, neišblės niekada... myliu ir mylėsiu Tave amžinai wub.gif...

Mama
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 03 20, 09:07)
Miela Rūtele,
....
Rūtele, nors tavo kelias šioje žemėje buvo toks trumpas... nors džiuginai mus tik 8 mėnesius, tačiau Tavo atminimas liks amžinas... meilė ir šiluma, kurią patyrėme kartu su tavim, neišblės niekada... myliu ir mylėsiu Tave amžinai wub.gif...

Mama


Koks gražus laiškas Rūtelei, ji bus amžinai su Jumis wub.gif wub.gif wub.gif
Agnytę su pirmuoju gimtadieniu!!! birthday.gif happybday.gif

Vis aplankau šį skyrelį, nes čia miela ir šilta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 03 20, 09:07)

Rūtele, nors tavo kelias šioje žemėje buvo toks trumpas... nors džiuginai mus tik 8 mėnesius, tačiau Tavo atminimas liks amžinas... meilė ir šiluma, kurią patyrėme kartu su tavim, neišblės niekada... myliu ir mylėsiu Tave amžinai wub.gif...

Mama [/i]

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif



Rutele,siandien ir tavo gimimo diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 03 20, 09:07)


wub.gif ...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 20 kovo 2010 - 15:26
QUOTE(Limour @ 2010 03 20, 10:07)

Rūtele, nors tavo kelias šioje žemėje buvo toks trumpas... nors džiuginai mus tik 8 mėnesius, tačiau Tavo atminimas liks amžinas... meilė ir šiluma, kurią patyrėme kartu su tavim, neišblės niekada... myliu ir mylėsiu Tave amžinai wub.gif...

Mama [/i]


wub.gif wub.gif wub.gif

Agnyte su gimtadieniu wub.gif
Atsakyti
Rūteliuk, tiek daug meilės aplinka Tave, turi nuostabią mamą user posted image
Atsakyti
Siunčiu tau maldelę Rūtele wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 03 20, 09:07)
Miela Rūtele,

Sunku apsakyti tą jausmą, kai lygiai prieš metus ligoninėje buvau ruošiama operacijai...... ir begalinis džiaugsmas, kad jau tuoj tuoj išvysiu savo pupas, ir begalinis nerimas, o kas bus toliau, kaip seksis dešiniąjai mergytei (tuo metu net užuominos neturėjom į tai, jog būsi Rūta wub.gif).... visada žinojau, tu saugi, kol esi pilvelyje, kol tavo kraujotaka bendra su mana......
Mažyt, tu gimei 9:10 val., pirmoji wub.gif ... vos po akimirkos gimė sesytė wub.gif... jus abi nunešė, sutvarkė ir atnešė parodyti man.... oi kaip išgaravo iš akių tas vaizdas... kaip jūs atrodėte... nepamenu net, ar leido jus pabučiuoti unsure.gif... o tada... tada tave ištyrė ir išvežė į kitą miesto galą, į Santariškes... buvai lankoma tėvelio, o aš tave, mažut, jau "blaiviom" akim pamačiau tik po trijų parų... verkiau pasikukčiodama... tokia putlutė, tokia graži wub.gif , o guli reanimacijoje... širdis plyšo iš skausmo, nežinomybė žudė... žiūrėjau į tave ir nieko nežinojau: nei kaip ilgai ten būsi, nei kada galėsiu tave priglausti... džiaugiausi vienu, kad jau pagaliau atvežiau tau savo pienuko, kad nors lašeliu būsim kartu wub.gif  wub.gif... glausdavau sesę ir verkdavau, kad negaliu priglausti tavęs, bet žinojau, tai - laikina... taip... penkių parų tave operavo, būklė buvo sunki, bet stabili, iš lėto ramiai atsigavai... prabėgo dar savaičiukė, tada jau mane su Agnyte perkėlė į kardiologijos skyrių ir atidavė tave wub.gif... tos dienos buvo pačios pačiausios wub.gif  wub.gif ... turėjau jus abi, atvažiuodavo tėvelis su Urtute ir vienoje palatoje būdavome būdavome visi 5.... Urtutė palaikydavo buteliuką... jai labai patiko rūpintis jumis... pradėjau matyti vaizdą, kaip tai atrodys namuose wub.gif  wub.gif  wub.gif buvau be galo laiminga... visai netrukus, vos po kelių dienų mus išleido iš ligoninės... žinau tiksliai - tai buvo balandžio 6-oji. Nuostabesnės dovanos gimtadiniui negalėjau gauti....visi 5 važiavome namo bigsmile.gif.

Rūtele, nors tavo kelias šioje žemėje buvo toks trumpas... nors džiuginai mus tik 8 mėnesius, tačiau Tavo atminimas liks amžinas... meilė ir šiluma, kurią patyrėme kartu su tavim, neišblės niekada... myliu ir mylėsiu Tave amžinai wub.gif...

Mama


wub.gif wub.gif wub.gif
Vel po tiek laiko as eilini karta apsiverkiau
Atsakyti