Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

[quote=Limour,2010 01 06, 18:19]
Dvi mažos mergytės gimusios net dvi savaitėles buvo toli viena nuo kitos, bet... kai jau susitiko, tai man nepavyko jų migdyti kitaip, kaip kartu (Rūtelė-kairėje)...

user posted image

Vėliau jos augo, panašėjo... išrinkau man mieliausias nuotraukas, kuriose jos panašiausios...

3 mėnesių (Rūtelė-dešinėje)
user posted image

Vis pagalvoju apie si nuostabu angeliuka wub.gif wub.gif wub.gif
Nuostabios mergytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(busiu_mama. @ 2010 01 31, 19:32)
Vėliau jos augo, panašėjo... išrinkau man mieliausias nuotraukas, kuriose jos panašiausios...

3 mėnesių (Rūtelė-dešinėje)
user posted image

kokios grazuolytes wub.gif wub.gif bet tuopaciu kaip sirdele spaudzia cray.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2010 02 02, 00:35)
kokios grazuolytes  wub.gif  wub.gif  bet tuopaciu kaip sirdele spaudzia  cray.gif
user posted image
Radau, tai, kaip aš įsivaizduoju Rūtelę tenai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 20, 00:00)
Mergytė sirgo. Gimė su įgimta širdies yda... po planinės operacijos nebepajėgė širdelė dirbti, todėl tyliai ir ramiai teko su mažiuke atsisveikinti 4u.gif.

O dieve kaip skaudu skaityti,verkiu balsu jau,kaip neteisinga viskas...man neteisingiausia yra vaikelių mirtys,tėveliams stiprybės.
Atsakyti
Limour, grazuole Rutele buvo wub.gif grazios nuotraukytes, gaila visu nemaciau ... kaip gaila, kad tokio stebuklo nera....tik liko prisiminimai apie ja.... laikykis.... as gimus ta pacia diena kaip ir Agne su Rutele.... vis kai apie gimtadieni pagalvoju, prisimenu ir tave ir tavo dukrytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 02 02, 14:30)
user posted image


wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif angel_not.gif wub.gif šiandien Rūtelei su berniuku padarėm po sniego angeliuką (tik fotiko neturėjom nuotraukai sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2010 02 05, 15:03)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  angel_not.gif  wub.gif šiandien Rūtelei su berniuku padarėm po sniego angeliuką (tik fotiko neturėjom nuotraukai sad.gif )


Rūtelė juk matė. mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 02 02, 14:30)
user posted image
Radau, tai, kaip aš įsivaizduoju Rūtelę tenai user posted image


koks fainas paveiksliukas wub.gif
Atsakyti
user posted image

buk laiminga mazutele ir saugok savo mamyte
Atsakyti
Rūtelė jau pasipuošė rolleyes.gif... dabar jau visi, kas lankysite, pamatysite, kur ji wub.gif. Kaip smagu, kad spėjau iki išvažiavimo thumbup.gif...
Atsakyti
Limour ,o kaip kita sese auga ?paklausiu gal labai nesupyksi doh.gif kaip mazute reguoja kad nebera vienos juk vis delto buvo dvynukes,juk neatskiriamos buvo blush2.gif
Atsakyti