Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(Limour @ 2010 01 16, 23:17)
... už angelų sniege įrašytas žodis... kas žinote, koks? wub.gif  wub.gif  wub.gif
Myliu, Mažyte, Tave.... myliu labai... wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
hi smile.gif, ačiū už nuostabius vaizdus 4u.gif.

Myliu wub.gif
MB iskart ji pamate, sako matai matai wub.gif
Atsakyti
Nelabai pavykęs - bet iš visos širdies blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2010 01 19, 11:46)

be komentaru wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos... be galo žavu matyti tieeeeeeek daug įvairių formų angelų wub.gif wub.gif ... fantastika!

Atsakyti
"... pagalvoju ir apie kitą mūsų stebuklą - Rūteliuką, kurią likimas mums išplėšė iš rankų. Prisimenu ją visada gera nuotaika, paglostau ją nuotraukoje ir tuo pat metu paliūdžiu galvodamas apie ją..."


Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 19, 23:25)
"... pagalvoju ir apie kitą mūsų stebuklą - Rūteliuką, kurią likimas mums išplėšė iš rankų. Prisimenu ją visada gera nuotaika, paglostau ją nuotraukoje ir tuo pat metu paliūdžiu galvodamas apie ją..."


wub.gif Limour, jūsų šeima nuostabi. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 20 sausio 2010 - 11:05
QUOTE(Limour @ 2010 01 19, 23:25)
"... pagalvoju ir apie kitą mūsų stebuklą - Rūteliuką, kurią likimas mums išplėšė iš rankų. Prisimenu ją visada gera nuotaika, paglostau ją nuotraukoje ir tuo pat metu paliūdžiu galvodamas apie ją..."

console.gif oi tas likimas....... verysad.gif
Atsakyti
gražu naktį wub.gif...
Atsakyti
o man atminty įstrigusios tik tos kelios dienos lapkričio vidury.. nes nei prieš, nei po nedalyvavau jūsų gyvenime..
Atsakyti
...o man istrige keli vaizdai...darzelis, Limour su visomis savo trijomis mergytemis, as su Zaiza susitikti atejau su pilvuku ir savo berniuku, po kiek laiko staipsnis zurnale, ir dar po kiek laiko sis skyrelis...dziaugiuosi susipazinus bent trumpam...ir daznai nezinau kodel man tas vazidas mieganciu mazyliu darzelyje iskildavo vis...Stiprybes Jusu seimai.... nors realiai Jusu nepazinojau, bet jau nuo tos minutes kai mazylei reikejo pagalbos, mes prisidejome maldomis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos . Kaip visalaika cia ramu . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sharkavagile: 24 sausio 2010 - 18:05