Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

... pašalas ...
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 11, 15:39)
... pašalas ...

user posted image
Atsakyti
Suspaudė širdelę bežiūrint nuotraukas. verysad.gif
Mažylės nuostabios. Gaila, nespėjau visų nuotraukyčių pažiūrėt.
Linkėjimai Agnutei ir Urtutei 4u.gif
Atsakyti

Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia, šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nerūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsiasi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane iš galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.


user posted image

p.s. Rituliuk, pasiskolinau, nepyk... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 13 sausio 2010 - 12:16
QUOTE(Mažulėlė @ 2010 01 11, 19:37)

Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia,              šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nerūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsesi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.


user posted image

p.s. Rituliuk, pasiskolinau, nepyk...  blush2.gif


Man nepaprastai gražūs šitie žodžiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2010 01 11, 18:37)

Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kokie grazus,silti,mieli ir pamokantys zodziai tiesiai is sirdies gelmiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2010 01 11, 18:37)

Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia,              šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nerūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsiasi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane iš galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.


user posted image

p.s. Rituliuk, pasiskolinau, nepyk...  blush2.gif

4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Aniukes mama @ 2010 01 12, 09:44)
Man nepaprastai gražūs šitie žodžiai  wub.gif

mhm.as juos labai labai daznai skaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2010 01 13, 20:40)
4u.gif  biggrin.gif
mhm.as juos labai labai daznai skaitau  smile.gif


Ir aš išsisaugojus esu, kai kažkada davei mums. Ramu paskaičius tampa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 06, 16:19)
Dvi mažos mergytės gimusios net dvi savaitėles buvo toli viena nuo kitos, bet... kai jau susitiko, tai man nepavyko jų migdyti kitaip, kaip kartu (Rūtelė-kairėje)...



nu va, pražiopsojau reportažiuką verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti