Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Gražuolė Jūsų Rūtelė. wub.gif wub.gif
Ji visad bus su Jumis ir Jumyse wub.gif wub.gif
Kai pamačiau,kokia ji gražuolė,su nuostabia balta suknyte...negalėjau sulaikyt ašarų...verkiau ir verkiu. cry.gif cry.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 07, 16:40-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 01 07, 16:40)
prisiminiau Mažąjį princą ir lapę :]]

Mano gyvenimas labai neįvairus. Aš medžioju vištas, o žmonės medžioja mane. Visos vištos tarp savęs panašios, ir visi žmonės tarp savęs panašūs. Taigi man truputi nuobodu. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mano gyvenimas nušvis lyg saulė. Aš pažinsiu tokį žingsnių garsą, kuris skirsis nuo visų kitų. Kiti žingsniai mane verčia lįsti į žemę. Tavo žingsniai mane išvadins lauk iš urvo kaip muzika. O be to, žiūrėk! Matai, ten - javų laukas? Duonos aš nevalgau. Iš javų man jokios naudos. Javų laukai man nieko neprimena. Ir tai liūdna! Bet tavo plaukai yra aukso spalvos. Taigi kaip bus puiku, kai tu mane prijaukinsi! Aukso spalvos javai man primins tave. Ir man bus malonu klausytis vėjo šiurenimo javuose...

Gražus tas prisijaukinimas  ir šiltas ...kaip bežiūrėsi
4u.gif

Pati geriausia knyga mano gyvenime ......... skaičiau 100 kartų ir dar tiek ir daugiau skaitysiu ...... naivi, vaikiška, bet labai teisinga ..... visa tiesa vaiko akimis per neiškraipytą prizmę.
Atsakyti
Tose paskutinese nuotraukose mazyte atrodo kaip mieganti princese balta suknele wub.gif
Vis perziuriu, bet spaudzia vistiek sirdele...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 08 sausio 2010 - 20:59
wub.gif wub.gif wub.gif verysad.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2010 01 08, 09:08)
Pati geriausia knyga mano gyvenime ......... skaičiau 100 kartų ir dar tiek ir daugiau skaitysiu ...... naivi, vaikiška, bet labai teisinga ..... visa tiesa vaiko akimis per neiškraipytą prizmę.

O an labiausiai patinka šios dvi citatos:
"Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis."

Ir
"- Susipažinti gali tik su tais dalykais, kuriuos prisijaukini,- tarė lapė.- [COLOR=red]Žmonės neturi laiko ko nors pažinti. Jie nusiperka viską jau gatavą iš prekybininkų. Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi
. Jei nori turėti draugą, prisijaukink mane!"

Ir dar apie avies piešimą.......
"Kai viskas taip paslaptinga, kaip tu nepaklausysi. Nors man tai atrodė didelė nesąmonė, atsidūrus už tūkstančio mylių nuo bet kurių gyvenamų vietų ir žiūrint į akis mirčiai, tačiau išsiėmiau iš kišenės popieriaus lapą ir automatinį plunksnakotį. Bet, atsiminęs, kad daugiausia buvau mokęsis tik geografijos, istorijos, skaičiavimo ir gramatikos, pasakiau vaikiūkščiui (truputį nepatenkintas), kad nemoku piešti. Jis atsakė:

- Nieko. Nupiešk man avį."


Čia jau mano sapalionės smile.gif
Kiek šimtų tūkstančių kartų mes darome ne tai , ko esame mokesi? Ir ką norėtume daryti? Paprastas vaikiškas teiginys " Nieko, kad nemoki (negali/neturi laiko/tau nerūpi....) , o tiek paslepia ir atskleidžia......tarsi tai būtų gyvybės ir mirties klausimas, o kartu ir visiškas nereikšmingas pasakymas : "Nieko..."
Atseit nenusimink, tu dar turi šansą, būti tokiu......... geresniu, kantresniu, žmogiškesniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 08 sausio 2010 - 23:00
Na ką ...... aš užbaigsiu autoriaus reziume ...

" Sustok........................... tegu tau būna kas nors brangu, tegu ir tavo gyvenimas turi tikslą, tebūnie jis prasmingas.
Nepralėk pro šalį greituoju traukiniu, nepamatęs, kaip gyvena žmonės, nepasimokęs iš jų ydų, nesusidraugavęs su pačiais geriausiais.
Pamatyk grožį giliau, sielos akimis, mokėk pažinti tuos baobabus - pikto daigus savo sieloje ir aplinkoje. Kasdien kruopščiai juos išrauk, nes kitaip jie išsikeros tavo žemėje, užgoš rožes ir jų nebeįveiksi.
O savo meilę, draugystę saugok nuo pavojų - uždėk apynasrį kvailai aviai, kad tavo rožės nenuėstų. "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 09 sausio 2010 - 00:17
QUOTE(Voverė @ 2010 01 09, 00:15)
...uždėk apynasrį kvailai aviai, kad tavo rožės nenuėstų. "

...jaučiuos kaip ta rožė cool.gif...
Atsakyti

Stiprybės Jūsų šeimai.
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 06, 16:19)
Dvi mažos mergytės gimusios net dvi savaitėles buvo toli viena nuo kitos, bet...

o man toj nuotraukoj kur ką tik gimusios mergytės, Rūtelė tokia panaši į tėtuką wub.gif Vajėtau, Linut wub.gif nėjo ašarų sulaikyti wub.gif wub.gif verysad.gif
Atsakyti
Limour, tu šaunuolė wub.gif wub.gif
Atsakyti
Limour, tu esi labai stipri moteris smile.gif
Grazi Ruteles fotosesija, sviesus prisiminimas smile.gif
Atsakyti
Linut uzuojauta.Esi tikrai labai stipri.Dziaugiuosi,kad nors ir trumpai,bet teko jus pazinti. Stiprybes.Mes su Jumis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti