Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
cray.gif wub.gif
Atsakyti
Limour, na ir stipri tu .Man beziurint nuotraukas taip sirdi suspaude verysad.gif Diziausios sekmes tavo graziai seimai smile.gif
Atsakyti
buvau pamiršusi, kad verkti moku..
Atsakyti
Limour, jau rasiau ir pasikartosiu wub.gif esat be galo stipri mama wub.gif labai grazi seima ir angeliukas wub.gif
Atsakyti
... o aš, žinokit, verčiu, žiūriu ir... šypsausi... net nežinau, kodėl... bet už tai jaučiuosi labai laiminga wub.gif wub.gif...

_fly_, tikrai? unsure.gif... nepatikėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 07, 11:43)
_fly_, tikrai? unsure.gif... nepatikėčiau blush2.gif

kad tada pirmą ir paskutinį kartą kokių vienerių metų laikotarpyje verkiau, kai tu matei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 07, 11:43)
... o aš, žinokit, verčiu, žiūriu ir... šypsausi... net nežinau, kodėl... bet už tai jaučiuosi labai laiminga wub.gif  wub.gif...


... todėl, kad turėjai galimybę ją pažinti... wub.gif
Atsakyti
grozis,va tokias jas abi atsimenu,grazuoles raudonam vezimuke wub.gif atsimenu Rutele ir tokia-angeliuka,grazu,ramu,jautru,maniau neverksiu-dejedziaugiuosi pazinus,sia nuostabia mamyte,zavuole Rutele ir Agnyte,bei gudruole Urtyte wub.gif wub.gif butinai aplankysiu Rutele.Nezinau,kodel bet kai kurie sutikti kelyje zmogeliukai palieka gilu pedsaka ir daug graziu minciu,prisiminimu,taip yra ir su Limour ir Rutele.
Atsakyti
QUOTE(_Fly_ @ 2010 01 07, 09:25)
buvau pamiršusi, kad verkti moku..

o kad taip apie rūkymą dar pamiršt :]]]]

Šiltas reportažiukas, labai


prisiminiau Mažąjį princą ir lapę :]]

Mano gyvenimas labai neįvairus. Aš medžioju vištas, o žmonės medžioja mane. Visos vištos tarp savęs panašios, ir visi žmonės tarp savęs panašūs. Taigi man truputi nuobodu. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mano gyvenimas nušvis lyg saulė. Aš pažinsiu tokį žingsnių garsą, kuris skirsis nuo visų kitų. Kiti žingsniai mane verčia lįsti į žemę. Tavo žingsniai mane išvadins lauk iš urvo kaip muzika. O be to, žiūrėk! Matai, ten - javų laukas? Duonos aš nevalgau. Iš javų man jokios naudos. Javų laukai man nieko neprimena. Ir tai liūdna! Bet tavo plaukai yra aukso spalvos. Taigi kaip bus puiku, kai tu mane prijaukinsi! Aukso spalvos javai man primins tave. Ir man bus malonu klausytis vėjo šiurenimo javuose...

Gražus tas prisijaukinimas ir šiltas ...kaip bežiūrėsi
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 07 sausio 2010 - 16:56
smile.gif+2010 01 07, 17:40-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 01 07, 17:40)
o kad taip apie rūkymą dar pamiršt :]]]]

O aš galiu pasakyti, kad man pavyko blush2.gif . Būtent užsispyriau vardan Rūtelės, na tiesiog jos atminimui. ir viskas jau beveik du mėn...anei vienos ir manau, kad man sekasi puikiai biggrin.gif Toks jausmas, kad kažkas palaiko. wub.gif
Atsakyti
aš silpnesnės valios smile.gif
Atsakyti