Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(meskius_0417 @ 2010 01 05, 21:51)
Aš irgi vis prisimenu, kaip Ritulė buvo parašiusi, kad prie berželių..tai susirandu juos, o paskui ir angeliukų žiūriu. O sunku surasti, nes tada nedaug buvo kapelių aplinkui, o dabar labai daug.
O dėl foto - aš pasuoju...Neturiu nuomonės...O kas nenori, juk gali prastumti tokį Limour postą. Man kai reikia pagalvoti apie Rūtelę pasiimu žurnalą. Ir man tai labai gerai wub.gif  Tikrai nežinau ar noriu kitokią ją pamatyti rolleyes.gif , nepykite... gal kas manęs nelabai supras. O Limour žinau, kad supras wub.gif

4u.gif ir as suprantu

prisimenu as Rutele ,tokia,kokia laikydavau ant ranku,sunkiai ispaudziancia sypsena,rimtuole ,minkstute ir kazkuo panasia i mano viena sese wub.gif wub.gif
prisimenu as ja ,lyg porcelianine lele,tokia salta salta,bet kartu putlute putlute wub.gif o apie grozi is vis patyliu wub.gif wub.gif
o vaizdas akyse ir gyvos ir mirusios yra ir dabar...ir visur jauciu didele siluma wub.gif wub.gif
Atsakyti
O man... man Rūtelė, kai ją laikiau ant rankų - mergytė burbuliukė wub.gif o ta, kuri gulėjo karstelyje - Angeliukas wub.gif Ir prisimenu ją tokią - mergytę ir Angeliuką. wub.gif Kaip kad vienas žmogus man pasakė, gavęs Angeliuko nuotraukėlę - "dabar žinome realų vieno Angelo veidą" wub.gif

Sakyčiau, jog man net skaudžiau, kai žiūriu į Rūtelės foto, kai jos širdelė dar plakė, nei į tas, kai ji jau Angeliukas. Gal ir išsigalvojau, bet man taip geriau. rolleyes.gif

Einu dar kartą pažiūrėsiu, ašarą nubrauksiu ir eisiu miegot... Labanakt, Rūtele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 06 sausio 2010 - 00:05
Linut, žaviuosi tavo stiprybe. Mintys apie Rūtelę angelėlį sukasi kasdien. Beje, naujametinė dovana ant šaldytuvo su panelių kompanija džiugina labai. Tavo ir mano nuomonė dėl nuotraukos sutampa. Myliu tave už tavo stiprybę, žaviuosi tavo sugebėjimu pamatyti šalia esančių bėdeles. Ačiū tau kad esi nuostabi supermama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliutė @ 2010 01 06, 00:45)
Linut, žaviuosi tavo stiprybe. Mintys apie Rūtelę angelėlį sukasi kasdien. Beje, naujametinė dovana ant šaldytuvo su panelių kompanija džiugina labai. Tavo ir mano nuomonė dėl nuotraukos sutampa. Myliu tave už tavo stiprybę, žaviuosi tavo sugebėjimu pamatyti šalia esančių bėdeles. Ačiū tau kad esi nuostabi supermama. 4u.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Bandysiu paruošti mažą fotoreportažą rolleyes.gif...
Atsakyti
grazuole Rutele - angelelis wub.gif kokia saunuole mamyte wub.gif stiprybes jusu seimai 4u.gif
Atsakyti
Dvi mažos mergytės gimusios net dvi savaitėles buvo toli viena nuo kitos, bet... kai jau susitiko, tai man nepavyko jų migdyti kitaip, kaip kartu (Rūtelė-kairėje)...

user posted image

Vėliau jos augo, panašėjo... išrinkau man mieliausias nuotraukas, kuriose jos panašiausios...

3 mėnesių (Rūtelė-dešinėje)
user posted image

3,5 mėnesių (Rūtelė-kairėje)
user posted image

Merginos su tėveliais ir sesute daug keliavo (Rūtelė pas mane)...
user posted image

...abi gražiai draugavo (Rūtelė-dešinėje) wub.gif...
user posted image

5,5 mėnesių (Rūtelė-dešinėje)
user posted image

pusmetinukės... (Rūtelė-kairėje)
user posted image


Papildyta:
Tiek laiko buvo nuostabios geros mergaitės... vėliau šiek tiek pradėjo skirtis... Agnytė tapo guvesnė, judresnė, o Rūtelė - lėtesnė, santūresnė... čia jau matosi, kur kuri...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Vos po kelių dienų mažylę operavo... reanimacijoje ją vos matėme per vamzdelius
user posted image

ten pat ir pakrikštijome
user posted image

o galiausiai Ji apsisprendė... ir tapo Angelu
user posted image

user posted image

pažadėjau Jai neliūdėti...
user posted image



Tokia ta mažosios Rūtelės istorija... padrika šiek tiek, bet tikra smile.gif... nuotraukytes laikysiu dvi -tris dienas, vėliau daugumą ištrinsiu...


Atsakyti
Labai gražus fotoreportažas. wub.gif Užspaudė širdį...
Angelėlė Rūtelė labai graži wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
wub.gif

...ašarėle ašarėle, neriedėk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 06 sausio 2010 - 16:48
wub.gif ui suvirpo sirdele isvydus toki grazu ANGELIUKA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Feisiuke @ 2010 01 06, 17:56)
wub.gif ui suvirpo sirdele isvydus toki grazu ANGELIUKA  wub.gif

cray.gif cray.gif cray.gif neišėjo praversti puslapių...viskas taip jautru
Atsakyti