Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

i situos namuciu vis norisi sugizti wub.gif
Atsakyti
as ir cia uzklystu paskaitau,prisimenu,dziaugiuosi,kadteko pamatyti,pazinti sia maza zmogeliuka.Cia ramu ,gera ir paer sventes nepamirsau,tik labai gaila kad negaliu aplankyti ,uzdegti zvakeles,pati nevairuoju tai cia visa beda ir yra....gaila,bet tikrai kaip nors viena diena butinai aplankysiu si maza angeleli wub.gif wub.gif
Papildyta:
Linute,matau musu mintis viena su Urtyte kaip ir sutampa wub.gif wub.gif ga l tai tikrai bus tiesa,greitu laiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 01 05, 17:55)
as ir cia uzklystu paskaitau,prisimenu,dziaugiuosi,kadteko pamatyti,pazinti sia maza zmogeliuka.Cia ramu ,gera ir paer sventes nepamirsau,tik labai gaila kad negaliu aplankyti ,uzdegti zvakeles,pati nevairuoju tai cia visa beda ir yra....g

O mes retai, bet nuvažiuojame, tik rasti sunkiau vis, ypač kai tamsu. Atskiriu tik iš angeliukų ant kapelio. Kažkas turi auksines rankeles wub.gif ir žvakutisės visada taip gražiai papuoštos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 01 05, 17:02)
O mes retai, bet nuvažiuojame, tik rasti sunkiau vis, ypač kai tamsu. Atskiriu tik iš angeliukų ant kapelio. Kažkas turi auksines rankeles wub.gif  ir žvakutisės visada taip gražiai papuoštos wub.gif

Jau vyksta lentelės dožimas, bus aiškiau. Per šventes visas dar šiek tiek nusitęsė, o dabar jau galutinai suderinom projektą thumbup.gif. Tai jau labai labai greit mes būsim labiau matomos blush2.gif.


Vakar siunčiau nuotraukas mamai... tai ir Rūtelės laidotuvių buvo rolleyes.gif ... taip peržiūrėjau visas, taip gražu jose, Rūta tokia faina wub.gif wub.gif... ar norėtumėte, kad laikinai kokią mažiukę vieną čia įkelčiau unsure.gif ? Nebe pirmas puslapis, o ir lankytojos daugiau ar mažiau esat pastovios... sakykit, kaip...
Atsakyti
Limour, as ir tiliai paskaitau sia temele 4u.gif
Aisku, ikelk nuotraukytes 4u.gif Juk cia Ruteles namukai 4u.gif
Atsakyti
Kelk, tikrai kelk wub.gif
Atsakyti
ikelk butinai,Meskiau jeigu vakare gal gali ir mane prigriebti kada ax.gif ax.gif
Atsakyti
kelk wub.gif
Atsakyti
Pradejau rasyt ir nezinau ka... Tiesiog dar iki dabar akyse stovi pirma karta pamatyta Rutele zurnale, daugiau jos nepamirsiu...Neimanoma... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 01 05, 17:02)
O mes retai, bet nuvažiuojame, tik rasti sunkiau vis, ypač kai tamsu. Atskiriu tik iš angeliukų ant kapelio. Kažkas turi auksines rankeles wub.gif  ir žvakutisės visada taip gražiai papuoštos wub.gif


Labai gera orientacija priešais augantys berželiai - pamatom berželius - tuomet dairomės angeliukų. wub.gif

Nuotraukytes, Limour, kelk, tik gal neilgam, kad kitokių tikslų turintys dvikojai nepasinaudotų. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 05 sausio 2010 - 20:06
QUOTE(Mažulėlė @ 2010 01 05, 21:04)
Labai gera orientacija priešais augantys berželiai - pamatom berželius - tuomet dairomės angeliukų.  wub.gif

Nuotraukytes, Limour, kelk, tik gal neilgam, kad kitokių tikslų turintys dvikojai nepasinaudotų.  rolleyes.gif

Aš irgi vis prisimenu, kaip Ritulė buvo parašiusi, kad prie berželių..tai susirandu juos, o paskui ir angeliukų žiūriu. O sunku surasti, nes tada nedaug buvo kapelių aplinkui, o dabar labai daug.
O dėl foto - aš pasuoju...Neturiu nuomonės...O kas nenori, juk gali prastumti tokį Limour postą. Man kai reikia pagalvoti apie Rūtelę pasiimu žurnalą. Ir man tai labai gerai wub.gif Tikrai nežinau ar noriu kitokią ją pamatyti rolleyes.gif , nepykite... gal kas manęs nelabai supras. O Limour žinau, kad supras wub.gif
Atsakyti
aplankau Rūtelę ir čia ir prie berželių wub.gif , kas antrą savaitę sūnūs prisimena ir po parduotuvės apsipirkimo važiuojam uždekti žvakeles. paskutinį kartą jis kalbėjo taip: "mama pas Rūtą kalėdos, ten kalėdų senelis apsnigtas. mama, dar pažiūrėk kažkas kitą žvakutę uždegė, mama, o kur dabar Rūta? mama kur tas angeliukas?" tada palinkėjom Angeliukui laimingų Naujų ir atsisveikinom wub.gif wub.gif
Atsakyti