Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(Mažulėlė @ 2009 12 28, 10:40)
Kalėdų naktį apsilanko balti gražūs angelai, kurie tave apsaugo kiekvieną dieną. Su angelais kartu keliauja ir KALĖDŲ SENELIS. Būk geras ir kiekvieną dieną gausi gerą nuotaiką, gerumą širdyje ir pačią svarbiausią dovaną - džiaugsmą.
Su Šv. Kalėdom!
  wub.gif
Limour, tu ir turi elgtis taip, kaip liepia tavo širdis, juk tavo mažytė, tavo Angelas.  wub.gif  Taip gal net keista, kad kitaip žmonės reaguoja... juk per kūčias visuot prisimename išėjusius, lėkštelę jiems dedame.  rolleyes.gif  Tikrai, visi mes skirtingi.  bigsmile.gif


Mane taip pat nustebino tokia reakcija. Kaip ir sakai, išėjusiems visada dedame lėkštelę ir dėl išėjusių nakčiai stalas nenurenkamas. Bet gal yra taip, kaip sako Lina. Jiems taip lengviau.

QUOTE(Mažulėlė @ 2009 12 30, 20:44)
wub.gif  wub.gif

ir aš turiu auksines rankas  bebe.gif   hihihi.gif


ir aš user posted image

Ir aš pritariu Zaizai. Jauku čia, gera. Gražūs ir jaukūs namučiai, kuriuose norisi būti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aniukes mama: 04 sausio 2010 - 16:31
wub.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2010 01 04, 17:30)

aha cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Aniukes mama @ 2010 01 04, 16:30)

o as patylesiu didis.gif biggrin.gif




man cia irgi gera,tik tyliu ir nerasau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2010 01 05, 00:51)
man cia irgi gera,tik tyliu ir nerasau  ax.gif

bet gal tavo dantys auksiniai bigsmile.gif

nu gerai... tu pati auksas, bet nereikia gal vis tik apie brangiuosius metalus garsiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 sausio 2010 - 00:07
Perskaičiau visą temą................ ir visą pusvalandį spaudžią širdį, byra ašaros........ ir nors čia stengiamasi neliūdėti - man liūdna sad.gif
linkiu tėveliam stiprybės
Atsakyti
QUOTE(ddinka @ 2010 01 05, 00:23)
Perskaičiau visą temą................ ir visą pusvalandį spaudžią širdį, byra ašaros........ ir nors čia stengiamasi neliūdėti - man liūdna sad.gif
linkiu tėveliam stiprybės

Ačiū, ddinka 4u.gif. Žinoma, kad liūdna... pats faktas yra liūdnas, tačiau bent jau aš stengiuosi iš viso to blogo atrasti kažką gero wub.gif... tarkim... ne kodėl Ji išėjo taip anksti... o ... kokia aš laiminga, kad Ją pažinau bent tiek laiko... man tai padeda drinks_cheers.gif...
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2010 01 04, 23:51)
man cia irgi gera,tik tyliu ir nerasau  ax.gif

drinks_cheers.gif ir aš tyliai būnu čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 05, 01:53)
aš stengiuosi iš viso to blogo atrasti kažką gero wub.gif... tarkim... ne kodėl Ji išėjo taip anksti... o ... kokia aš laiminga, kad Ją pažinau bent tiek laiko... man tai padeda drinks_cheers.gif...

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir as cia kiekviena miela diena uzeinu... JUS mergytes aplankyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 05, 02:53)
Ačiū, ddinka 4u.gif. Žinoma, kad liūdna... pats faktas yra liūdnas, tačiau bent jau aš stengiuosi iš viso to blogo atrasti kažką gero wub.gif... tarkim... ne kodėl Ji išėjo taip anksti... o ... kokia aš laiminga, kad Ją pažinau bent tiek laiko... man tai padeda drinks_cheers.gif...

Ką čia ir bepridursi... Aš kartais rigi susiduriu su tuo, kad kai kuriems žmonėms yra lengviau tylėti, neaplankyti, nepasakyti. Tarsi taip lengviau užsimiršta...O man norisi tiesiog viską išgyventi, išjausti ir išverkti
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2010 01 05, 02:53)
Ačiū, ddinka 4u.gif. Žinoma, kad liūdna... pats faktas yra liūdnas, tačiau bent jau aš stengiuosi iš viso to blogo atrasti kažką gero wub.gif... tarkim... ne kodėl Ji išėjo taip anksti... o ... kokia aš laiminga, kad Ją pažinau bent tiek laiko... man tai padeda drinks_cheers.gif...

Džiugu tai, kad šitokiame, baisulingame, skausme stengiesi pamatyti šviesą 4u.gif būkite stiprūs ir sveiki smile.gif
Atsakyti