Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Vieną gražią dieną, artėjant didžiosioms metų šventėms newyear.gif , išėjau su savo mažąja į lauką pasivaikščioti. Dauguma žmonių nešasi eglutes, eglių šakas, krepšiuose skanėstai, silkės biggrin.gif , mandarinai. santa2.gif Taip kvepia šventėm.. Sulaukiu skambučio.. Mmmmm.. Kaip aš to žmogučio pasiilgau... wub.gif Susitariam susitikti.. Privažiuoja karieta, iš jos iššoka snieguolė - gražuolė.. Akys tooookios... toookios pilnos meilės.. mmmm... Įduoda į rankas dovanėlės, stipriai pabučiuoja, dar stipriau apkabina ir nuvažiuoja.. wub.gif Dar bandau kažką sakyti, bet lieku laaabai nustebinta mūsų trumpu, kelias sekundes trukusiu susitikimu.. Gryžtu namo.. Paimu man skirtą dovanėle.. Pamatytumėt -ji taip kruopščiai ir nuoširdžiai suvyniota.. wub.gif Tiek meilės.. wub.gif Ir jau žinau, kas ten.. Nors neišvyniojau, bet žinau.. Nujaučiu... Tiesiog esu tuo įsitikinusi.. Kurį laiką nedrįstu plėšti, ardyti.. Akys pratrūksta ašarom.. Palaikau dovanėlę.. Vėl padedu.. Taip trapu.. Taip nuoširdu.. Tieeek meilės.. Pagaliau išdrįstu ją išvynioti.. Pasirodo mano širdis gerai jautė – ten tikras ANGELĖLIS. wub.gif Mūsų Angelėlis.. Mūsų Rūtelė.. Išbučiavau.. Prisiglaudžiau.. Sušildžiau.. Nuolat ją kalbinu.. Net pasitariau kas vakarienei labiau tiktų gaminti biggrin.gif ..


Linut, miela mano Drauge.. wub.gif Tai pati geriausia, nuoširdžiausia dovana, kokią esu gavus.. Žaviuosi Tavimi.. Myliu Tave.. Myliu mūsų Angelėlį.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulis: 22 gruodžio 2009 - 19:23
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif




Inguli,musu susitikimas irgi toks pat trumpas,kaip ir tavo ,pokalbis telefonu dar trumpesnis biggrin.gif nereali ji wub.gif


o Rutele.... wub.gif man zodziu truksta ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2009 12 22, 20:15)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Inguli,musu susitikimas irgi toks pat trumpas,kaip ir tavo ,pokalbis telefonu dar trumpesnis  biggrin.gif  nereali ji  wub.gif 
o Rutele....  wub.gif  man zodziu truksta ...  wub.gif

Niu jaučiu, kad ta princesė ir mane aplankė...Tiksliau mano vyrą...grįžau namo, o ten maišas su skaičiukais 12 - 29,- tai tik tada ir lupsiam, matyt ten dvynėm blush2.gif
o kitas pasidėjom po eglute, lauksim kalėdų 4u.gif
Atsakyti
blembački, kaip gražu wub.gif cray.gif
Atsakyti
Mano piratė vieną dovaną jau suvalgė ir dabar reketuoja, kad duočiau tėčio dovanos paragaut. biggrin.gif


O Angelytė sau ramiai ramiai tupi, žiūri, saugo. wub.gif Ačiū tau, Angeliuke, kad esi. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 23 gruodžio 2009 - 00:02
Sutikau Kalėdų senį -
Perduoda labų dienų.
Sakė švęst linksmai Kalėdas
Ir sutikti daug draugų!


newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif

Ačiū už gražius atsiliepimus... tokia ten iš manęs snieguolė blush-anim-cl.gif ... nedažyta, netašyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif...

Linksmų švenčių!
Atsakyti
topsecret.gif išlupau tik vieną...viršutinę
cray.gif, atsiprašau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius_0417: 23 gruodžio 2009 - 09:27
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 12 23, 09:25)
topsecret.gif išlupau tik vieną...viršutinę
cray.gif, atsiprašau...

biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 12 23, 09:25)
topsecret.gif išlupau tik vieną...viršutinę
cray.gif, atsiprašau...


Ne tik mano mergina nekantri pasirodo, bet ir meškutė mūsų. lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 12 23, 09:25)
topsecret.gif išlupau tik vieną...viršutinę
cray.gif, atsiprašau...

Oi.. blush2.gif aš kantrybės visai neturiu tokiems dalykams.. blush2.gif Turbūt jūsų visų vaikai kartu sudėjus kantresni nei aš.. Taaaaaip jau cekava.. bigsmile.gif Ką jau čia išlauksi iki Kalėdų.. Neįmanoma schmoll.gif
Atsakyti
Gražių ir šiltų jums ir jūsų šeimoms 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Kalėdiniai varpai į ateitį palydi,
Sakų kvapais į sielą pasibels...
Languos gražiausios šerkšno gėlės žydi,
Ruduo žaislus paliko ant obels.
Varpai ir žvaigždės – atviras gražumas,
Naujieji metai vis arčiau, arčiau...
Žiemos baltumas puošia sielos rūmus
Ir angelas nutūps delne, žinau...


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 23 gruodžio 2009 - 22:20