Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Mamytė nereali, visa šeima nereali 4u.gif Žmonės mokantys kurti šviesą aplink, todėl net labai skaudūs dalykai toje šviesoje atrodo kažkaip...ypatingai. Sunku rinkti žodžius iš tikrųjų, kad tai apibūdint, tiesiog kažkas kas keičia ir mūsų, galinčių prie to bent truputį "prisiliesti" širdis.
Atsakyti
smile.gif+2009 12 16, 20:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 12 16, 20:25)
Mamytė nereali, visa šeima nereali  4u.gif Žmonės mokantys kurti šviesą aplink, todėl net labai skaudūs dalykai toje šviesoje atrodo kažkaip...ypatingai. Sunku rinkti žodžius iš tikrųjų, kad tai apibūdint, tiesiog kažkas kas keičia ir mūsų, galinčių prie to bent truputį "prisiliesti" širdis.

matyt Jie visi buvo tokie geri kad Dievulis viena tokį geri norėjo pasiimt sau .... Bet dabr pažiūrėjus į langą mamytė matys savo žvaigždele ten wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 16, 20:37)
matyt Jie visi buvo tokie geri kad Dievulis viena tokį geri norėjo pasiimt sau .... Bet dabr pažiūrėjus į langą mamytė matys savo žvaigždele ten  wub.gif


Sirgo mūsų mažytė, todėl ir iškeliavo. O gėrį neša visa šeima ir jie bus čia, su mumis, visada. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 16 gruodžio 2009 - 21:04
Limour wub.gif wub.gif wub.gif šiandien labai smagiai, ramiai, šiltai, su didele meile praėjo pusdienis wub.gif wub.gif wub.gif ačiū TAU ir Rūtele Tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 12 15, 21:53)
visa sirdimi busim kartu kad ir is toliau wub.gif
QUOTE(sharkavagile @ 2009 12 16, 06:47)
Limour labai noreciau atlekti , bet niekaip neiseis , bandysiu sestadieny savo MB prikalbinti atlekti iki kauno , nors kelioms valandoms , pabuti prie ruteles kapo . Laikykis
QUOTE(ice-tee @ 2009 12 16, 18:56)
Labai mielas angeliukas wub.gif
Visa širdimi kartu su jumis wub.gif

Ačiū, Mielosios 4u.gif. Jautėme Jūsų buvimą širdimi wub.gif.

QUOTE(Aniukes mama @ 2009 12 16, 18:58)
Nepavyko mums šiandien atvykti, bet mintimis ir širdim buvom kartu. Ana prašė parašyt eilėraštuką abiem Rūtelės sesytėms, tad vykdau jos prašymą

Su sparneliais žmogeliukas,
Vadinuosi - Angeliukas.
Duok rankytę ir eime
Pasivaikščioti žeme.

Tolei ėjom, kol pavargom.
Tu dabar imkis darbo.
Paskaityki knygutes,
Pasimokyki raides.

Pastatyki smėlio pilį,
Kurioje karaliai tyli.
Pučia vėjas toks gaivus...
Upėje plukdyk laivus.

Kai suklupsi, ranką duosiu...
Kai nuliūsi, aš paguosiu...
Dievo dangiška valia
Aš stovėsiu vis šalia.

Pats didžiausias bučkis Aniukei. Nuostabus eilėraštukas wub.gif.

QUOTE(Lera @ 2009 12 16, 19:43)
kažkada skaičiau ... atrodė viskas Jiems bus gerai o šiandien sužinojau kad vienos mergyčių jau nėra....... sunku patikėt ....

užuojauta jūsų šeimai .... dar bus sunku ir labai sunku ..kada ateis tas suvokimas kad tikrai jau viskas ir su visam.... bet Jus privalot laikytis dėl tu dvejų dukryčių kurios liko su Jumis ....
QUOTE(Lera @ 2009 12 16, 20:12)
ateis laikas kai to nepakaks....... to kitaip ... bet mamytė yra stipri .privalo tokia ir likt ...

Lera, ačiū 4u.gif. Straipsnis neišdavė visos tiesos. Jo paskirtis - dvynukų besilaukiančioms šeimoms... apie galimas rizikas, apie galimas netektis nieko nedarant... todėl iš jo ir negalėjote suprasti apie šalia mūsų esančią bėdą. Dar būdami Vokietijoje sužinojome apie itin didelę ir rimtą Rūtos širdies ydą, kurios pasekmes jau žinote ir Jūs. Tačiau ji nieko bendra neturėjo su transfuzijos sindromu. Skųstis ir guostis aš nenorėjau - ne toks mano tikslas. Gyvenome išties nuostabiai, tą darome ir dabar. Suvokiau Rūtos padėtį dar būdama nėščia, todėl mėgavomės kiekviena akimirka su Ja. Dabar Jos nebėra kaip vaiko, tačiau Ji yra šalia Angelo pavidalu angel.gif... tą stengiuosi suvokti ir priimti realybę tokią, kokia ji yra... neužduodu sau klausimų, kodėl, ir negailiu savęs. Tai priimu kaip gyvenimo patirtį, nors ir be galo skaudžią... negaliu sakyti, kad man lengva... aišku, kad ne, bet tai, kaip jaučiuosi ir kaip jausiuos ateity, turbūt niekas negali pasakyti, net aš pati. Rūtai pažadėjau, kad mes būsime laimingi. ESAME IR BŪSIME LAIMINGI!... nors ir kaip keistai tai skambėtų dabar mirksiukas.gif ...

smile.gif+2009 12 16, 20:08-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 12 16, 20:08)
Ačiū Linai ir ačiū jos mažam dideliam Angelui už beribę šilumą.
QUOTE(Mazius_ @ 2009 12 16, 21:48)
Limour  šiandien labai  smagiai, ramiai, šiltai, su didele meile praėjo pusdienis  ačiū TAU ir Rūtele Tau wub.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2009 12 16, 17:01)
Ačiū, Limour, dabar galėsim visada matyti Angeliuką  wub.gif  wub.gif


Ačiū, Mielosios, kad buvote su mumis oro_buckis.gif.
Atsakyti
Iš tyro Dangaus mano laiškas,
Iš meile puoštų debesų,
Žinau, kad girdi -
Juk taip aišku,
Kad Angelas Tavo esu.

Kai glostai širdim mano veidus,
Tebūna ramu ir šviesu.
Taip myliu Tave,
Kad Tau aišku,
Jog Angelas Tavo esu.

Ir net kai šaukies mano vardo
Galbūt kai truputį baisu...
Išgirsiu, nes šioj Begalybėj
Džiaugiuos,
Kad Tau skirtas esu.
Atsakyti
smile.gif+2009 12 16, 23:51-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 12 16, 23:51)
Iš tyro Dangaus mano laiškas,
Iš meile puoštų debesų,
Žinau, kad girdi -
Juk taip aišku,
Kad Angelas Tavo esu.

Kai glostai širdim mano veidus,
Tebūna ramu ir šviesu.
Taip myliu Tave,
Kad Tau aišku,
Jog Angelas Tavo esu.

Ir net kai šaukies mano vardo
Galbūt kai truputį baisu...
Išgirsiu, nes šioj Begalybėj
Džiaugiuos,
Kad Tau skirtas esu.


wub.gif wub.gif
Atsakyti
Limour nenorėjau draskyt tau širdeles kad man kažką pasakotum ir prisimintum gal būt ta ko nenorėtum. atsiprašau.. ..

Kadangi turėjai reikalu su Antuke tai tikriausiai žinai kad čia SM yra skyrelis kur ta pati patyrusios mamos susirenka , jos supranta viena kitos skausmą vien dėl to kad patyrė ta pati , vaikučio netekti ... ir jei tik jausi kad tau norisi pabūt šalia ta pati išgyvenusiu ... apsilankyk ten ... sako palengvėja ..

kad ir kaip banaliai skambėtu stiprybės Jūsų šeimai ...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 17, 12:33)
Limour nenorėjau draskyt tau širdeles kad man kažką pasakotum ir prisimintum gal būt ta ko nenorėtum. atsiprašau.. ..

Kadangi turėjai reikalu su Antuke tai tikriausiai žinai kad čia SM yra skyrelis kur ta pati patyrusios mamos susirenka , jos supranta viena kitos skausmą vien dėl to kad patyrė ta pati , vaikučio netekti ... ir jei tik jausi kad tau norisi pabūt šalia ta pati išgyvenusiu ... apsilankyk ten ... sako palengvėja ..

kad ir kaip banaliai skambėtu stiprybės Jūsų šeimai ...

Tikrai nedraskai 4u.gif. Jaučiousi ganėtinai gerai ir tikrai neliūdžiu blush2.gif. Tiesiog labai ramiai su Rūta pasikalbėjau dar reanimacijoje wub.gif. Jau tada žinojau, kad Jos neteksime ir padėkojau, kad pasirinko... pasirinko tai, kas Jai geriau mirksiukas.gif... o aš negaliu būti savanaudė ir gailėti savęs... tiesiog negaliu...
Atsakyti
......Tiesiog be žodžių.... žaviuosi visa jūsų šeima, o ypač mažuoju angeliuku.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif Limour, ta maža dovanėlė mano abiems džiaugsmams thumbup.gif patiko: Lėja apsikabinus vaikščiojo visą laiką, kol grįžo Dominykas iš darželio. o tas su Angeliuku ėjo miegot- pasidėjo po pagalve ir niekam nedavė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2009 12 17, 14:40)
wub.gif  wub.gif Limour, ta maža dovanėlė mano abiems džiaugsmams  thumbup.gif patiko: Lėja apsikabinus vaikščiojo visą laiką, kol grįžo Dominykas iš darželio. o tas su Angeliuku ėjo miegot- pasidėjo po pagalve ir niekam nedavė wub.gif  wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif fainuoliai thumbup.gif
Atsakyti