Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(Limour @ 2009 11 24, 21:40)
Gavome dovanų vežimuką bigsmile.gif... ačiū, meškiau 4u.gif  wub.gif  wub.gif... MB labai pagyrė, sako, labai fainas thumbup.gif... ot sekasi mums ką? hihihi.gif
p.s. kadangi mūsų išvykimo planai sugriuvo, visos draugiškai užsiimsime kūrybine veikla bigsmile.gif  mirksiukas.gif

irnesakyk.gif Man labai smagu dėl to wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 24, 20:40)
p.s. kadangi mūsų išvykimo planai sugriuvo, visos draugiškai užsiimsime kūrybine veikla bigsmile.gif  mirksiukas.gif

gaila, kad sugriuvo... kokia veikla užsiimsite? rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Nuosirdi uzuojauta Jusu seimai console.gif console.gif console.gif
kaip liudna cray.gif cray.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritule @ 2009 11 17, 20:34)
Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia,              šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nesrūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsesi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.


wub.gif wub.gif wub.gif kokie teisingi zodziai.Taip...Ji visai salia...ir visada bus...
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 06:01)
Rūtele, jaučiu Tavo prisilietimą, jaučiu, kad esi šalia wub.gif. Pažadu, Mažyte, nenustosiu džiaugtis gyvenimu wub.gif.... esu pati laimingiausia mama, turėjusi galimybę pažinti Tave, suprasti, ką reiškia būti dvynukų mama... Širdele, myliu tave taip karštai, kad nuo karščio net sopa... ačiū, kad sulaukei mūsų, ačiū, kad leidai paskutinį kartą išglostyt, išbučiuot, o po to taip tyliai tyliai išėjai... ačiū, kad pati pasirinkai wub.gif ... esi palaiminta, Brangioji... būk laiminga!

Kokia tu stipri mamyte 4u.gif wub.gif

QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 23:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2009 11 24, 22:33)

Kokia tu stipri mamyte 4u.gif  wub.gif


ji mums visiems pavyzdys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bitukas_bzzz @ 2009 11 24, 20:53)
gaila, kad sugriuvo... kokia veikla užsiimsite?  rolleyes.gif  blush2.gif

Reikės galvoti, kaip puošti kapelį, kad visoms ir visiems ten būtų gera nueiti wub.gif... taip, kad mano mergytė niekada nebūtų viena wub.gif ... taip, kad ten norėtųsi ateiti išsikalbėti, pasvajoti, patylėti ar šiaip tiesiog pabūti... taip, kad ten ateitų visi mūsų draugai wub.gif wub.gif wub.gif...

QUOTE(Ritule @ 2009 11 24, 23:26)
ji mums visiems pavyzdys  wub.gif

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limour: 24 lapkričio 2009 - 23:53
QUOTE(Limour @ 2009 11 24, 23:51)
Reikės galvoti, kaip puošti kapelį, kad visoms ir visiems ten būtų gera nueiti wub.gif... taip, kad mano mergytė niekada nebūtų viena wub.gif ... taip, kad ten norėtųsi ateiti išsikalbėti, pasvajoti, patylėti ar šiaip tiesiog pabūti... taip, kad ten ateitų visi mūsų draugai wub.gif  wub.gif  wub.gif...

wub.gif mes būtinai atvažiuosim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 24, 23:51)
Reikės galvoti, kaip puošti kapelį, kad visoms ir visiems ten būtų gera nueiti wub.gif... taip, kad mano mergytė niekada nebūtų viena wub.gif ... taip, kad ten norėtųsi ateiti išsikalbėti, pasvajoti, patylėti ar šiaip tiesiog pabūti... taip, kad ten ateitų visi mūsų draugai wub.gif  wub.gif  wub.gif...
blush-anim-cl.gif


wub.gif

kokių meškų gerų mes čia turime biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
MB šiandien ten žvyro šiek tiek nuvežė, kad nebūtų tiek košės, tai sakė, jau kapelis įdubo blink.gif... per savaitę blink.gif...
Atsakyti
Nieko keisto, žemė susiguli, o kai taip drėgna tai vyksta žymiai greičiau. Būtų gruodas ar sausa, tas pats procesas užtruktų ilgiau. Gal dar vietovės specifika kokia. Kai mes buvom aplankyt, kad būtų sudubę nepastebėjau, bet ir netyrinėjom labai, kol kapelis nuklotas gėlėm nelabai matėsi gal, pasirodė tik, kad lyg kauburėlio nesimato labai, bet vėlgi...mažutis uždengtas kapelis, plius abejonės savo atmintim :]

Papildyta:
QUOTE(malienka @ 2009 11 24, 23:33)
Kokia tu stipri mamyte 4u.gif  wub.gif
wub.gif  wub.gif  wub.gif

Jie (tėveliai) visu šitu (laikysena) sugebėjo sukurti kažką...nežinau ką, bet tai dėl ko labai norisi jų mažutę lankyti. Kažką, kas labai padeda mylėt ar atrast savy tai, ko net neįsivaizdavai esant. Nemoku šito dalyko dorai įvardint, tiesiog norėjau pasidalint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 25 lapkričio 2009 - 23:36
smile.gif+2009 11 26, 00:35-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 11 26, 00:35)


Jie (tėveliai) visu šitu (laikysena) sugebėjo sukurti kažką...nežinau ką, bet tai dėl ko labai norisi jų mažutę lankyti. Kažką, kas labai padeda mylėt ar atrast savy tai, ko net neįsivaizdavai esant. Nemoku šito dalyko dorai įvardint, tiesiog norėjau pasidalint.

Jie (tėveliai) išskirtiniai savo ramumu, santūrumu, ramybe, meilė gyvenimui, ištinkantiems iššūkiams, optimizmu, šypsena, nepaprastumu. Nesu gyvenime sutikusi tokių žmonių, nesu patyrusi to jausmo, kai susitinki žmogų ir lauki minutės kada vėl susitiksi. Panašu į pirmą meilę... wub.gif Rūtelė daug ką pakeitė ne tik Jūsų gyvenime, bet ir mūsų (tų kurie toli)...Pradėjau kalbėti atvirai, nesavanaudiškai ir siekiu gyvenime kuo daugiau taikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 11 26, 00:42)
bet ir mūsų (tų kurie toli)

Bet, tu, geroji meška, pagal dislokaciją nesi toli (jei info profilyje teisinga) smile.gif Pagal visa kita turbūt taip pat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 25 lapkričio 2009 - 23:50
Limour, kas vakara prisimenam Jusu Rutele wub.gif Pries miega kalbedami su prie lovos kabanciu Angeliuku abu su maziuku nusiunciam linkejimus ir Rutelei wub.gif Tikiu, kad Rutele turedama tiek daug mylinciu ir ja prisimenanciu zmoniu jauciasi rami ir saugi wub.gif
Linkiu tos ramybes ir Jums 4u.gif
Atsakyti