Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......


Limour, mylime ir mylėsime ją visada. wub.gif Ir nepaliksime vienos, lankysime, kai tik galėsime. wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 23 lapkričio 2009 - 10:19
Kaip gera, kaip ramu turėtų būti Angeliukui pas Dievulį... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Limour del tos zvakutes tai mes buvom nupirke , mociutei ant kapo tokia zvakute su elementais ji dega diena ir nakty apie 4 savaites , ja galima rasti bazej aisku jei neisipardave ju
Atsakyti
QUOTE(mumute @ 2009 11 23, 12:25)
Limour del tos zvakutes tai mes buvom nupirke , mociutei ant kapo tokia zvakute su elementais ji dega diena ir nakty apie 4 savaites , ja galima rasti bazej aisku jei neisipardave ju

Yra ir Thomas Philips raudonos su elementais - ale negražios bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 11 23, 12:17)
Yra ir Thomas Philips raudonos su elementais  - ale negražios bebe.gif

As kaip kaune senei buvau tai ir nezinau ar ten yra ar ne , bet kiek zinau buvo bazeje , kiekvieno zmogaus skirtingas skonis , maciau , kad dar yra ir su angeliukais ant stiklo islieta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumute: 23 lapkričio 2009 - 14:59
Nu mąstysim ką nors... noriu pratęsti pasaką wub.gif... jau užsakiau lentelę, kad tautodailininkas išdrožtų... su širdele... nekaltą nekaltą wub.gif ...
Atsakyti
Bus labai grazu wub.gif wub.gif , o jei dar pridetum balta moliny angeliuka tai isvis bus labai grazu , cia tik mano nuomone
Atsakyti
Limour, bus nuostabu wub.gif
Atsakyti
Tegloboja Rūtelę Dievulis wub.gif wub.gif ir jūsų šeimai stiprybės atsiunčia
Atsakyti
QUOTE(mumute @ 2009 11 23, 15:35)
As kaip kaune senei buvau tai ir nezinau ar ten yra ar ne , bet kiek zinau buvo bazeje , kiekvieno zmogaus skirtingas skonis , maciau , kad dar yra ir su angeliukais ant stiklo islieta

Aš tik pasakiau, kad tos, kurios yra TP negražios. O Jūsų siūlomų, juk nemačiau, tai negaliu sakyti jos gražios ar ne. Neįsižeiskite, gavosi nesusipratimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 11 24, 12:36)
Aš tik pasakiau, kad tos, kurios yra TP negražios. O Jūsų siūlomų, juk nemačiau, tai negaliu sakyti jos gražios ar ne. Neįsižeiskite, gavosi nesusipratimas  4u.gif

Taip tikrai nesusipratimas , nieko tokio
Atsakyti
Gavome dovanų vežimuką bigsmile.gif... ačiū, meškiau 4u.gif wub.gif wub.gif... MB labai pagyrė, sako, labai fainas thumbup.gif... ot sekasi mums ką? hihihi.gif




p.s. kadangi mūsų išvykimo planai sugriuvo, visos draugiškai užsiimsime kūrybine veikla bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti