Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 23:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 23:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....


Linut, žaviuosi tavo tvirtybe. Taip norisi tave apkabint, pasakyt, kad būtum tvirta, o pasirodo, kad mes visi šalia tavęs tokie išskydę. Visa mūsų šeima siunčia jums pačias šilčiausias mintis.
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

zavejausi, zaviuosi ir zavesiuos Tavimi, kaip MAMA, tu esi Mama is tos Didziosios raides wub.gif mes Jus visus labai mylim labai palaikom ir zinom, kad viskas bus gerai, juk Jums kitaip ir negali buti wub.gif
Atsakyti
Linute, žaviuosi tavo stiprybe... Siunčiu tvirtą, nuoširdų apkabinimą...

Ritule, ir tau mieloji noriu pasiūsti stiprų stiprų apkabinimą nuo mūsų šeimos...

Laikykitės mielosios, laikykitės Rūtelės mamytės...
Dar kartuką apkabiu judvi ir rašau labankt... Pailsėkite ir jūs...

Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

Lina stiprybes tau , nors ir is toli noriu nuosirdziai apkabinti tave , kad jaustaisi dar stipriau
Tegul mazasis angeliukas ilsisi ramybeje ir saugo jus
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 11 18, 16:17)
Kad tik jūs žinotumėte, koks nuostabiai gražus mūsų ANGELAS.  wub.gif  Ir TIKRAS.  wub.gif Ir paguodė, ir nuramino.  wub.gif  Tikrai, jūs nepatikėsite - bet tapo daug ramiau.

MAMA tokia stipri.  wub.gif  Didžiuojuosi, jog ją pažįstu.  rolleyes.gif



QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

Jūs tikros SUPERMAMOS wub.gif Tokią sunkią Jums akimirką išliekate ramios ir stiprios wub.gif Nuo Jūsų sklinda nuoširdumas ir šiluma wub.gif wub.gif wub.gif
Tegul Angelėlis ilsisi ramybėje wub.gif
Atsakyti
Išskrido jau. wub.gif Ilsėkis ramybėje, Rūtele, žaisliukų MAMA tau įdėjo, galėsi žaisti, išdykauti, meškutį glausti prie savęs. wub.gif

Atskrisk pas mus, nutūpki ant peties, papasakoki, kaip tau sekasi. O mes ateisim pas tave, ateisim mintyse, ateisim prie berželių parymoti ir pasidžiaugti, jog tave pažįstam. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rūtele,ar matei,nesakiau aš Tau sudie? kartojau vis ,iki pasimatymo,Mažyte !... Tu skleidi tokią šilumą, jaučiu Tave šalia,Tu visada busi mūsų širdyse !... Myliu Tave,labai labai labai .... wub.gif wub.gif
Atsakyti
DIDŽIUOJUOSI JUMIS MAMOS 4u.gif
Atsakyti
Skaudu... Uzjauciu 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės... verkiu...

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti