Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 06, 20:35)

Eikit sau merginos, na ir turtai pas jus... ax.gif man dar taaaip toli iki jūsų blush2.gif
O tokią dėžutę reiks pamėginti ir pačiai pasidaryti thumbup.gif super mintis wub.gif Ačiū smile.gif
Papildyta:
O gal kuri pati ir tas siūlams špulytes darėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 06, 19:35)
pasiulymas, kaip galima pasidaryti dėžutę pačiai:

Nuostabi dėžutė 4u.gif Labai liuks idėja thumbup.gif

QUOTE(medlink @ 2010 07 23, 12:36)
O gal kuri pati ir tas siūlams špulytes darėt?  g.gif

Esu darius, tik ne siūlams, o nėriniams. Siūlams nematau prasmės daryt - pas mane apie 300 spalvų... doh.gif
user posted image
Atsakyti
Metija, galima tikrai pagirti spulyte, tokia isbaigta smile.gif
tiek darbo ideta rods i tokia smulkmena, bet va iskart ir miela 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 07 23, 17:56)
Metija, galima tikrai pagirti spulyte, tokia isbaigta smile.gif
tiek darbo ideta rods i tokia smulkmena, bet va iskart ir miela  4u.gif

Dėkui, Mingomi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 07 06, 19:35)
[pasiulymas, kaip galima pasidaryti dėžutę pačiai:


Super turtas ir idėja thumbup.gif
O mano turtas, kaupiamas nuo gruodžio, dabar atrodo taip:
user posted image
turiu jau antrą dėžutę, bet vis nepradedu jos, vis paspaudžiu ir į vieną viskas sutelpa biggrin.gif
user posted image
Viską laikau tokioj dėžėj, bet jau ji pradeda plėstis ir nervuoti mane, todėl labai norėčiau rimtesnės "taros" blush2.gif
user posted image
Tai tiek smile.gif
Papildyta:
Dar noriu labai žirklučių - gervių ir aišku didelio rėmo. . . Jau MB išdėsčiau savo tolimesnius norus tai sakė laukti gimtadienio, o jis tik pavasarį sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 17:37)
Dar noriu labai žirklučių - gervių

O as naudoju tokias zirkles. Labai gerai greitam siulu karpymui. Nereikia taikyt kur pirstus ikist. smile.gif Paemei, tik cakt, numetei ir toliau dirbi... Ir astrios labai thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
[quote=Sela:),2010 08 27, 15:34]
O as naudoju tokias zirkles. Labai gerai greitam siulu karpymui. Nereikia taikyt kur pirstus ikist. smile.gif Paemei, tik cakt, numetei ir toliau dirbi... Ir astrios labai thumbup.gif

labai patiko jusu zirklutes, gal reiks isigyti smile.gif
kazkuri klause ar teko daryti pacioms spulytes, tai as dariausi. ir visai paparastai smile.gif aisku ant ju suvyniojau tiks visokius senus siuliukus be jokiu numeriuku, bet siam reikalui man labai praverte senai gautos atvirutes, kuriu kartonas pakankamai kietas. Tad susikarpiau vienodais kvadratukais ikirpau virsui kad siula butu kur uzkisti ir puiku mirksiukas.gif aisku ne parduotuvines, neatrodo fantastiskai graziai, bet kaip paprastiems siuliukams, ju likuciams tai labai gerai. Daug tvarkingiau nei siaip sumesti.
Atsakyti
Taip tylu cia sioj temoj... smile.gif
As sian nusipirkau dezute siuliukams, tai reiks isivesti biski tvarkos savo bardakely smile.gif Ant riciu suvyniota jau gal 50-60 spalvu, bet dar yra like.. Ale taip miela galvoti apie savo "zaisliuku" sandeliavima, ir tos banalios dezes kartais taip graziai tada atrodo, kai pravercia biggrin.gif
Atsakyti
Aš neseniai pirkau DIM rinkinuką:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 13, 15:20)
Aš neseniai pirkau DIM rinkinuką:

Puikus thumbup.gif O kur perki? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2011 01 07, 22:05)
Puikus thumbup.gif O kur perki? ax.gif


darbstuole.eu
Atsakyti
Truputis siūliukų, adatėlės ir markeris. Taip pat dovanų gavau DMC-Anchor konvertavimo lentelę dovanų iš Kasiulai.lt thumbup.gif
user posted image
Atsakyti