Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE
Simuoniuk, ten rašai kairėn sumegztos dvi akys (105eilėj), o tada 89 eilėj tas ženkiliukas kiton pusėn pasviręs, dešinėn sumegztos? ar ne atvirkščiai?

Capricorn, dėl ženkliuko, tai manau, kad Simuoniukas kur rašė ,į kairę' turėtų būti 'į dešinę'. O status trikampis 89 eil. sumegzta į kairę 4u.gif
Norėčiau ir aš prie tamstos prisijungti mezgant sijoną, bet noriu baigti suknią ir vis dar nesu moraliai pasiruošus blush2.gif Esu mezgusi servetėles virbalais labai seniai, kai dar nebuvo jokių schemų tik aprašymai, tai man tas jūsų susirašinėjimas labai padėjo 4u.gif Sėkmės ir lauksim naujo rūbo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 20:35)
servetėlinei saulės kliošo ar kitokiai?

Norėčiau servetėlinę megzti. Mergina mano jau 146 cm ūgio.. Tai kažin kiek tų siūliukų reikėtų?? 4u.gif Ir gal žinot kurie siūliukai mažiausiai "kandžiojasi"?
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 11 16, 13:50)
Capricorn, dėl ženkliuko, tai manau, kad Simuoniukas kur rašė ,į kairę' turėtų būti 'į dešinę'. O status trikampis 89 eil. sumegzta į kairę 4u.gif
Norėčiau ir aš prie tamstos prisijungti mezgant sijoną, bet noriu baigti suknią ir vis dar nesu moraliai pasiruošus blush2.gif Esu mezgusi servetėles virbalais labai seniai, kai dar nebuvo jokių schemų tik aprašymai, tai man tas jūsų susirašinėjimas labai padėjo 4u.gif Sėkmės ir lauksim naujo rūbo 4u.gif  mirksiukas.gif

supratau tada drinks_cheers.gif

QUOTE(bildukas @ 2009 11 16, 14:01)
Norėčiau servetėlinę megzti. Mergina mano jau 146 cm ūgio.. Tai kažin kiek tų siūliukų reikėtų??  4u.gif  Ir gal žinot kurie siūliukai mažiausiai "kandžiojasi"?

kid mohera nesikandžioja. 5 turėt užtekt drinks_cheers.gif
Atsakyti

kid mohera nesikandžioja. 5 turėt užtekt drinks_cheers.gif
[/quote]

Ačiū už info, jei pavyks - pasirodysiu.. g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 16, 08:45)
o siai merginai mezgiau tik sijona - palaidine nusimezge pati  bigsmile.gif
user posted image

Va man sitas sijonukas pats paciausias - ir ilgis ir plotis :wub:Kiek cia akiu pradzioj imta gal pameni ir nuo kurios eilutes pradeta megzt?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 11 13, 19:00)
na va, uzsisakiau merino siuliukus is auksarankes, kai tik gausiu pradesiu megzti viena is VS suknyciu  thumbup.gif  Tik nzn ar ne per daug siulu uzsisakiau, nes Verpaluose paklausiau kiek reiktu man suknytei (S dydis), tai pasake apie 700-800gr

Mezgiau VS S dydzio, sunaudojau nepilnus 600 g
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 11 16, 15:06)
Va man sitas sijonukas pats paciausias - ir ilgis ir plotis  :wub:Kiek cia akiu pradzioj imta gal pameni ir nuo kurios eilutes pradeta megzt?
Aciu  4u.gif

aciu smile.gif 160 akiu nuo 16 eiles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 16, 07:45)

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 11 16, 16:48)
Mezgiau VS  S dydzio, sunaudojau nepilnus 600 g



na, tai svarbu tada, kad ne per mazai uzsakysiu, jei liks - tai ir dukrytei galesiu kokia suknia numezgt smile.gif Busim abi vienodos ax.gif
Atsakyti
La Perla nu jau grozis. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dabar ir as uzsimaniau mocherinukes.Kai pamaciau kad ir ne lieknom tinka,nes tokia jau neliekna esu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 16, 08:45)


o siai merginai mezgiau tik sijona - palaidine nusimezge pati  bigsmile.gif
user posted image

Nu man tas sijonukas tai super atrodo.Pagal schemute nesuprantu ka reiskia prie eiles nr.rodykle4M?Gal kur raset apie tai,praziurejau verysad.gif
Atsakyti

Sveikutės,
na bet gražu ir linksma čia pas jus thumbup.gif .
Matau, kad čia nemažai mezgėjų su milžiniška blink.gif patirtimi. Šiaip tai aš irgi pamezgalioju, neriu truputį (dabar mažiau, nes turiu labai besidominčią mano mezgimu, siūlais ir virbalais 10 mėn pagalbininkę lotuliukas.gif ).
Tik nesu bandžiusi tokios mocherinės suknutės ( o servetkas virbalais dar mokykloje "darbščiųjų rankų" būrelyje visai sėkmingai įveikiau lotuliukas.gif ).
Galvoju vasarą dukrai krikštynoms suknelę sukurpti kokią. Norėjau paklausti patarimo. Ar normalu būtų, jei megzčiau iš ploniausios mocheros su šilku? Ar neatrodys vasarą keistai mocherinė suknelė? Kažkur mačiau nuotraukas, man tai nieko visai atrodo.
Tai va, ir suku galvą - galiu nerti iš lino, bet labai jau norisi virbalais pabandyt suknelę numegzt. Gal iš medvilnės kokios pabandyt numegzt? Tik iš medvilnės, tikriausia,i neverta tokios "sevetėlinės" megzti, nebus vaizdo?
Nu, vienu žodžiu, patarkit, prašau mirksiukas.gif
Atsakyti