Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

nu nzn gal mazoka, nu cia priklauso nuo suknes ilgumo, sijono platumo ir gal virsaus rastelio

as sumezgiau 5 ir dar biskyti is 6 - nu 6 liko daug smile.gif po 250m
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 18:03)
nu nzn gal mazoka, nu cia priklauso nuo suknes ilgumo, sijono platumo ir gal virsaus rastelio

as sumezgiau 5 ir dar biskyti is 6 - nu 6 liko daug smile.gif  po 250m

aš moherinę (ne servetėlinę) suknią turiu, čia tik sijonuką megsiu mirksiukas.gif
Papildyta:

user posted image

Simuoniuk, ten rašai kairėn sumegztos dvi akys (105eilėj), o tada 89 eilėj tas ženkiliukas kiton pusėn pasviręs, dešinėn sumegztos? ar ne atvirkščiai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 15 lapkričio 2009 - 17:23
Capricorn, viskas tau pavyks. Labai smulkiai išsilausinėjai, viskas turėtų būti aišku. Aš daug ką dariau bandtymų keliu. O gal turi tos servetėlės pradžios schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 15, 18:33)
Capricorn, viskas tau pavyks. Labai smulkiai išsilausinėjai, viskas turėtų būti aišku. Aš daug ką dariau bandtymų keliu. O gal turi tos servetėlės pradžios schema?  ax.gif

buvo.tuoj einu surasiu 4u.gif
Papildyta:
http://picasaweb.goo...656073050754706
Atsakyti
Na ir šaunus čia mezgėjų ratas susirinkęs thumbup.gif Tyliai čia tupiu ir akys raibsta nuo grožio blink.gif blink.gif blink.gif Ir ką jūs manot, užsimaniau ir aš dukrai pabandyt numegzti moherio suknią, tik nežinau ar pavyks ax.gif Gal galėtumėte patarti kiek siūlų užsipirkt 10 metų panelės suknelei.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bildukas @ 2009 11 15, 20:31)
Na ir šaunus čia mezgėjų ratas susirinkęs  thumbup.gif Tyliai čia tupiu ir akys raibsta nuo grožio  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Ir ką jūs manot, užsimaniau ir aš dukrai pabandyt numegzti moherio suknią, tik nežinau ar pavyks  ax.gif  Gal galėtumėte patarti kiek siūlų užsipirkt 10 metų panelės suknelei..  blush2.gif

servetėlinei saulės kliošo ar kitokiai?
Atsakyti
labas rytas smile.gif nepamenu kuri norejo paziureti kaip atrodo mocheriukas kostiumelis jei figura ne 90-60-90 smile.gif
user posted image

o siai merginai mezgiau tik sijona - palaidine nusimezge pati bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Akyse tik sutavaro nuo grožio. Oi, mergučės, jau ir aš siuliūkus turiu, bet pradžiai tik sijonuką nusiregsiu. Dar neišsirinkau raštelio, bet čia ne bėda. Bėda laike- kada pabaigsiu- nežinau verysad.gif
Atsakyti
[quote=La Perla,2009 11 16, 09:45]
labas rytas smile.gif nepamenu kuri norejo paziureti kaip atrodo mocheriukas kostiumelis jei figura ne 90-60-90 smile.gif


o siai merginai mezgiau tik sijona - palaidine nusimezge pati bigsmile.gif



LA PERLA- labai graziai atrodo abu variantai . drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as manau kad tinkamai parinkus siuliuku ir pasijoniu spalva mocheriukai tinka bet kokiai figurai rolleyes.gif
Atsakyti
Simuoniuk, La Perla laukiu atsakymo dėl to ženklo schemoj ir dėl siūlų kiekio g.gif g.gif g.gif Popiet varau nusipirkt siūlų-tai kai prisijungsit-atsakykit mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti


mergaitės, gal kokia idėją mocherinukės nestuke.gif pasiūlytumėt? blush2.gif tokiai nelabai patyrusiai mezgėjai, labiau net, sakyčiau nerėjai biggrin.gif kažin, kaip mocheriukas nertųsi? gal kas kokį gražų pavyzduką su schemute turit? blush2.gif iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 16 lapkričio 2009 - 12:49