Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(La Perla @ 2009 11 15, 16:06)
o va dabar vel pasirodysiu as siandien sumasciau ir ... palaidine paverciau maza juoda suknute 

user posted image
Nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 16:11)

La Perla, nors ir juoda, sunku matyti-bet matau kad kraščiukai super padaryti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Taip, brangute, užsikepiau juodaaaaaaaaaaaaaaaai lotuliukas.gif Jau seniai noriu-bet vis nedrįsau. Dabar drąsos atsirado-ir sakau aš ją nugalėsiu lotuliukas.gif

***
Tai sakyk jau kaip profas mano atveju nuo 87 eilės darant ir pradedant nuo 288 akių-bus gerai???? Pirksiu Kid silk moherą, 4 manau užteks g.gif

bus puikiai thumbup.gif kliosas turetu buti panasus i mano samaniuko ten 360 akiu pradzioj smile.gif


QUOTE(Meila @ 2009 11 15, 16:12)
user posted image
Nuostabu  thumbup.gif



aciu smile.gif ir pati dziaugiuosi kad taip sugalvojau smile.gif
Atsakyti
Mezgu bandymuką. Dabar susimajačinau, kitos eilės rašto aprašymas prasideda ne tiesiai virš buvusios akies, o atokiau...tai man visteisk megzt nuo pradžios kaip yra parodyta, ar žiūrėt kokia akis turi būti virš tos kur anoj eilėj dariau?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 16:25)
Mezgu bandymuką. Dabar susimajačinau, kitos eilės rašto aprašymas  prasideda ne tiesiai virš buvusios akies, o atokiau...tai man visteisk megzt nuo pradžios kaip yra parodyta, ar žiūrėt kokia akis turi būti virš tos kur anoj eilėj dariau?

atokiau nupiesta tik del to kad tilptu piesinyje tau megzti nuo pradziu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 15, 17:26)
atokiau nupiesta tik del to kad tilptu piesinyje tau megzti nuo pradziu reikia smile.gif

ką aš be jūsų daryčiau friends.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai uzsikisdavau siuliuka zymekli kur pirmoji eiles akis kad nepasimesciau - mat neipratusi smile.gif

tai tau gerai ir gausis nes jau 2 eilutej turesi daugiau akiu : juk mezgei 12 geru ir uzmetimas
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 17:29)
as tai uzsikisdavau siuliuka zymekli kur pirmoji eiles akis kad nepasimesciau - mat neipratusi smile.gif

tai tau gerai ir gausis nes jau 2 eilutej turesi daugiau akiu : juk mezgei 12 geru ir uzmetimas

aš turiu grafkę jau pasidėjus tam reikalui-užsižymėsiu irgi lotuliukas.gif

o dabu ten kur peršoka per kelias eiles neaprašydami rašto, tai suprantu kartoti tą patį reikia ir tarpuose vistiek bus vien gerų akių eilė? g.gif
Atsakyti
nu jo kur lyginrs eles tai ten vien gerosiom, jei nieko nepad\rasyta kad kitaip 4u.gif


viskas tau gausis, mauk prie virbalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 16:30)
aš turiu grafkę jau pasidėjus tam reikalui-užsižymėsiu irgi lotuliukas.gif

o dabu ten kur peršoka per kelias eiles neaprašydami rašto, tai suprantu kartoti tą patį reikia ir tarpuose vistiek bus vien gerų akių eilė? g.gif

sakyciau kad taip smile.gif
Atsakyti
Gaunasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeee tease.gif yahoo.gif yu.gif victory.gif ploja.gif sokiai.gif assa.gif bis.gif
Nu nesu reiškias dar visisška tundra hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
daba atsitempaiu virbalų dėžutę: kokio reik man turėt storio ir metražo? Turiu 3,5nr (80cm ir 1m ilgių), turiu 4,5nr 80cm...ar tiks kuris nors?ar nusipirkt kitą?
Atsakyti
as mezgiau 4,5 ir tik 40 cm kai nebetilpo nusipirkau 80cm

ir tau pradziai tilps, pskui plates, gali ir ilgesnio prireikti
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 17:45)
as mezgiau 4,5 ir tik 40 cm kai nebetilpo nusipirkau 80cm

ir tau pradziai tilps, pskui plates, gali ir ilgesnio prireikti

reiškias dabar 4,5 80cm man yra pats tas-tik vėliau gali prireikt ilgesnio...valioooooooo...belieka ryt nulėkt siūlų thumbup.gif Jamsiu 4 Kid silk (22proc. šilko), užteks??????????
Atsakyti