Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(La Perla @ 2009 11 14, 15:49)
sveikos naujoj temelej smile.gif
pasijonio tai reikia  lotuliukas.gif  bet..
user posted image
user posted image
user posted image


KOKS GROŽIS thumbup.gif wub.gif NORĖČIAU IR AŠ TOKIOS GRAŽUOLĖS ax.gif
Atsakyti
tuscias kvardratas - as irgi niekur neradau - paskui paciai dasilo kad nieko nereiskia bigsmile.gif

pvz.: pas tave 91 eilute mezgi taip :
uzmetimas; 3 geros akys; uzmetimas; 4 geros akys; 3 sumegstos; 4 geros

ar supratai - paprasciausia juos praleidi ir ziuri kokius toliau zenklus rodo
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 16:17)
tuscias kvardratas - as irgi niekur neradau - paskui paciai dasilo kad nieko nereiskia  bigsmile.gif

pvz.: pas tave 91 eilute mezgi taip :
uzmetimas; 3 geros akys; uzmetimas; 4 geros akys; 3 sumegstos; 4 geros

ar supratai - paprasciausia juos praleidi ir ziuri kokius toliau zenklus rodo

ačiū tau saulele, va dabar pažodžiui kai parašei daug kas paaiškėjo drinks_cheers.gif
jaučiu vieną eilę padarysiu, antroji(lyginės eilės)-gerom ania?ir tada vėl atvarysiu klaust kas yra kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 15:12)
Simuonėle, lenkiuos tau žemai žemai oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif
heroglifai jau paaiškėjo. dabar jei mano razumėlis dar veikia-tai jei nuo 87 eilės pradedant, ten parašyta šone 12, reiškias vieną motyvą sudaro 12 akių. dauginam. gaunam pradžiai 288. la Perla kai aprašė kažkada savo suknę kliošo, ten tebuvo tik 170 akių...tai daba galvoju gal man motyvų mažint, ar nebus per platu tos 288 akys?
Papildyta:
Žinai ko dar nerandu: kas yra tuščias kvadratas????


arba pradek dar zemiau kur motyvas tik 6-7 akys, bet tada prasines ne nuo bangeliu
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 16:21)
arba pradek dar zemiau kur motyvas tik 6-7 akys, bet tada prasines ne nuo bangeliu

kodėl, kad mažesnis kliošas būt? g.gif
Atsakyti
as serveteliu isvis nesu mezgusi : tik ta sukne ir dar skraiste krikstynoms - atidziai sek rasta - t.y. eilutes numeri, karten maciau ten presoka kelis numeriu, as tai kaip supratau, kad reikia tas kelias praleistas eilutes megst vienodu rasstu
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 16:24)
as serveteliu isvis nesu mezgusi : tik ta sukne ir dar skraiste krikstynoms - atidziai sek rasta - t.y. eilutes numeri, karten maciau ten presoka kelis numeriu, as tai kaip supratau, kad reikia tas kelias praleistas eilutes megst vienodu rasstu

mačiau-taip ir pagalvojau...

Ačiū dar kartą tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 11 15, 11:54)
Labas sukneliautojos  bigsmile.gif Atnešu parodyt paprastą šiltą suknutę  smile.gif



tikriasiltai atrodo ,garzi suknute. man tai laaaaabai patinka spalvos, ir pati dabar galvoju apie kazka spalvoto. thumbup.gif tavo darbelis ir taip lygiai
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 15, 15:23)
kodėl, kad mažesnis kliošas būt? g.gif


mezesnis kliosas butu - jei daytum maziau motyvu, nei servetelej. o jei tavirksciai - darytum laaaaabai daug motyvu tai gautusi labai plati pusta kaip juozo S.

o kur motyvui reikia 6 akiu tada reiks maziau akiu visam sijonui uzsidet juk 6*24= 144 reiks uzsidet 144 akis



ainu torto mamaluot - vyro gimtadienis blush2.gif

nier uz ka, molonu padet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 16:42)
tikriasiltai atrodo ,garzi suknute. man tai laaaaabai patinka spalvos, ir pati dabar galvoju apie kazka spalvoto.  thumbup.gif  tavo darbelis ir taip lygiai
Papildyta:
mezesnis kliosas butu - jei daytum maziau motyvu, nei servetelej. o jei tavirksciai - darytum laaaaabai daug motyvu tai gautusi labai plati pusta kaip juozo S.

o kur motyvui reikia 6 akiu tada reiks maziau akiu visam sijonui uzsidet juk 6*24= 144  reiks uzsidet 144 akis
ainu torto mamaluot - vyro gimtadienis  blush2.gif

nier uz ka, molonu padet  ax.gif

viskas jasna tadam thumbup.gif pradėsiu nuo 87, nesvarbu kad daug akių atrodo mirksiukas.gif

vyrui linkėjimai gimtadienio proga 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Capricorn, aš pagal tą patį raštą mezgiau sijoną mamai. Nepamenu kiek motyvų dėjau blush2.gif Bet pradėjau vien gerosiomis prieš tą raštelį kur yra du sumezgimai, du uždėjimai. Turiu tik vieną nuotrauką ir nelabai raštas tas matosi g.gif user posted image O didelio platėjimo nesigavo, nes kidmohera man patyso ir tikrai viskas puikiai gavosi, o pabaigoj pamenu aš jau tiek nebeplatinau g.gif Ta prasme kai kurias raštelio eilutes kartojau 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif capricorn matau rimtai uzsidegusi bigsmile.gif
o va dabar vel pasirodysiu as smile.gif siandien sumasciau ir ... palaidine paverciau maza juoda suknute tongue.gif kadangi ta palaidine man labai patiko (nugara graziai prakirpta) o savaitgaliui reikia suknutes tai va taip ir pasidariau as ja smile.gif tik su fotografavimu - kosmaras juoda spalva tai nesimato visai... doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 15 lapkričio 2009 - 16:08
Meila, tai išvada tavo atveju:norint kliošo didesnio reikia pradėt nuo žemiau thumbup.gif ačiū kad pasidalinai mintimis mirksiukas.gif


La Perla, nors ir juoda, sunku matyti-bet matau kad kraščiukai super padaryti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Taip, brangute, užsikepiau juodaaaaaaaaaaaaaaaai lotuliukas.gif Jau seniai noriu-bet vis nedrįsau. Dabar drąsos atsirado-ir sakau aš ją nugalėsiu lotuliukas.gif

***
Tai sakyk jau kaip profas mano atveju nuo 87 eilės darant ir pradedant nuo 288 akių-bus gerai???? Pirksiu Kid silk moherą, 4 manau užteks g.gif
Atsakyti