Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(La Perla @ 2009 11 14, 15:49)
sveikos naujoj temelej smile.gif
pasijonio tai reikia  lotuliukas.gif  bet..
user posted image
user posted image
user posted image

Labai gražu SUPER!
Sveikos merginos.Ir aš pradejau savo maherinuke tokiu pat rašteliu.tik sustojau ties 46 eilute,pasimečiau g.gif ka reiškia ta rodyklėlė ir 4m gal galite kas padeti. Išanksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2009 11 15, 10:15)
Labai gražu SUPER!
Sveikos merginos.Ir aš pradejau savo maherinuke tokiu pat rašteliu.tik sustojau ties 46 eilute,pasimečiau g.gif ka reiškia ta rodyklėlė ir 4m gal galite kas padeti. Išanksto dekoju

As mezgiau pagal ta rasteli, tai irgi nesupratau tos rodykles biggrin.gif . La Perla paaiskino, kad rodyklyte ir M su skaiciuku reiskia, kad toje eiluteje reikia tiek akuciu toliau pradeti rasteli.
Atsakyti
Labas sukneliautojos bigsmile.gif Atnešu parodyt paprastą šiltą suknutę smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kokios gražios spalvytės thumbup.gif ir pati suknutė daili 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 14, 19:50)
sveikos dar syki - tai vat pagaliau prisiverciau - tikraja prasme - nusipaveiksluoti su savo pirmaja mocherinuke



Labai graži suknelė ir spalva man labai patinka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2009 11 15, 11:15)
Labai gražu SUPER!
Sveikos merginos.Ir aš pradejau savo maherinuke tokiu pat rašteliu.tik sustojau ties 46 eilute,pasimečiau g.gif ka reiškia ta rodyklėlė ir 4m gal galite kas padeti. Išanksto dekoju


tai reiškia, naują ratą pradedi tik išmezgusi 4 geras akis, o tada raštelis toliau eina... mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, jeigu jamčiau šitą pimam blynui? g.gif g.gif g.gif Tos bangelės bent jau kažkiek bandytos-tai gal nenumaklinčiau ir gražiai turėt atrodyti g.gif

user posted image

imčiau nuo tos vietos megzt kur pradideda bangelinis raštas g.gif
o čia schema tos dalies...kas pagelbės tuos heroglifus skaičiuojant?????

user posted image

Iš anksto dėkoju kas man išties pagalbos ranką lotuliukas.gif

Plius, kaip pasiskaičiuot kiek reikės akių pradžiai. Ir taip suprantu jas reikės susiverti ant juostelės kokios, kad paskum surinkus dar į viršų primegzt truputį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 15 lapkričio 2009 - 13:58
QUOTE(laumar @ 2009 11 15, 13:34)
tai reiškia, naują ratą pradedi tik išmezgusi 4 geras akis, o tada raštelis toliau eina... mirksiukas.gif

labai labai ačiū smile.gif raštelis einasi toliau thumbup.gif
Atsakyti
capricorn - ko butent nezinai, ka reiskia zenklai, ar ko?

as tai taip dariau ir la perla kelis kartus yra rasius smile.gif
uzsidejau norima akiu skaiciu ir pamezgiau 3 eilutes vien gerosiomis akimis, as mezgiau isvis kitu siulu, nes paskui jas (tas kelias eilutes) nuardai surenkis akis ir mezgi i virsu
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 15, 15:43)
capricorn - ko butent nezinai, ka reiskia zenklai, ar ko?

as tai taip dariau ir la perla kelis kartus yra rasius smile.gif
uzsidejau norima akiu skaiciu ir pamezgiau 3 eilutes vien gerosiomis akimis, as mezgiau isvis kitu siulu, nes paskui jas (tas kelias eilutes) nuardai surenkis akis ir mezgi i virsu

Simuoniuk, va to bangelinio, nesuprantu tų heroglifų. ir nežinau kiek maždaug tų akių dėtis. Pagal servetką apskaičiavau kad ten yra 24 motyvai. sakau man gal perdaug g.gif ir kaip apskaičiuot kiek į motyvą įeina akių?
Atsakyti
cia motyvu skaicius priklauso ir nuo kurios vietos predesi megsti serveteles rasta.
jei manai kad per daug gali imti zemiau - juk rastas is 200 eiluciu, tikari neturetu trukti smile.gif

vat cia surasiau, manau, kad zinojai, bet gal kam kitam pravers

user posted image

as pagal save sakysiu - norejau lygiau 1 saules klioso, lygiai kaip servetele 8 motyvu, bet ten gal platesni tie motyvai buvo

o pas tave jei serveteles aspkritima, 1 saules kliosa suraro 24 motyvai tai turbut tiek ir turi buti
Papildyta:
tarkim pagal tavo rasta cia kaip pavyzdziui jei pradedi nuo 110 eilutes - tau reiks 19 akiu vienam motyvui - tada skaiciuoji kiek motyvu nori daryti - cia pavyzdziui jei darai 10 motyvu - tada tau reikian uzsideti 10*19=190 190 akiu
ir pradet megst nuo 110 eilute

bet cia tik pavyzdys - zziurek pagal save


nu nzn gal ka nors supratai

jei kas klausk - bandysim gelbeti
Atsakyti
Simuonėle, lenkiuos tau žemai žemai oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
heroglifai jau paaiškėjo. dabar jei mano razumėlis dar veikia-tai jei nuo 87 eilės pradedant, ten parašyta šone 12, reiškias vieną motyvą sudaro 12 akių. dauginam. gaunam pradžiai 288. la Perla kai aprašė kažkada savo suknę kliošo, ten tebuvo tik 170 akių...tai daba galvoju gal man motyvų mažint, ar nebus per platu tos 288 akys?
Papildyta:
Žinai ko dar nerandu: kas yra tuščias kvadratas????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 15 lapkričio 2009 - 15:12