Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 12 10, 14:34)
Aš megzčiau dvigubas, t.y. 1 gera nukeliama, 1 bloga. Ir iš abiejų pusių gerąsias nukelt. Tokias dvi juostas megzčiau, o paskum sukt bandyčiau ir per viduriuką su siuvimo mašina persiūčiau. Ale gi galima improvizuot kaip tik patinka. Nebūtinai kaip paveiksliuke. Dar gal pati sugalvosi ir gražiau  wub.gif

na, na, pasiaiškinam smulkiau...
Reikia užsidėti kaip stulpeliui 1g 1b 1g 1b ir t.t. Ir gerųjų akių neišmegzt, o nukelti, o blogiąsias išmegzt, taip? Tada gausis ir nesulenkus kaip dvigubas...Čia tipo kaip japoniškas ar koks ten raštas.
Reiks pabandyt, kaip atrodo...

Trečdalis nugaros beliko numegzti, tai matyt, arba šiandien vakare, arba rytoj užbaigsiu jau...
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2009 12 10, 15:58)
na, na, pasiaiškinam smulkiau...
Reikia užsidėti kaip stulpeliui 1g 1b 1g 1b ir t.t. Ir gerųjų akių neišmegzt, o nukelti, o blogiąsias išmegzt, taip? Tada gausis ir nesulenkus kaip dvigubas...Čia tipo kaip japoniškas ar koks ten raštas.
Reiks pabandyt, kaip atrodo...


drinks_cheers.gif Aha 4u.gif
Atsakyti
atnešu ir čia pasirodyt VS kopiją (antras dublis)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
meskute231, super, žavu, o jau tos snaigės kaip pagyvina suknelę, labai originalu bigsmile.gif wub.gif Ar pati sugalvojai tomis snaigėmis taip pagražinti suknelę ?
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 12 10, 23:48)
meskute231, super, žavu, o jau tos snaigės kaip pagyvina suknelę, labai originalu  bigsmile.gif  wub.gif Ar pati sugalvojai  tomis snaigėmis taip  pagražinti suknelę ?

aha. biggrin.gif na kelios merginos patarė kad reiktų dėt kitos spalvos nes ši raudona labai skaudi. seniai norėjau ko nors skandinavišku raštu. dar pora megztukėlių bus pamarginta snaigėm
Atsakyti
meskute231 Labai šauniai gavosi suknutė ir tau labai tinka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O va tokios mūsų suknytės blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
MEŠKUTE
Super tikrai ryšku ir labai kruopštu, tau tink o man patinka smile.gif 4u.gif 4u.gif

O čia mano VS kpija, gal jau paskutinė iš visų Victorijos kopijų smile.gif))

user posted image

user posted image

user posted image

O čia orginalas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 11 gruodžio 2009 - 09:55
kokie visų groooožiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pavydžiu baltai blush2.gif
Atsakyti
meda jus abi fantastiskos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 12 11, 10:41)
MEŠKUTE
O čia mano VS kpija, gal jau paskutinė iš visų Victorijos kopijų smile.gif))


super kopija, labai gražiai tinka ir labai fainas siūlų margumas thumbup.gif kas ten per gėlės apipjaustymas fone?
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 12 11, 15:27)
super kopija, labai gražiai tinka ir labai fainas siūlų margumas  thumbup.gif kas ten per gėlės apipjaustymas fone?

Aišku ne į temą, bet atsakau, Nupirkom Ermitaže Nolina, parnešiau namo , o ji po kiek laiko pasirodė ligą turinti, apkrėtė visas visas gėlės, dauguma mirė, o šitą nupjoviau ir tikiuosi ataugs:)

AČiū už suknios pagyras 4u.gif
Atsakyti