Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(X-iuke @ 2009 12 09, 19:57)
o kaip pachia suknia megzt? labai grazhi wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aš iš akies mezgu tiesiog pynėm ir pagal paveiksliuką siaurinu, kad panašiai gautųsi.
Pynes mezgu: 3 geros 1 bloga 3 geros. Tarp pynių mezgu 2 blogas. Ir susuku kas antrą pynę. Tada 4 eiles pamezgu, o 5-oj vėl susuku kitas pynes ir t.t. (tik geros pusėj skaičiuoju eiles)
Pradėjau nuo apačios. Užsidėjau 15 pynių. Paskui jas naikinau dviejose vietose (4 ir 12 pynes), kaip paveikslėlyje parodyta. Ties kaklu liko 7 pynės.

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 12 09, 20:23)
g.gif nu man kažko tai atrodo kad ten numegztos dvi juostelės, o paskum suktos ir lyg įžiūriu  lens.gif tada kaip ir siuvimo mašina susiųta  g.gif . ar ten ta perverta virvutė tamsi šviečiasi  mastau.gif (ten kur neryškiai matosi)?


Vat man irgi tas viduriukas užkliuvo, man kilo mintis, kad gal ten nunerta, bet gal ir tu teisi - visai neblogai idėja...
Atsakyti
Kiek nuostabiu sukneliu uzderejo thumbup.gif

rugija,maciau osinkoje moterys nagrineja taviskes mezgima.Paieskok,kur mezgama on-line mirksiukas.gif
Atsakyti
Oooi raibsta akys.. wub.gif thumbup.gif
Bet tikrai kaip paprasta ir nerealiai gražu tos pynės thumbup.gif Ir aš labai susidomėjau kaip ten su tuo kaklu, niu ir aš kiek pritraukus įžiūriu tikrai panašu į mašininę siųlę ir net lygiai tokia pat prisiūta ir prie pačio sarafaniuko(ne suknelė juk čia) ir ta tamsi virvelė tiesiog perverta pagal sūkius.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 12 09, 22:29)
Kiek nuostabiu sukneliu uzderejo thumbup.gif

rugija,maciau osinkoje moterys nagrineja taviskes mezgima.Paieskok,kur mezgama on-line mirksiukas.gif

gal bent kokia nors Osinkos nuorodą gali įmesti, tada jau ieškosiu blush2.gif

ačiū visoms pasidalijusioms mintimis. Jeigu dar kam kils kokia idėja, parašykit...
Aš siauresnę per liemenį dariau, pažiūrėsim, ar ant manęs taip puikiai atrodys, pasirodysiu, kai užbaigsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2009 12 09, 21:22)
Aš iš akies mezgu tiesiog pynėm ir pagal paveiksliuką siaurinu, kad panašiai gautųsi.
Pynes mezgu: 3 geros 1 bloga 3 geros. Tarp pynių mezgu 2 blogas. Ir susuku kas antrą pynę. Tada 4 eiles pamezgu, o 5-oj vėl susuku kitas pynes ir t.t. (tik geros pusėj skaičiuoju eiles)
Pradėjau nuo apačios. Užsidėjau 15 pynių. Paskui jas  naikinau dviejose vietose (4 ir 12 pynes), kaip paveikslėlyje parodyta. Ties kaklu liko 7 pynės.
Vat man irgi tas viduriukas užkliuvo, man kilo mintis, kad gal ten nunerta, bet gal ir tu teisi - visai neblogai idėja...


achiu aciuks.gif , kai pabaigsiu kaledines dovanas bandysiu aishkintis flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2009 12 10, 07:56)
gal bent kokia nors Osinkos nuorodą gali įmesti, tada jau ieškosiu blush2.gif

ačiū visoms pasidalijusioms mintimis. Jeigu dar kam kils kokia idėja, parašykit...
Aš siauresnę per liemenį dariau, pažiūrėsim, ar ant manęs taip puikiai atrodys, pasirodysiu, kai užbaigsiu mirksiukas.gif


radau temuke wink.gif

Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 12 10, 10:49)


ačiū, einu pasidairysiu 4u.gif

panašu, kad iki kaklo dar nepriėjo....(beje labiausiai panašu į ašarėlės pasiūlytą variantą)
mano žiūriu, ne prasčiausias tikrai variantas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugija: 10 gruodžio 2009 - 12:04
Sveikutes man nesigauna rasta sgal padesite....mezgu sia suknyte ir man buten tos juostos sijonuke nesigauna
user posted image
o rastas cia
user posted image
visaip meginu bet butent tos juostos sijone enina o pats tas skyletas rastas gaunasi tik tas pasibumbulavimas nesigauna isilginis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2009 12 10, 12:49)
ačiū, einu pasidairysiu 4u.gif

panašu, kad iki kaklo dar nepriėjo....(beje labiausiai panašu į ašarėlės pasiūlytą variantą)
mano žiūriu, ne prasčiausias tikrai variantas blush2.gif

Va ten radau priartintą nuotrauką bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 12 10, 14:07)
Va ten radau priartintą nuotrauką  bigsmile.gif



Pagal šį paveiksliuką ir aš sprendžiau, kad tavo variantas bus mirksiukas.gif

O tas juostas tai jaučiu reikia dvigubas megzti, kad iš abiejų pusių būtų gerosios g.gif O kažin su siūle ar kaip kojinę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugija: 10 gruodžio 2009 - 14:28
QUOTE(rugija @ 2009 12 10, 15:26)
Pagal šį paveiksliuką ir aš sprendžiau, kad tavo variantas bus mirksiukas.gif

O tas juostas tai jaučiu reikia dvigubas megzti, kad iš abiejų pusių būtų gerosios  g.gif O kažin su siūle ar kaip kojinę g.gif

Aš megzčiau dvigubas, t.y. 1 gera nukeliama, 1 bloga. Ir iš abiejų pusių gerąsias nukelt. Tokias dvi juostas megzčiau, o paskum sukt bandyčiau ir per viduriuką su siuvimo mašina persiūčiau. Ale gi galima improvizuot kaip tik patinka. Nebūtinai kaip paveiksliuke. Dar gal pati sugalvosi ir gražiau wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

aš pasikartosiu kaip ir daugelis, bet Jūs visos FANTASTIŠKOS MEZGĖJOS ir Jūsų suknelės tiesiog NEAPSAKOMAI GRAŽIOS....... bigsmile.gif

Aš kol kas dar neturiu ką pasirodyti, bet pas jus apsilankant tai taip pasikraunu, kad gal ir ne taip greit kaip jūs, ypač kai kurios, bet ir aš pasirodysiu su savo darbeliu...

Visos tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti