Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Aciu,mergaites,uz ivertinima 4u.gif
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 06, 18:02)
O jei neprieidama tokius grožius kuri, tai gal tau tos moherinukės ne itin reikia, a?

Oi,reikia,tikrai reikia moherinukes biggrin.gif Bet prisisvaigau del rasto,ir del megzto kitos spalvos pasijonio ir dar geles ant pilvo rolleyes.gif ,o dar nei karto serveteles nesu mezgusi doh.gif .....
QUOTE(Jollyk @ 2009 12 06, 19:24)
o cia mano nerta suknele ant modeliuko... ax.gif

Labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
niu visu suknios- abaldet mozno.. thumbup.gif wub.gif saunuoles auksarankes 4u.gif
Atsakyti
RASA 32-sarafaniukas thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

JOLLYK-suknyte nerta thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meda22 @ 2009 12 06, 23:42)
labai aciu uz atsakyma 4u.gif  kad storins as suprantu, tik as is storu siulu planuoju daryti tokias linijas nuo juosmens zemyn, plius i tarpus deti mohere, bet ne visai plona, o tokia storesne, o nuo liemens i virsu megsiu taip pat is moheros mirksiukas.gif  taigi nebus labai jau kailinukai, tik pati sukneles apacia - sijonas bus puresnis ir pustesnis, maziau persvieciamas, o virus bus plonas tongue.gif na dar reiks pasibandinet, pasimezginet rastus ir imtis darbu bigsmile.gif

kad del mezgimo dviem virbalais, tai man idomu ar negadins vaizdo siules sonuose g.gif  ar negadins sukneles kritimo unsure.gif



Derinant dviejų faktūrų siūlus, paprasčiau megzt ratu {nes siūles tai dar derint reikės, tai vienu, tai kitu siūlu siūti, o kai siūlių nėr, PAPRASČIAU}.

PS moherio viršų sunkesnė apačia gali tempti žemyn, ir norimas putlumas gali kristi tik su kokiu tiuliniu pasijoniu.
Atsakyti
ACIU VISOMS UZ IVERTINIMA-baltos sukneles neturiu didesnes foto ant modeliuko... ax.gif
visas vaisinu kava...beto,cia faina ideja Kaledu dovanelems... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 12 06, 23:22)
Dabar taip pati sau pagalvojau, kad turbut reikia kartoti rasta, kur praleistos eilutes  g.gif  Ar ne?

ten kur 105-110 eilutebus vien geros, o kur 120-125 gal reik kartot ta pati rasta. bet lauk eksperčiu atsakymo. aš dar nebandžius šitų grožių


Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 12 07, 01:20)
ACIU uz pagyrimus  rolleyes.gif
As visus mezginius mezgu be siuliu,man graziau atrodo  smile.gif


man ir manau buv graziau taip bigsmile.gif o tu ir megztinius mezgi ant apvaliu? as galvoju jei ant apvaliu, tai gal iseitu megzti iki pazastu ta suknele, o tada atskirai kazkaip, nes noriu be rankoviu, toki kaip sarafaniuka, kimono rankovytes g.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 12 07, 11:50)
Derinant dviejų faktūrų siūlus, paprasčiau megzt ratu {nes siūles tai dar derint reikės, tai vienu, tai kitu siūlu siūti, o kai siūlių nėr, PAPRASČIAU}.

PS moherio viršų sunkesnė apačia gali tempti žemyn, ir norimas putlumas gali kristi tik su kokiu tiuliniu pasijoniu.


aciu uz patarima 4u.gif leksiu siandien apvaliu virbalu pirkt, su ilgesniu valu rolleyes.gif
Atsakyti
Atnešu parodyti suknytę ir suknelių temoje wub.gif

( mano manekenas 6 cm peraukstas tik) ax.gif


user posted image



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 12 07, 12:18)
Atnešu parodyti suknytę ir suknelių temoje wub.gif

thumbup.gif sauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
LUSASITA suknyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalva labai miela wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 12 07, 12:18)
Atnešu parodyti suknytę ir suknelių temoje wub.gif

( mano manekenas 6 cm peraukstas tik) ax.gif 
user posted image
user posted image


Labai gražu, ar mašina megsta.
Aš irgi pirkau mašiną, laukiu nesulaukiu kada atveš ir galėsiu kašką bandyti.
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 12 06, 22:42)
user posted image
`

as pirmam bandymui mezgu pagal sita rasteli. o ka reikia megzt tarp 105 ir 110?taip pat nezianu ar teisingai suprantu ka megzt tarp 110 ir 115, 115 ir 12o ir t.t. Aciu  4u.gif


tas eiles, kurios nepažymėtos megzti gerom akim mirksiukas.gif
Atsakyti