Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Bonapartas @ 2009 12 04, 12:17)
Laba dieną mezgėjėlės,
labai jau gražios tos Jūsų mocherinės suknelės ir sijonukai. Man labai gražu ir įtariu, kad sugebėčiau nusimegsti. Tik kyla klausimas su kuo derinti nunertą  sijonuką, kad nenublanktų jo grožis.
Gal kas gali rekomenduoti su kuo jis labiausiai dera.

Labiausiai tai man atrodo dera su mocherine bliuzele biggrin.gif . Na o jei rimtai tai gal manyčiau kokia šilkine palaidinuke gal g.gif
Aš dar pasikartosiu su savo kvailu klausimu, jau man buvo kažkuri atsakiusi, o aš vėl pamiršau doh.gif . Jūs suknutes, sijonukus pradedate nuo viršaus ar apačios ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 12 05, 01:07)

Aš dar pasikartosiu su savo kvailu klausimu, jau man buvo kažkuri atsakiusi, o aš vėl pamiršau  doh.gif . Jūs suknutes, sijonukus pradedate nuo viršaus ar apačios ? blush2.gif



Moherio suknutes/sijonukus nuo viršaus (liemens) mezgą.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 12 05, 01:10)
Moherio suknutes/sijonukus nuo viršaus (liemens) mezgą..  4u.gif

4u.gif 4u.gif ačiū už tokį greitą atsakymą. tai kaip suprantu jei suknutė, tai reikia nuo kaklo pradėti g.gif Oi čia tai mįslė, reikės turbūr temas versti, ten turbūt kalbėjote apie tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 12 05, 01:22)
4u.gif  4u.gif ačiū už tokį greitą atsakymą. tai kaip suprantu jei suknutė, tai reikia nuo kaklo pradėti  g.gif Oi čia tai mįslė, reikės turbūr temas versti, ten turbūt kalbėjote apie tai  biggrin.gif


Jei suknutė tai reikia pradėti nuo liemens į apačią.., o paskui surinkus akis megzti į viršų.. 4u.gif
Na, bet čia tik mano teorinės žinios, gal pakonsultuos mūsų praktikės.., kai atsikels.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 12 05, 02:31)
Jei suknutė tai reikia pradėti nuo liemens į apačią.., o paskui surinkus akis megzti į viršų..  4u.gif
Na, bet čia tik mano teorinės žinios, gal pakonsultuos mūsų praktikės.., kai atsikels..  biggrin.gif



Tai dabar viskas aišku, iš kur tokie tempai. Tai metėt įprotį miegoti ir mezgat mezgat smile.gif O dėl mocherinių suknučių, tai viskas teisingai. Reik pradėt nuo liemens žemyn, numegzt sijoną, paskui surinkti akis ir megzti į viršų "kūną".
Atsakyti
QUOTE(Marija Kotryna @ 2009 12 04, 16:38)
Fantastiska suknyte, puiki spalvyte wub.gif Rikusyte, gal galima schemute, pagal kuria mezgei blush2.gif

http://s49.radikal.r...4dca21ad92b.jpg
Va čia ta shemutė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2009 12 05, 17:46)


Aciukas 4u.gif Skaitineju sia tema ir kaupiuosi tokiai suknelei ax.gif
Atsakyti
niekaip negaliu ikelti foto sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 05 gruodžio 2009 - 19:38
sveiki netveriu kailije pasiroditi suknele dar dziuna pusiau sausa
user posted image
Atsakyti
[quote=laimike,2009 12 05, 21:02]
sveiki netveriu kailije pasiroditi suknele dar dziuna pusiau sausa



Kokia grazuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laimike, wau wau wau, kokis grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na ir as pasirodau.Cia is senesniu mezginiu smile.gif
user posted image
Atsakyti