Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Simuonėle, giriu ir čia...tiesiog perfekt thumbup.gif
Atsakyti
diekui merginos 4u.gif

isitikinau, kad visai nesunku jas narplioti, svarbiausia raste nesaimesti, gerai pradzioj apsiskaiciuoti nu ir tureti kantrybes, nes paskutiniai ratai ilgai mezgasi.

mano dar palyginus trumpa, o kitas maciau ir iki zemes, nu ten tai tikrai blink.gif

Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 14, 22:52)
diekui merginos  4u.gif

isitikinau, kad visai nesunku jas narplioti, svarbiausia raste nesaimesti, gerai pradzioj apsiskaiciuoti nu ir tureti kantrybes, nes paskutiniai ratai ilgai mezgasi.

mano dar palyginus trumpa, o kitas maciau ir iki zemes, nu ten tai tikrai  blink.gif

Simuonėle, tavo žodžiai man kaip balzamas...kaip pavyzdys, jog tai padaryti įmanoma...tikiuosi kad ir man pavyks įveikti thumbup.gif beje, gal raštuką gali įmesti?
Atsakyti
Na ir grozis jusu sukneliu blink.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 14, 15:49)
sveikos naujoj temelej smile.gif
pasijonio tai reikia  lotuliukas.gif  bet..


Viešpatie doh.gif Kiek čia darbo. Ir kažin kiek akių aplinkui daugiausia gaunasi. Nu gražuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 14, 23:44)
Viešpatie  doh.gif Kiek čia darbo. Ir kažin kiek akių aplinkui daugiausia gaunasi. Nu gražuuu  wub.gif

spėju keli šimtai...kokie 600-700 gal doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 14, 22:45)
spėju keli šimtai...kokie 600-700 gal doh.gif

oi ne lotuliukas.gif apie 2000 ax.gif o jei tiksliai - 2160 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 14 lapkričio 2009 - 23:39
mezgiau pagal sia servetele - pirmakart ja mezgiau, ir gavosi ax.gif
capricorn [B]nepergyvenk, tau dar graziau gausis - ne tokiu groziu esi primezgusi 4u.gif

user posted image

o rastas ritas, bet iki galo nedamezgiau, nes norejau tik iki keliu ax.gif

user posted image
Papildyta:
diekui uz komplimentus - labai malonu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 11 14, 00:53)
Daina mezga pati. kazkada maciau laida kai ji deonstravo tooooooooooki platu kliosini rozini sijona ir pasakojo kaip pati ji nusimezge... bet man ji su juo panasi i tas cirko meskutes  blush2.gif


Daina net pasakojo,kad tikros lietuvaites sijonas per ziedeli turi pratilpti biggrin.gif


user posted image

o rastas ritas, bet iki galo nedamezgiau, nes norejau tik iki keliu ax.gif



ot groziai........ thumbup.gif
bet galima kazkaip truputi siaurinti pagal tas servetelines? na jei nesinori, tokios pustos? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos sukneliu mezgejeles.Turiu jums klausima,del kliosines sukneles,tikslaiu del servetelines.Ar butna ja megzti serveteles rastu?Ar nesigauti tiesiog is kaiurarascio,mezgant apvaliais virbalais?
Atsakyti
simuonele-fantastika, nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 15, 00:38)
oi ne  lotuliukas.gif  apie 2000  ax.gif o jei tiksliai - 2160  smile.gif

o mamamijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tai aš čia kukliai tsakant...pasakiau.....kad negąsdint žmogaus lotuliukas.gif jei išteis-nežinojau kad taip daug schmoll.gif bet mano noro tai neatšaldė lotuliukas.gif
Papildyta:
turiu dvi schemas-nu žiūriu dabar aš į jas...tamsus miškas...nesuprantu tų ženklų doh.gif
Papildyta:
La Perla, ar gali tuos ženklus paaiškinti, čia tavo sukniuko schema: http://keep4u.ru/img...b16596f1a32.jpg ir dar, ar banguotas kraštelis gaunasi?
Atsakyti