Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

tokį daiktą bet kuri pasiūs, o pradžiai jaučiu bet ką šilkinio kad ir naktinukus pasirngčiau.
Niu kaaaip jūs gražiai mezgat.. thumbup.gif komplimentai visoms didžiausi! Nei vienai kritikos neradau thumbup.gif Et druskytė man.. jau taaip seniai noriu.. bet, prižadu garbės žodis ,aš tikrai nusimegsiu! va mezgu servetėlę(antrą ar trečią virbalais gyvenime kitką įgudus) praktikuojuos, pagausiu sistemą, pagaliau išsirinksiu(nes 3naktis peržiūrėjau viską! ir neatsirinkau) raštą ir imsiuos, nors vistik gal geriau nuo mažesnės dukterėčios krikšto suknutės pradėt.. Noooliu!
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2009 12 03, 19:31)

Labai graži suknytė thumbup.gif
Tik ant tamsios "maikutės" labiau tiktų 4u.gif
Atsakyti
Rikusyte kokia nuostabi moherinukė wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes.Pagaliau priejo eile zigzaginei suknelei biggrin.gif labai neturiu lako ieskot rastuko po temas..gal kuri po ranka turit?Aciu.
Atsakyti
Rikusyte,labai ,,skanus""pirmas blynas thumbup.gif Kiek sumezgei siūlų g.gif Aš nieko nesuprantu-man vien sijonui suėjo daugiau kaip 4 matkeliai KID SETOS,raštas toks pat,bet kitos numezgė iš 3 matkelių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 12 04, 10:22)
Rikusyte,labai ,,skanus""pirmas blynas thumbup.gif Kiek sumezgei siūlų g.gif Aš nieko nesuprantu-man vien sijonui suėjo daugiau kaip 4 matkeliai KID SETOS,raštas toks pat,bet kitos numezgė iš 3 matkelių schmoll.gif

priklauso nuo rašto, virbalo storio, nuo mezgimo (laisvai ar veržliai mezgi), plius ilgis, plius plotis...juk vienos yra S/M dydžio, kitos jau L...tai viską supliusuoji ir negali sakyt kad visos vienodai turim sumegzt mirksiukas.gif
Atsakyti
RIKUSYTE- mocherinuke thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 12 04, 10:22)
Rikusyte,labai ,,skanus""pirmas blynas thumbup.gif Kiek sumezgei siūlų g.gif Aš nieko nesuprantu-man vien sijonui suėjo daugiau kaip 4 matkeliai KID SETOS,raštas toks pat,bet kitos numezgė iš 3 matkelių schmoll.gif

Visai suknutei sumezgiau 6,5 matkiukus SUPER KID MOHEROS. Sijona mezgiau 4,5 Nr. virbalais,viršu 4 Nr.
Atsakyti
Laba dieną mezgėjėlės,
labai jau gražios tos Jūsų mocherinės suknelės ir sijonukai. Man labai gražu ir įtariu, kad sugebėčiau nusimegsti. Tik kyla klausimas su kuo derinti nunertą sijonuką, kad nenublanktų jo grožis.
Gal kas gali rekomenduoti su kuo jis labiausiai dera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonapartas: 04 gruodžio 2009 - 12:18
QUOTE(Capricorn @ 2009 12 04, 09:39)
priklauso nuo rašto, virbalo storio, nuo mezgimo (laisvai ar veržliai mezgi), plius ilgis, plius plotis...juk vienos yra S/M dydžio, kitos jau L...tai viską supliusuoji ir negali sakyt kad visos vienodai turim sumegzt mirksiukas.gif

Vat įdomiausia,kad pradėjau nuo 160akių,nuo 16eilės,servetėlės raštas kaip rikusytės,išmezgiau visas eiles iki rašto galo,mezgiau super laisvai,tiesa 3,5storio virbalais.Dar viršaus nedamezgiau,tai galutinio ilgio nežinau:ax: man ne siūlų gaila,bet vat įdomu ir psio tongue.gif Juk jei pradedi nuo vienodo akių skaičiaus ir mezgi raštą vieną kartą(91eilę),tai akių skaičius gale visų vienodas,reiškia ir plotis toks pat g.gif Tik paskui nuo manekeno gabaritų priklausys kiek reikės siaurinti (arba ne)viršuje mirksiukas.gif Į tą 160akių apskritimą tilptumėm dvi tokios kaip aš ir dar truputis blink.gif O ir retas tas mano tinklas kaip ir visų,o siūlų daugiau g.gif Nu pribaigsiu per savaitgalį,bus įdomu palyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 04 gruodžio 2009 - 13:25
QUOTE(Rikusyte @ 2009 12 03, 20:31)


Fantastiska suknyte, puiki spalvyte wub.gif Rikusyte, gal galima schemute, pagal kuria mezgei blush2.gif
Atsakyti
na ir auksines Jus rankas turit 4u.gif
Atsakyti