Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 11 30, 17:58)
Na atsiduodu jūsų teismui  ax.gif


Nu grazu drinks_cheers.gif tos pynes tai super atrodo, o vasarinei suknytei taip fonas tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 11 30, 14:58)
Na atsiduodu jūsų teismui  ax.gif


Labai grazios sukneles wub.gif O ta smelio spalvos vaseliu nerta?
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 11 30, 16:11)
man rodos, kad kuo puikiausiai galima pakartoti raštą. jei gerai įžvelgiu, ten kaip tik pabaigoj yra pradžia tokio pat skylėto rombo, kaip ir vidury sijonuko. na tai tik eilutę tinkamą atsirink, ir pirmyn, bet tik tarpai tarp jų būtų gal kitokie, reikia pagal raštą žiūrėt 4u.gif

labai gražu šiaip. spalviškai ir vaizdiškai

na Jusu patarimas labai vertas demesio 4u.gif kazka panasaus ir pameginsiu. dar bent 5 cm pailginti. na kieksiulu man dar bus ax.gif

QUOTE(Akire3 @ 2009 11 30, 16:40)
iš manęs patarėja prasta, man iki tokių sijonų toli. bet mano akimis žiūrint gali ir tokiiu ilgiu drąsiai nešiot. super atrodo. ir spalva kaip gražiai susidryžuoja. gal išskalbsi pailgės, bet man ilgio gana.

netoli netoli mirksiukas.gif tik didelio noro:) as sita karta ardziau ir is antro karto, kai pasirinkau kita rasta vatoks vaizdas ir gavosi... ax.gif

QUOTE(Vandenė @ 2009 11 30, 20:53)

Žuviuk ,tokiai figūrai labai gražu ir tokio ilgio sijonukas  mirksiukas.gif Be to,gal šiek tiek pailgės išplovus,tai gal bus Tavo norimo ilgio  mirksiukas.gif



aciu 4u.gif tikiuosi kad plovimas ir bendra vaizda pagerins, o dabar dar 5 papildomus cm narplioju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(loremi @ 2009 11 30, 23:42)
Labai grazios sukneles wub.gif O ta smelio spalvos vaseliu nerta?

dėkui visoms blush2.gif
taip nerta
Atsakyti
Kid_Smyle - žavingi drabužėliai thumbup.gif
Atsakyti
Kid Smile, juoda suknelė - super.
Atsakyti
sveikos, nuostabiausios mezgejos smile.gif
mano persikiuko nuotaka sutiko pasirodyti be vyro ir be veido ax.gif susilenkusi nes labai graziai is sirdies matyt kazko juokesi smile.gif gaila kad be veido nes labai grazi mergina smile.gif
user posted image

o cia ne i tema, bet jei kam idomu - mano mazasismodeliukas demonstruoja mano berete lotuliukas.gif

PYNE, diudas, Kid Smyle, Zuviukas, Alacka 33, Ligvita, Saulelydis ir visos kitos - na.... nerealiai wub.gif
Atsakyti
La Perla, matei tavo pagalba gimusį mano sijonuką????
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 12 01, 09:58)
La Perla, matei tavo pagalba gimusį mano sijonuką????

Capricorn - maciau ir atrodo kazkurioj temoj rasiau kad SAUNUOLE tu wub.gif pirma: nerealus greitis, antra - visiskai be klaidu drinks_cheers.gif
Atsakyti
La perla , ah kokia daili suknelė bigsmile.gif
Atsakyti
KID SMYLE-suknytes thumbup.gif wub.gif wub.gif

LA PERLA-persikine suknute nuostabi thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 01, 11:11)
Capricorn - maciau ir atrodo kazkurioj temoj rasiau kad SAUNUOLE tu  wub.gif  pirma: nerealus greitis, antra - visiskai be klaidu  drinks_cheers.gif

oj, sorry, nemačiau blush2.gif
Atsakyti