Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(rusaite @ 2009 11 29, 12:58)
Kaip blogoje puseje sumezgu tas tris akis( ten du uzmetinai ir  viena gera akis), tai jau mezgant kita gera eile, pritruksta akiu  doh.gif  smile.gif

Na kad neturėtų pritrūkti akių, nes gerojoje eilėje užsideda dvigubai daugiau negu sumezgama.
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2009 11 29, 13:58)
Kaip blogoje puseje sumezgu tas tris akis( ten du uzmetinai ir  viena gera akis), tai jau mezgant kita gera eile, pritruksta akiu  doh.gif  smile.gif

Gal bemegzdama kažką suklydai smile.gif Pabandyk pavyzdukui užsidėti daugiau akių, ir, kad raštukas prasidėtų nuo A ir pasibaigtų B, kaip ir parodyta schemoje ax.gif Turi pavykti 4u.gif Kantrybės, kantrybės ir užsispyrimo smile.gif
Atsakyti
Merginos, atejau pagalbos ax.gif servetelinau sijona savo ir... gavau toki vaizda.... nu kazkas ne taip...
is kart sakau, kad neplautas dar blush2.gif bet kol ka ir nenoriu, kol nepasitariau su patyrusiomis sioje srityje.
Man lyg ir truksta siek teik ilgio... bet baigesi rastas ir nzn kadaryti? ar plovimas vaizda pataisys ar paliks viskas taip pat???
siulai cia ne plonoji mochera, o angora... norejau is tvirtesnio siuliuko gamintis, kad butu patvaresnis rubas unsure.gif


bet dabar nzn ka daryti toliau: (aukstyn primegzti negaliu nes ir taip iskart mezgiau neplatindama gerus 10 cm.) g.gif ar ieskoti kokio rasto ir damegzti ar uzteks isplauti ar dar kazka sebuklingo galima padaryti???g.gif Prasom kritikuokit, patarkit ir gelbekit, kol visko neisardziau blink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 30, 17:02)
Merginos, atejau pagalbos ax.gif servetelinau sijona savo ir... gavau toki vaizda.... nu kazkas ne taip...


man rodos, kad kuo puikiausiai galima pakartoti raštą. jei gerai įžvelgiu, ten kaip tik pabaigoj yra pradžia tokio pat skylėto rombo, kaip ir vidury sijonuko. na tai tik eilutę tinkamą atsirink, ir pirmyn, bet tik tarpai tarp jų būtų gal kitokie, reikia pagal raštą žiūrėt 4u.gif

labai gražu šiaip. spalviškai ir vaizdiškai
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 30, 16:02)
Merginos, atejau pagalbos ax.gif servetelinau sijona savo ir... gavau toki vaizda.... nu kazkas ne taip...

iš manęs patarėja prasta, man iki tokių sijonų toli. bet mano akimis žiūrint gali ir tokiiu ilgiu drąsiai nešiot. super atrodo. ir spalva kaip gražiai susidryžuoja. gal išskalbsi pailgės, bet man ilgio gana.
Atsakyti
Na atsiduodu jūsų teismui ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 11 30, 16:58)
Na atsiduodu jūsų teismui  ax.gif

vau wub.gif ta juodoji nuostabi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 11 30, 16:58)
Na atsiduodu jūsų teismui  ax.gif

abi nuostabios suknės thumbup.gif tik su šviesiąją aš vilkčiausi pasuknelę
Atsakyti
Sveikos, gal kas norit zinau labai gera mezgeja thumbup.gif thumbup.gif , siek tiek modeliuku skelbime yra. Mezga Kaune, visokias mocherines sukneles (nerealios), megztinius... nu ka tik nori, tik mezga viska virbalais smile.gif

http://www.skelbiu.l....php?id=6893972
Atsakyti
Gal nesupyk - atkeliu iš kitos temos. Labai žavinga pasirodė mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...4567&st=444

Papildyta:
QUOTE(LinaMama @ 2009 11 30, 18:33)
Sveikos, gal kas norit zinau labai gera mezgeja  thumbup.gif  thumbup.gif , siek tiek modeliuku skelbime yra. Mezga Kaune, visokias mocherines sukneles (nerealios), megztinius... nu ka tik nori, tik mezga viska virbalais smile.gif

http://www.skelbiu.l....php?id=6893972



Čia visos pačios nuostabios mezgėjos thumbup.gif
Skelbimų skyrelis - tam tinkamesnė vieta.
Atsakyti
Sveikutės,darbštuolės smile.gif
Kiek grožio užderėję čia pas Jus wub.gif Visų tikrai neišvardinsiu,nes bijau kad galiu kurios nepaminėsiu,o suknelės visos visos wub.gif wub.gif wub.gif
Aš mezgu VS suknelę su rombiukais ir pynutėm,jau rankoves pradėjau ax.gif

Žuviuk ,tokiai figūrai labai gražu ir tokio ilgio sijonukas mirksiukas.gif Be to,gal šiek tiek pailgės išplovus,tai gal bus Tavo norimo ilgio mirksiukas.gif

QUOTE(LinaMama @ 2009 11 30, 17:33)
Sveikos, gal kas norit zinau labai gera mezgeja  thumbup.gif  thumbup.gif , siek tiek modeliuku skelbime yra. Mezga Kaune, visokias mocherines sukneles (nerealios), megztinius... nu ka tik nori, tik mezga viska virbalais smile.gif

http://www.skelbiu.l....php?id=6893972

Sakyčiau tokia nekukli savireklama tongue.gif
Atsakyti
Jeeeeeiiii, mergytes, kokiu groziu esate primezgusios bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Net negaliu akiu nuo monitoriaus atplesti wub.gif Visos saunuoles esate thumbup.gif Pati nemezgu, o i jusu forumuka ilindau modeliuko beieskodama.
Atsakyti