Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Polė @ 2009 11 27, 22:14)
Įveikiau, bet nebemezgu  ax.gif Va pagal šitą schemutę ir mezgiau kur Minita įdėjo  ax.gif Ten kur gerųjų akių eilutė po tris akis reikia sumegzti ne tik gerojoj, bet ir išvirkščiojoj pusėj, tada viskas gaunasi gerai. Atnara mezgama dvi eilės išvirkščiųjų ir dvi gerųjų. Va dar iš rusaičių forumo turiu kelias nuotraukytes gal bus aiškiau  mirksiukas.gif Vienos rusaitės megzta suknelė man tiesiog tobula  rolleyes.gif

user posted image
user posted image

Sveika kokiu rasciuku mezgiai? 4u.gif
Atsakyti
Neišskirsiu nei vienos, visų suknios nuostabios. Visoms didžiausi aplodismentai clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif

Žiūriu dabar mezgat tokiu raštu, tai parodysiu ir savo.
Mano numegzta dar rugsėjo pradžioje, bet vis laukiau nuotraukytės ant modeliuko ir su pamušaliuku. Nesulaukiau, tai rodau taip ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
pyfacka- tavo suknute labai grazi- kaip tik siltiems krastams, uzsienieciai pamate isvirs is koto bigsmile.gif thumbup.gif
alackos ir pynes suknutes nuostabios... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 11 28, 13:45)
Sveika kokiu rasciuku mezgiai?

Va šituo, Žiūrėk žemiau ax.gif Mano ir Minitos įdėti raščiukai buvo mirksiukas.gif
QUOTE(Polė @ 2009 11 23, 17:16)

QUOTE(Minita @ 2009 11 27, 21:40)
čia raštas ir aprašymas, jei skaitote rusiškai
user posted image



QUOTE(pyfacka @ 2009 11 27, 21:49)
Draugė i šiltus kraštus mauna

Labai miela suknutė smile.gif
QUOTE(Alacka33 @ 2009 11 28, 00:29)
Na rodau kokią suknutę savo paničkai numezgiau šventėms

Panelė tikra snieguolė su tokia dailia suknele rolleyes.gif Tik nežinau ar suknelė panelę puošia, ar panelė suknelę 4u.gif

QUOTE(diudas @ 2009 11 28, 01:09)
kampas į apačią - iš vienos akies išmegzti tris, kampas į viršų - tris akis sumegzti į vieną

aciuks.gif

QUOTE(PYNE @ 2009 11 28, 14:17)
Mano numegzta dar rugsėjo pradžioje, bet vis laukiau nuotraukytės ant modeliuko ir su pamušaliuku. Nesulaukiau, tai rodau taip

Labai daili 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 28, 01:07)
O kodėl manęs tiesiogiai neprašai ? mirksiukas.gif

user posted image


As ir uzsisaugojau sia schemute ax.gif Is kokiu siuliuku mezgete? Taip lygiai gerom akim ismegzta...
Atsakyti
Pole, labai gražus sarafaniukas thumbup.gif

Pyne, sukniukas...baltas ir lengvas grožis wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kiek grožio užderėję bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Nevardinsiu visų tikrai ką nors praleisiu blush2.gif bet jūs visos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visos ir man grazios , tikrai ranku darbas, ir sirdies visada padaro ruba miela. wub.gif wub.gif
PLE tavo sarafanas man kazkaip ikrito si syki labiausiai su spalvytemis ir rastu nematytu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pole ir Minita


Na, nezinau, man nuo 19-tos eiles vel nesigauna. Ka as ten darau ne taip doh.gif
Tiesa merginos, o si rasta reikia megzti is kaires i desine ar is desines i kaire? Nes pirmoje schemoje akys nurodytos 1-2-3-4...is kaires, o kitoje schemoje nenurodyta, kad nuo kaires puses pradeti megzti. Gal as cia uztai ir painiojuosi g.gif Siaip, tai man atrodo, kad rastasi surasyti is desines i kaire?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 29 lapkričio 2009 - 10:52
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 29, 02:17)
Pole, labai gražus sarafaniukas

QUOTE(ingriduska @ 2009 11 29, 11:05)
PLE tavo sarafanas man kazkaip ikrito si syki labiausiai su spalvytemis ir rastu nematytu

Mergaitės, tai ne mano sarafanas nono.gif . Parašiau, kad iš rusaičių forumo, kuris man atrodo tobulas mirksiukas.gif Aš tik pradėjau, bet kol kas jis atidėtas geresniems laikams. blush2.gif

QUOTE(rusaite @ 2009 11 29, 11:48)
Pole ir Minita
 

Na, nezinau, man nuo 19-tos eiles vel nesigauna. Ka as ten darau ne taip  doh.gif
Tiesa merginos, o si rasta reikia megzti is  kaires i desine ar is desines i kaire? Nes pirmoje schemoje akys nurodytos 1-2-3-4...is kaires, o kitoje schemoje nenurodyta, kad nuo kaires puses pradeti megzti. Gal as cia uztai ir painiojuosi  g.gif  Siaip, tai man atrodo, kad rastasi surasyti is desines i kaire?

Tikrai iš dešinės į kairę mirksiukas.gif Pirmoje schemoje blogai akys nurodytos, nes ir užmetimai priskaičiuoti, vadovaukis Minitos schema mirksiukas.gif Lyginės eilės mezgamos pagal raštuką. Kas konkrečiai tau nesigauna nuo 19 eilės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Polė @ 2009 11 29, 13:25)
Mergaitės, tai ne mano sarafanas nono.gif . Parašiau, kad iš rusaičių forumo, kuris man atrodo tobulas  mirksiukas.gif Aš tik pradėjau, bet kol kas jis atidėtas geresniems laikams.  blush2.gif
Tikrai iš dešinės į kairę  mirksiukas.gif Pirmoje schemoje blogai akys nurodytos, nes ir užmetimai priskaičiuoti, vadovaukis Minitos schema  mirksiukas.gif Lyginės eilės mezgamos pagal raštuką. Kas konkrečiai tau nesigauna nuo 19 eilės  unsure.gif

Kaip blogoje puseje sumezgu tas tris akis( ten du uzmetinai ir viena gera akis), tai jau mezgant kita gera eile, pritruksta akiu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 28, 15:41)



QUOTE(Polė @ 2009 11 28, 17:22)



QUOTE(Capricorn @ 2009 11 29, 03:17)

Ačiū labai mergaitės už gerus atsiliepimus notworthy.gif
assa.gif
Atsakyti