Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

oi zinok, nematavau ne karto apacios. Cia pusinis saules kliosas
Atsakyti
Ligvita - grozis nerealus wub.gif wub.gif
Atsakyti
na merginos pagelbėkit mano pirmasis servėtėlinis sijonas toks kur mezgė Laumar user posted image ir turiu klausimą servėtėlė turi 90 eilučių pradėjau nuo 16 kaip ir jau numezgiau pagal raštą iki 38 bet sijono ilgis gavosi tik apie 15 cm o pagal raštą čia sijono vidurys doh.gif o kaip jį pailginti doh.gif ką ne taip padariau ? o jei dabar megsiu taip pat į ilgį dar tai daugės akių skaičius ir platės o paskui ar gausis tas perėjimas į kitą raštą kur jau nuo 40 eilutės prasideda jei pas mane motyve vietoj 20 akių bus kokia 40 ir ar taip bus gražu jau tos juostos bus labai užsisukę g.gif ką man daryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 26 lapkričio 2009 - 18:05
o jau nuotraukos dyyyyydis
Atsakyti
Vogels, 38 eilės raštą mezgi, nuo 16 pradėjai, reiškias 22 eilės tavo numegztos sudaro 15cm, dar liko megzti 52 eilės, nes viso yra 90. Reziume per tiek mezginys pailgės dar dvigubai tikrai. tai viso bus kažkur 45cm sakykim. Plius primezgimas viršun, nes kliošas turi eiti kad gražu būt nuo šiknos maždaug vidurio mirksiukas.gif Viso sijono ilgis koks turi būti tau? Man buvo reikalingas 58cm ilgio-tai kiek trūksta-pirmezgiau viršun, nes servetėlinis variantas mezgant žemyn tebuvo 42cm lyg. Ir viskas. Nėra problemos. Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 11 26, 19:04)
na merginos pagelbėkit mano pirmasis servėtėlinis sijonas toks kur mezgė Laumar  user posted image ir turiu klausimą servėtėlė turi 90 eilučių pradėjau nuo 16 kaip ir jau numezgiau pagal raštą iki 38 bet sijono ilgis gavosi tik apie 15 cm o pagal raštą čia sijono vidurys   doh.gif  o kaip jį pailginti doh.gif ką ne taip padariau ? o jei dabar megsiu taip pat į ilgį dar tai daugės akių skaičius ir platės o paskui ar gausis tas perėjimas į kitą raštą kur jau nuo 40 eilutės prasideda jei pas mane motyve vietoj 20 akių bus kokia 40 ir ar taip bus gražu jau tos juostos bus labai užsisukę g.gif ką man daryti blush2.gif


Dabar mano sijono (žydrojo) ilgis apie 55 cm. Tikras ilgis pasimatė tik tada, kai išploviau ir ištampiau, ištampius nemažai pasitempė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 26 lapkričio 2009 - 20:45
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 22:48)

vos nenudriuvau wub.gif wub.gif wub.gif fantastika!!! be zodziu likau ir niekaip negaliu atsigauti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu, mieloji
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 26, 20:06)
Vogels, 38 eilės raštą mezgi, nuo 16 pradėjai, reiškias 22 eilės tavo numegztos sudaro 15cm, dar liko megzti 52 eilės, nes viso yra 90. Reziume per tiek mezginys pailgės dar dvigubai tikrai. tai viso bus kažkur 45cm sakykim. Plius primezgimas viršun, nes kliošas turi eiti kad gražu būt nuo šiknos maždaug vidurio mirksiukas.gif Viso sijono ilgis koks turi būti tau? Man buvo reikalingas 58cm ilgio-tai kiek trūksta-pirmezgiau viršun, nes servetėlinis variantas mezgant žemyn tebuvo 42cm lyg. Ir viskas. Nėra problemos. Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyti mirksiukas.gif


O ka daryt,jei norisi,kad sijonas butu ilgesnis?Iki keliu vidurio ar dar zemiau? g.gif
Ka patartumet,jau mezgusios ax.gif

Taip noriu sau tokia nusinarpliot,bet vis dar dvejoju blush2.gif
Atsakyti
Suknelė-tunika dukrai. Sunaudojau 7 kamuoliukus Wollywash

user posted image


LIGVITA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 26, 10:12)

viršus-tai gumutę tokią vidutinio platumo įvėriau mirksiukas.gif ko nemezgi? g.gif
Ligvita, kalbos dovana dingo wub.gif


Tai supratau, kad sulenkei. Nestorai gaunasi?

Vis pažiūriu ir negaliu pradėti megzti, kol kiti darbai nebaigti. Karoliukiniai užsakymai išsižioję laukia ir dar vieną mezgamą darbelį reikia pabaigt, tada jau į šitą reikalą panirsiu biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif SAULELYDIS-suknele-tunika labai grazi thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti