Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 21:48)

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Jei gali parasyk i a.z. kiek kainuoja toks sukneles numezgimas be siuliuku blush2.gif Ir is kokio miesto esi ?
Atsakyti
Ligvita, kokia žaismingai žavi suknytė wub.gif

Tik galva nuotraukoj taip indooomiai nuimtaaaaa. Bet suknios grožiui netrukdo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 23:48)
dar viena


Nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif Pasiziurejus i sia suknute Tai ir norisi antra karta teketi tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 25, 18:33)
dėkoju 4u.gif
nu ale kai nuskilo čia daug kam lotuliukas.gif aš buvau įkyri, zyziau, rėkavau...a jūs ramiakai susikonspektavot lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif

Uztat kokios mes tau dekingos liksim 4u.gif ir skolingos smile.gif Aciu Aciu Aciu
Atsakyti
LIGVITA
Suknyte fantastiška thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
LIGVITA SUPERINIAI TAVO DARBAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 21:48)
dar viena


Be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mmmm, Emaliukes sarafaniukas koks grazus wub.gif , ir spalva, ir modeliukas.. thumbup.gif as irgi baigineju sau sarafaniuka, greit pasirodysiu ax.gif

Ligvitos suknia tiesiog pasakiska thumbup.gif
Atsakyti
Manau, sita mano zinute bus cia beveik "i tema" smile.gif ir gal kas pasinaudos. Lindex sia savaite vyksta akcija-po viena gerokai nupiginta preke kas diena (kiekviena diena vis skirtinga). Tai va, rytoj aptempta glaustinuke (taip pavadinta), kuri anksciau kainavo 99 lt, kainuos 39 Lt. Esu ja gyvai ciupinejusi, tik uz 100 lt nesiryzau pirkti-ideali pasukne po megzta suknele ar sijonu. Pakankamai standi, kad mezginys ant sedimosios labai neissitemptu smile.gif Turiu ir reklamine nuotrauka, tik nenoriu darbe tokiu dalyku skanuoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 26, 13:15)
Be žodžių  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif visos suknytės nerealios
Atsakyti
Ligvita, nuostabiai daili suknutė thumbup.gif wub.gif wub.gif

Ar gali papasakot kiek cm arba kiek akių yra suknutės apačia ir kiek prie klubų. Mane domina kiek centimetrų apačia turi būti platesnė, kad toks dailus kritimas gautųsi smile.gif Palaipsniui siaurinai, ar apačioj daugiau (jei nuo apačios megzta).
Atsakyti

QUOTE(gandriuke... @ 2009 11 26, 11:09)
wub.gif Jei gali parasyk i a.z. kiek kainuoja toks sukneles numezgimas be siuliuku  blush2.gif Ir is kokio miesto  esi ?

Parasiau

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 26, 10:12)
Ligvita, kalbos dovana dingo wub.gif


QUOTE(*coliukeee* @ 2009 11 26, 10:40)
taip ir uzsimaniau teket  ax.gif  bigsmile.gif  wub.gif

QUOTE(valentinuke @ 2009 11 26, 11:50)
LIGVITA
Suknyte fantastiška  thumbup.gif 


QUOTE(ADDULE @ 2009 11 26, 11:55)
LIGVITA     SUPERINIAI TAVO DARBAI 4u.gif

QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 26, 12:15)
Be žodžių  wub.gif


QUOTE(zvirble @ 2009 11 26, 12:35)
Ligvitos suknia tiesiog pasakiska thumbup.gif

QUOTE(Jovela @ 2009 11 26, 11:50)
Nuostabu  wub.gif Pasiziurejus i sia suknute Tai ir norisi antra karta teketi  tongue.gif

Aciu 4u.gif blush2.gif
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 26, 11:12)
Ligvita, kokia žaismingai žavi suknytė wub.gif

Tik galva nuotraukoj taip indooomiai nuimtaaaaa. Bet suknios grožiui netrukdo cool.gif


Ai as cia paskubom nuemiau, paskui kitaip sugalvojau.... Tiesiog kliente prase veiduko nerodyti

QUOTE(niuma @ 2009 11 26, 14:03)
Ligvita, nuostabiai daili suknutė  thumbup.gif   wub.gif

Ar gali papasakot kiek cm arba kiek akių yra suknutės apačia ir kiek prie klubų. Mane domina kiek centimetrų apačia turi būti platesnė, kad toks dailus kritimas gautųsi smile.gif Palaipsniui siaurinai, ar apačioj daugiau (jei nuo apačios megzta).

As visas suknutes mezgu nuo juosmens zemyn.
Tiesa dabar mezgu suknute nuo sijono apacios... nius ziuresim kas gausis.
Liemens apimtis - 75
klubai - 93cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 26 lapkričio 2009 - 13:52
Ligvita, ne to klausiau ax.gif
Man įdomu pats sijonuko siaurinimas (na ar platinimas). Čia ne saulės kliošas?
Liemuo apie 75 cm, o sijonuko apačia?
Noriu sau paprastos platėjančios suknutės, tik įdomu, kiek plačią apačią datytis, kad lengvai kristų.
Atsakyti