Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 25, 17:33)
nu ale kai nuskilo čia daug kam lotuliukas.gif aš buvau įkyri, zyziau, rėkavau...a jūs ramiakai susikonspektavot lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif

aha aš irgi prie šitų

šiandien vartau pardėj rankdarbiu kraitele lapkričio men, ogi žiuriu musu daugelio nerta ' auksinuke' tik iš moheros. gal ir nieko, bet man nepatiko brezinys - be jokio iliemenavimo, toks ale 'maiso'. o siaip pati mintis kad silta suknute gal ir nieko...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 25, 19:30)
aha aš irgi prie šitų

šiandien vartau pardėj rankdarbiu kraitele lapkričio men, ogi žiuriu musu daugelio nerta ' auksinuke' tik iš moheros. gal ir nieko, bet man nepatiko brezinys - be jokio iliemenavimo, toks ale 'maiso'. o siaip pati mintis kad silta suknute gal ir nieko...

šiltas variantas, bet su skylutėm...ale gal ir nieko g.gif bet man moheros gadinimas tik neriant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 25, 14:25)
Kombainas tu...nu ką besakyt...mezgimo kombainas...greitaeigis...su penkiom turbinom:)

Tą patį ir apie pačią galiu pasakyt - tiksliau nesugalvočiau lotuliukas.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , beje, sijonukas fantastiškas gavosi wub.gif wub.gif wub.gif
Ir apskritai, į šią bei kitas temas pavojinga "nosį kišt" - nu tokių grožybių ir taip greit primezgat, kad tik seilė tįsta ir neina spėt visų pagirt - taip kad visoms be išimties mezgėjėlėms user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 11 25, 20:28)
Tą patį ir apie pačią galiu pasakyt - tiksliau nesugalvočiau  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif , beje, sijonukas fantastiškas gavosi  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ir apskritai, į šią bei kitas temas pavojinga "nosį kišt" - nu tokių grožybių ir taip greit primezgat, kad tik seilė tįsta ir neina spėt visų pagirt - taip kad visoms be išimties mezgėjėlėms user posted imageuser posted image

ja nevinovataja lotuliukas.gif virbalai patys tą daro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 25, 19:32)
ja nevinovataja lotuliukas.gif virbalai patys tą daro lotuliukas.gif

Išduok paslaptį, kur tokius virbalus parduoda g.gif g.gif g.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif paimčiau bent kelias poras ir įdarbinčiau, o pati SM sėdėčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dar viena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 22:48)

eik tu sau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nereali thumbup.gif
Atsakyti
Akire3, aciu
Atsakyti
nu nereli suknute 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif ax.gif ax.gif ir visu kitu mezginukai 4u.gif ydesiu ir savo sirafana aisku jis neprilygsta jusu darbams bet taip noriu pasirodit blush2.gif user posted image user posted imagejusu teismui smile.gif tos pynes eina per krutine sirafanas trumpukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 25 lapkričio 2009 - 22:38
Capricorn - na negirsiu, negirsiu, nes tiktai nervuoji ir daugiau nieko. Pas mane visas procesas pajudėjo, nes siūlai padėti ir virbalai į juos įsmeigti lotuliukas.gif Oi, reik greičiau pabaigti tai kas pradėta, o tada jau ir sijonukas pajudės.
O kaip kaip viršiuką padarei kad laikytųsi. Gumukes įmezgei ar kaip kitaip ten sugalvojai?


Ligvita- suknike podiumui- tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 11 25, 20:41)
Išduok paslaptį, kur tokius virbalus parduoda  g.gif  g.gif  g.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif paimčiau bent kelias poras ir įdarbinčiau, o pati SM sėdėčiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu yr tokia skylė, kur parduoda lotuliukas.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 11 26, 09:49)
Capricorn - na negirsiu, negirsiu, nes tiktai nervuoji ir daugiau nieko. Pas mane visas procesas pajudėjo, nes siūlai padėti ir virbalai į juos įsmeigti  lotuliukas.gif Oi, reik greičiau pabaigti tai kas pradėta, o tada jau ir sijonukas pajudės.
O kaip kaip viršiuką padarei kad laikytųsi. Gumukes įmezgei ar kaip kitaip ten sugalvojai?


viršus-tai gumutę tokią vidutinio platumo įvėriau mirksiukas.gif ko nemezgi? g.gif



Ligvita, kalbos dovana dingo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 25, 21:48)

taip ir uzsimaniau teket ax.gif bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(emaliuke @ 2009 11 25, 22:31)
ydesiu ir savo sirafana aisku jis neprilygsta jusu darbams bet taip noriu pasirodit  blush2.gif

labai saunu thumbup.gif wub.gif
as apie toki galvoju i darba rolleyes.gif
Atsakyti