Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Mergaitės, jūs visos šaunuooooooolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o kad idėjų nepritruktų, dalinuos rastais rinkinukais
vasarinės
1
2
3
4
rudeninės
1
2
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 11 25, 13:20)
o kad idėjų nepritruktų, dalinuos rastais rinkinukais

Oho, kokie rinkinukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir matytų, ir visai nematytų suknelių... Tiesiog fantastika, nėbėra kada megzti, reikia akis paganyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 11 25, 12:20)
Mergaitės, jūs visos šaunuooooooolės  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kad idėjų nepritruktų, dalinuos rastais rinkinukais
vasarinės
1
2
3
4
rudeninės
1
2

lobių karalienė mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar viena suknute. Nuotrauka ypatingai prasta, bet kol kas rodau tokia. Gal kliente pasidalins nuotraukomis, tada parodysiu kokybiskesne
user posted image
Atsakyti
Kombainas tu...nu ką besakyt...mezgimo kombainas...greitaeigis...su penkiom turbinom:)
Atsakyti
Tai, kad klientes miniatiurines smile.gif siulus vis storesnius renkasi, ne pacia ploniausia moheryte, tai darbas gana greit juda.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 11 25, 11:20)
o kad idėjų nepritruktų, dalinuos rastais rinkinukais



Aciu uz dalijimasi! Cia visas lobynas! Dabar laiko pritruks smile.gif
Atsakyti
CAPRICORN-sijonukas fantastiskas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
LIGVITA-suknyte thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 24, 13:08)
Tema suknems, bet dedu savo sijoniką čionajus, nes jis gimė iš suknios idėjos, buvo palaimintas rašto aiškinimu La Perlos ir Simuoniuko, bei Capriaus rankelų dėka tapo kūnu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Taigis:
Jei nebūt skylutės-būt servetėliukas hihihi.gif



Sveikinu sveikinu clap_1.gif tikras grazuoliukas, wub.gif wub.gif wub.gif . Po tokiu issamiu paklausimu ir kolegiu atsakymu turbut daug atsiras pabandysianciu sita grozi.

Nuosirdziai dekoju viska uzsirasiau i protinga sasiuvini ir kada nors butinai prisijungsiu prie jusu clap_1.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Atsiprašau kad įsibraunu pas jus, tiesiog norėjau pasiteirauti gal atsirastu koks zmogiukas kuris numegztu man suknele (nestukei), pati esu Siauliete, jei atsirastu kas gali laukiu AŽ
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 25, 15:25)
Kombainas tu...nu ką besakyt...mezgimo kombainas...greitaeigis...su penkiom turbinom:)

thumbup.gif taikliai čia pasakyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 11 25, 15:48)
CAPRICORN-sijonukas fantastiskas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
LIGVITA-suknyte thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif

dėkoju 4u.gif

QUOTE(Jovela @ 2009 11 25, 16:28)
Sveikinu sveikinu clap_1.gif tikras grazuoliukas,  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Po tokiu issamiu paklausimu ir kolegiu atsakymu turbut daug atsiras pabandysianciu sita grozi.

Nuosirdziai dekoju viska uzsirasiau i protinga sasiuvini ir kada nors butinai prisijungsiu prie jusu  clap_1.gif

nu ale kai nuskilo čia daug kam lotuliukas.gif aš buvau įkyri, zyziau, rėkavau...a jūs ramiakai susikonspektavot lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti