Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Capricorn darbelis nuostabus wub.gif jei reikes pagalbos padesi ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 11 24, 18:32)
Capricorn darbelis nuostabus wub.gif jei reikes pagalbos padesi ? blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2009 11 23, 16:47)
o siuo rastu mezgant kaip reikia reikia gryztangt megzti. pirma eile parodyta o antra ne, trecia eile parodyta o kita ne. tai kaip reikia i tuos tarpu megzti???

pagal raštą- ties gerąja geroji, ties išvirkščiąja išvirkščioji, užmetimai mezgami išvirkščiosiom
Panos, suknelės jūsų thumbup.gif
Atsakyti
o gal kas turi toki rasteli kaip norwos sukenele nerta ? labai reiketu
Atsakyti
Capricorn, jėginis sijonas clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif Ir spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 11 24, 19:36)
Capricorn, jėginis sijonas clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif Ir spalva  wub.gif

ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Capricorn sojonas superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Net galva susisuko. Nebežinau ką čia daryt, ar dukrai suknytę mocherinę bandyt ar toliau sau siūlų VS suknelei ieškot, nes niekaip nerandu norimos spalvos g.gif



Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 24, 19:58)
Capricorn sojonas superinis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Net galva susisuko. Nebežinau ką čia daryt, ar dukrai suknytę mocherinę bandyt ar toliau sau siūlų VS suknelei ieškot, nes niekaip nerandu norimos spalvos  g.gif

Ačiū. Tokiu atveju reikia traukti burtus lotuliukas.gif Ką ištrauksi-tą ir gamink lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 24, 18:40)


pagalbos reikes ir man, nes as su servetelem visai nedraugauju.. blink.gif Susikonspektavau visa tavo klausimyna profems,isikeliau tavaja grozybe ir skubinuosi baigti pradeta narpalyne.Tada-servetes, as ateinu!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 11 24, 20:14)
pagalbos reikes ir man, nes as su servetelem visai nedraugauju..  blink.gif Susikonspektavau visa tavo klausimyna profems,isikeliau tavaja grozybe ir skubinuosi baigti pradeta narpalyne.Tada-servetes, as ateinu!!  bigsmile.gif

aniaaaa...susikonspektavai sakai lotuliukas.gif oj geras...nu lauksma ir gelbėsma kuo galėsma, nes ant šita raštą aš dabu bais mandri, nes viską žinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 24, 20:21)
aniaaaa...susikonspektavai sakai lotuliukas.gif oj geras...nu lauksma ir gelbėsma kuo galėsma, nes ant šita raštą aš dabu bais mandri, nes viską žinau lotuliukas.gif


Juokai tau dabar, toki grozi nusimezgus, ane? bigsmile.gif O man tai cia tamsus miskas g.gif Na, bet kaip sakoma,bijai vilko-neik i miska ax.gif
Tai va- NEBIJAU AS TO VILKO, NEBIJAU bigsmile.gif bent jau taip dabar man atrodo.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 11 24, 20:27)
Juokai tau dabar, toki grozi nusimezgus, ane?  bigsmile.gif  O man tai cia tamsus miskas  g.gif  Na, bet kaip sakoma,bijai vilko-neik i miska  ax.gif
Tai va- NEBIJAU AS TO VILKO, NEBIJAU  bigsmile.gif bent jau taip dabar man atrodo..  blush2.gif

Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti