Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Aciu mergaites uz pagyrimus. blush2.gif
Neriau vestuvems.Svocia buvau.Rasto kompe neturiu,o ikelt man nuotrauku neina.Gal veliau kada nors idesiu rasciuka.Dukterecia padejo ta nuotr.idet cia.Siulai YarnArt,Tulip.Sunaudojau apie 600gr.Naturoj jie labai grazus,bet labai jau tysta,slidus jie .Na bet as ja sutvarkiau gerai,net su plauku laku buvau ispurskusi lotuliukas.gif
Atsakyti



gal turite kokios paprastos servetukės raštelį nepatyrusiai mezgėjai pirmai servetėlinei suknelei? blush2.gif o kaži, kaip tokios mocherinukės servetėlinė apačia nerta atrodytų? nerėja iš manęs geresnė biggrin.gif gal kas bandėt nerti suknutę iš mocheros? ax.gif įdomu, koks rezultatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 23 lapkričio 2009 - 17:41
ir as labai noreciau megztos sukneles wub.gif bet noreciau vienspalves, o pati nesugebeciau nusimegzti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ierika @ 2009 11 23, 18:57)
ir as labai noreciau megztos sukneles  wub.gif  bet noreciau vienspalves, o pati nesugebeciau nusimegzti  verysad.gif



mums reikia susirasti kokius paprastučius modeliukus, ir bandyti mirksiukas.gif aš tik labai ilgai užtrukau su modeliuko paieška... o suknytės norėtųsi iki švenčių blush2.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos. Uzstrigau ties 66 eile. Nesuprantu kaip tuos skliaustus skaiciuot. Gal kas galetu padet.
user posted image
Atsakyti
Bielra, tavo suknelė krito man į akį smile.gif Nusprendžiau ir aš tokią pasigaminti. Tik dar neapsisprendžiu nerti žiemai ar labiau pavasariui. Kažin iš kokių siūliukų tavoji nunerta ?
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2009 11 23, 17:05)
mums reikia susirasti kokius paprastučius modeliukus, ir bandyti  mirksiukas.gif  aš tik labai ilgai užtrukau su modeliuko paieška... o suknytės norėtųsi iki švenčių  blush2.gif




geriau as net nebandysiu, paieskosiu nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2009 11 23, 18:29)
Bielra, tavo suknelė krito man į akį smile.gif Nusprendžiau ir aš tokią pasigaminti. Tik dar neapsisprendžiu nerti žiemai ar labiau pavasariui. Kažin iš kokių siūliukų tavoji nunerta ?


Dėkui Gule.. 4u.gif
Neriu iš Linie 164 JAVA ( 67% medvilnės, 33 % viskozės), 50gr/158m
Šiai suknelei sunaudojau 13 kamuoliukų..
Atsakyti
[quote=Liniuka,2009 11 23, 19:29]
Merginos, reikia pagalbos. Uzstrigau ties 66 eile. Nesuprantu kaip tuos skliaustus skaiciuot. Gal kas galetu padet.
Skaičius rodo kiek kartu kartot , 66 eilė butu užmetimas dvi sumegztos,užmetimas dvi sumegztos , sekantys sklaiustukai dvi sumekztos užmetimas ,dvi sumegztos užmetimas.Gal aiškiai parašiau ax.gif
Atsakyti
[quote=pegasa,2009 11 23, 19:21]
[quote=Liniuka,2009 11 23, 19:29]
Merginos, reikia pagalbos. Uzstrigau ties 66 eile. Nesuprantu kaip tuos skliaustus skaiciuot. Gal kas galetu padet.
Skaičius rodo kiek kartu kartot , 66 eilė butu užmetimas dvi sumegztos,užmetimas dvi sumegztos , sekantys sklaiustukai dvi sumekztos užmetimas ,dvi sumegztos užmetimas.Gal aiškiai parašiau ax.gif
[/quote]

Aciu, turejau toki itarima, kad taip ir yra, bet kazkaip keista pasirode, kad raso su skliaustais, juk tilptu i eilute ir pakartojimas normalus.
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 11 23, 17:26)
O pasirodė, kad nerta blush2.gif Jei visą schema imti kaip raportą, tai kiekvienoje eil. prisideda po papildomas 2 akis blink.gif pagal mane ten prie kraštinių uždėjimų turėtų būti dar po 2 sumegztas 4u.gif

Reiks dar kažką bandyti galvoti ax.gif Radau dar vieną schemutę, bet ir ten tokia pat schema unsure.gif
Atsakyti
Kiek cia groziu wub.gif , o as norejau pasiklausti. Gal kas matet sios sukneles schema. Buciau labai dekinga http://margalape.myl...lka_suknute.jpg
Atsakyti