Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(gandriuke... @ 2009 11 23, 11:21)
labai grazu  wub.gif  o tai tu cia tas pynes atskirai mezgei ir po to prisiuvai? 


Nuo liemens juostos surinkus akis mezgiau 5 viršų ir į apačią, taip pat ir su rankovėm, o apatinę juostą prisiuvau.
Atsakyti
Jau kokios visu sukneles bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Nuostabu,prabangu ir kaip is katalogo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 21:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

Fantastiška suknia.. thumbup.gif Būtų labai įdomu pamatyti kaip atrodo realiai apsirengus.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 18:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif



Labai graži suknelė 4u.gif
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 21:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

clap.gif clap.gif Čia jau tikrai baliaus karalienė blink.gif

Capricorn vis įlendu pažiūrėt sijono, bet panašu, kad greit gėrėsimės suknele hihihi.gif
Atsakyti
atnešu pasirodyti savo bangelinę suknelę

user posted image
user posted image
Atsakyti
LUSASITA...
bangos labai gražiai apglėbia tavo gražias formas...
graži suknutė ne per daug, nepermažai..pati ta ...
Atsakyti
Lusasita Labai šauni suknutė,gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 19:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę 

Koks grožis blink.gif jau žinau koks bus sekantis mano mezginys blush2.gif Gal galima aprašymą suknutės, kaip juostos mezgamos ax.gif

QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

Kokia elegancija, koks puošnumas 4u.gif

QUOTE(Viksė @ 2009 11 23, 09:25)
Na va, mano banguotoji vėl prastose nuotaukose 

Labai žavi suknelė ax.gif

QUOTE(Sugarlee @ 2009 11 23, 10:31)
O dabar ne į temą- ar jum nebūna, kad bemezgant jau tas daiktas nebepatinka ?

Būna, būna, guli pradėtas mocherinis megztukas, nes nebepatinka, arba dabar norėjau pradėti suknelę, tačiau schemos paieška ir pavyzduko mezgimas užėmė per daug laiko, perdegiau unsure.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2009 11 23, 10:38)
O čia mano paprasta lygiai megzta:

Kokia kukli elegancija wub.gif

QUOTE(Lusasita @ 2009 11 23, 16:38)
atnešu pasirodyti savo bangelinę suknelę

Misoni stilius valdo biggrin.gif Gražu mirksiukas.gif

Žiūriu Misoni stiliukas ant bangos, o aš kelintą dieną negaliu įminti schemos mįslės, gal kuri mezgėte, man ryškiai per daug užmetimų unsure.gif mezginys platėja, ten kur turėtų siaurėti unsure.gif Gal galėtumėte pakomentuoti unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Polė: 23 lapkričio 2009 - 16:22
QUOTE(Polė @ 2009 11 23, 16:16)

Žiūriu Misoni stiliukas ant bangos, o aš kelintą dieną negaliu įminti schemos mįslės, gal kuri mezgėte, man ryškiai per daug užmetimų  unsure.gif mezginys platėja, ten kur turėtų siaurėti  unsure.gif  Gal galėtumėte pakomentuoti  unsure.gif


O pasirodė, kad nerta blush2.gif Jei visą schema imti kaip raportą, tai kiekvienoje eil. prisideda po papildomas 2 akis blink.gif pagal mane ten prie kraštinių uždėjimų turėtų būti dar po 2 sumegztas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

suknele nepakartojama thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal galite rasteliu pasidalinti? ir kokius siulelius naudojote?
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 11 19, 16:10)
Čia kažkas panašaus  4u.gif
user posted image



o siuo rastu mezgant kaip reikia reikia gryztangt megzti. pirma eile parodyta o antra ne, trecia eile parodyta o kita ne. tai kaip reikia i tuos tarpu megzti???
Atsakyti


QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau suknele





o va cia tai SUUUUUUUUPPPERRRRR!!!!! suknele - pokylio karaliene!


Taip ir buvo biggrin.gif nepakartojama! Maciau sita dama smile.gif
Atsakyti