Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(laisveja @ 2009 11 22, 23:00)
Kaip tik tokią pradėjau  bigsmile.gif Jau ta "pilvo juosta" pabaigta  biggrin.gif O kokie siūliukai, kiek suėjo?  ax.gif


Siūlai 30% vilnos, 70% akrilinio pluošto, kaip nešiosis - pamatysim, o susimezgė apie 650 gramų siūlų.
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 22:47)
Siūlai 30% vilnos, 70% akrilinio pluošto, kaip nešiosis - pamatysim, o susimezgė apie 650 gramų siūlų.

Dėkui 4u.gif Tikiuosi, man nusipirktų 800 gramų užteks, nes vien tai liemens juostai suėjo beveik 100 gramų doh.gif Pas mane 50% vilna, 50% poliamidas.
Atsakyti
na ir groziai uzderejo per savaitgali wub.gif

QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 19:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif

user posted image

labai dailiai, kruopsciai atlikta - vaizdas vertas 10 balu

QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

o va cia tai SUUUUUUUUPPPERRRRR!!!!! suknele - pokylio karaliene! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Na va, mano banguotoji vėl prastose nuotaukose blush2.gif Atsiprašau, bet fotoaparato neturiu ir nebuvau visus metus tokia gera, kad Kalėdų Senis atneštų...user posted image
user posted image
Atsakyti
jetau, kokios suknios!!! bigsmile.gif
diudas- superine suknyte, labai grazios pynes wub.gif
norwos suknia isvis be zodziu..tikra vakarine... thumbup.gif
vikses bangeles labai jaukios.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

OJOJOJ KOKS NEREALUS GROŽIS IR PRABANGA

VIKSE labai dailu, jauku miela ir šilta
Atsakyti
Norwa, nuostabu...čia vestuvėms? bigsmile.gif
Atsakyti
swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif miargos su tokiom suknelėm infarktas vietoj .
O dabar ne į temą- ar jum nebūna, kad bemezgant jau tas daiktas nebepatinka ? g.gif
Atrodo ir dailiai numegztas ir gražus, o vt nešiot nesinori nors tu ką. Gal čia koks tai persimezgimas lotuliukas.gif (kaip persivalgymas)
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele

Nuostabi suknelė thumbup.gif

QUOTE(Viksė @ 2009 11 23, 09:25)
Na va, mano banguotoji vėl prastose nuotaukose  blush2.gif Atsiprašau, bet fotoaparato neturiu ir nebuvau visus metus tokia gera, kad Kalėdų Senis atneštų...

Daili suknytė.

QUOTE(Sugarlee @ 2009 11 23, 10:31)
O dabar ne į temą- ar jum nebūna, kad bemezgant jau tas daiktas nebepatinka ? g.gif
Atrodo ir dailiai numegztas ir gražus, o vt nešiot nesinori nors tu ką. Gal čia koks tai persimezgimas  lotuliukas.gif  (kaip persivalgymas)

Būna, būna, 3 metus sau megztinio negaliu nusimegzt, kiek prededu, tiek nepatinka.

O čia mano paprasta lygiai megzta:
user posted image
Atsakyti
Būsima mamytė bus labai pasipuošusi...
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 18:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif

user posted image

labai grazu wub.gif o tai tu cia tas pynes atskirai mezgei ir po to prisiuvai? g.gif

QUOTE(Viksė @ 2009 11 23, 08:25)
Na va, mano banguotoji vėl prastose nuotaukose  blush2.gif Atsiprašau, bet fotoaparato neturiu ir nebuvau visus metus tokia gera, kad Kalėdų Senis atneštų...user posted image
user posted image
]
as ir tokia mezgu, tik galvoju gal nuo krutines nebebanguot, o megzt lygiai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
DIUDAS
VIKSĖ
PANELĖ PRYM
Na labai jaugrazios ir dailios jusu megztos suknutės thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti