Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

La Perla, labai aciu uz padrasinima.. 4u.gif bet beda ta, kad dirbu (gal ir ne beda, bet mezgimui laaaabai trukdo biggrin.gif ) ir dazniausiai apie tris valandas per diena, o savaitgali galiu ir visa diena tam paskirti), busima suknes savininke dar siulu nepristate, ir mano pasiryzimas vis mazeja.. verysad.gif realiai liko savaites, nes juk dar isskalbti suknia reikes, kol isdius..negi teks naktim megzti? unsure.gif arba mesti darba... lotuliukas.gif
Papildyta:
atsiprasau, praleidau zodi ''keturios''..keturios savaites liko.. blush2.gif
Atsakyti
ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 20, 22:33)
La Perla, labai aciu uz padrasinima.. 4u.gif bet beda ta, kad dirbu (gal ir ne beda, bet mezgimui laaaabai trukdo biggrin.gif ) ir dazniausiai apie tris valandas per diena, o savaitgali galiu ir visa diena tam paskirti), busima suknes savininke dar siulu nepristate, ir mano pasiryzimas vis mazeja.. verysad.gif realiai liko savaites, nes juk dar isskalbti suknia reikes, kol isdius..negi teks naktim megzti?  unsure.gif arba mesti darba... lotuliukas.gif
Papildyta:
atsiprasau, praleidau zodi ''keturios''..keturios savaites liko.. blush2.gif

isdziuna tai jos greitai smile.gif pamatysi spesi smile.gif

QUOTE(bielra @ 2009 11 21, 02:13)

bielra - grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 20, 09:34)

Ne į temą, bet koks avataras wub.gif wub.gif wub.gif

O jūs, merginos, tikros auksarankės, kokias fantastiškas sukneles mezgat wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 11 21, 02:13)


Ojojoj kaip gražu bigsmile.gif O spalva kaip tinka thumbup.gif

P.s. Кeik griuvančios pelės, skubiai!!!
Papildyta:
Turėjau omeny reikia griūvančios pelės blush2.gif
Atsakyti
BIELRA tikrai reikia 100 griuvanciu peliu
ne tik ryski ir ispudinga, bet dailiai atlikta, ir kaklo ovalas labai grazus,ir spalva ir pateikimas...rankoviukai, man viskas dailu ir subtilu smile.gif
Puikus modelis ir svarbiausia tinka ir dabar nereikia laukti vasaros mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisidedu prie merginu pagyru...Bielra- suknia nuostabi, pritrukau zodziu.. bigsmile.gif tiesiog tobula-nei pridet, nei atimt thumbup.gif
Atsakyti
bielra Labai puiki suknutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
bielra puikiai tinka, spalva labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 11 21, 03:13)

super - ryški, daili, viliojanti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bielra,labai labai dailu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 11 21, 03:13)
ax.gif

Fantastika! Ir spalva mano mylimiausia wub.gif
Atsakyti