Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Sveikutes, norejau paklausti kiek mazdaug reikia siuliuku mezgant neilga suknute, tarkim siuliukai yra 50gr. vienas, tai kiek man tokiu reikes? g.gif
Atsakyti
Ačiū La Perla, gal gausiu ir pati 4u.gif Bet jeigu ką-žinosiu ax.gif


Dezma, kiek metražas?sunku pagal gramus pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 20, 15:49)
Ačiū La Perla, gal gausiu ir pati 4u.gif Bet jeigu ką-žinosiu ax.gif
Dezma, kiek metražas?sunku pagal gramus pasakyt smile.gif

Na sakykim 150m ir dar jei storesni siuliukai, tai ju maziau ir reikia?
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 11 20, 14:54)
Na sakykim 150m ir dar jei storesni siuliukai, tai ju maziau ir reikia?

na dar ir dydis, raštas koks bus, priklauso: mano S/M tai suknutei iki kelių ilgom rankovės, pagrindas gerų akių, tik padalkos raštuotos ir kliošo suėjo metrais moherio (25gr 220m-matkyje)-penki matkeliai. Tai vat. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 20, 15:56)
na dar ir dydis, raštas koks bus, priklauso: mano S/M tai suknutei iki kelių ilgom rankovės, pagrindas gerų akių, tik padalkos raštuotos ir kliošo suėjo metrais moherio (25gr 220m-matkyje)-penki matkeliai. Tai vat. smile.gif

Aciu labai, o kiek reikia deti akiu tokiai suknutei, mano dydis panasus, na ji bus lygi, ne su banguotom klostem. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 11 20, 15:04)
Aciu labai, o kiek reikia deti akiu tokiai suknutei, mano dydis panasus, na ji bus lygi, ne su banguotom klostem. 4u.gif

akis lengviausia apskičiuot pagal savo kūno formas. negaliu pasakyt konkrečiai-nes nematau siūlo. paimk sau gerą rūbą-užsidėk akių maždaug, pamegzk ir matysi pridėjus per platu ar gerai, ar per siaura.viskas elementaru.
Atsakyti
Gal kas nors turi mezgimo masina ir numegztu tokia suknele? ax.gif ax.gif

user posted image

o gal ir rankomis imanoma kazka panasaus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 20, 16:06)
akis lengviausia apskičiuot pagal savo kūno formas. negaliu pasakyt konkrečiai-nes nematau siūlo. paimk sau gerą rūbą-užsidėk akių maždaug, pamegzk ir matysi pridėjus per platu ar gerai, ar per siaura.viskas elementaru.

aciu labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saša Ž @ 2009 11 20, 15:36)
Gal kas nors turi mezgimo masina ir numegztu tokia suknele?  ax.gif  ax.gif

user posted image

o gal ir rankomis imanoma kazka panasaus?  rolleyes.gif



Rankomis tikrai įmanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikol @ 2009 11 20, 13:31)
Negaliu ranku nuleist, nes tikslas labai jau rimtas smile.gif  Bet to kadangi liko jau mazoji dalis, tai geda but neuzbaigt  smile.gif
Tiesiog buna dienu, kai nesimezga nors tu ka  unsure.gif  blush2.gif


na taip tikslas pats rimciausias smile.gif lauksim rezultatu smile.gif
QUOTE(zvirble @ 2009 11 20, 13:31)
La Perla, lenkiuosi žemai ir prašau pagalbos.. 4u.gif .kolkas dar neturiu siuliuku, bet jau galbut šį savaitgalį turėsiu ir pradėsiu pirmąją savo moherinukę, laiko turiu- iki Naujųjų Metų. ar įmanoma spėti? unsure.gif visa laimė, kad savininkė smulki, nedidelė ir nori neilgos...bet laiko tiek mažai belikę.. verysad.gif  jeigu man iškiltų klausimukų bemezgant- ar galėsiu užatakuoti? blush2.gif

sveika, tikrai iamnoma speti kokias 4 per ta laika smile.gif zinoma padesiu kuo tik galesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 20, 12:00)
nepyk bet tu man 'išprotėjusi', kaip taip galima greitai megzti, tu sąžinės turi?  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai,capricorn, nenormalu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Laukiu pasirodant bigsmile.gif
Atsakyti
La Perla, Capricorn, dėkui už visus patarimus. Jau pradėsiu, bet tokių tempų kaip pas Capricorn , tai tikrai nebus schmoll.gif Neišeina taip greit.
Atsakyti