Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 19, 22:26)
seki lotuliukas.gif
viskas jau žinoma žinok-galiu konsultuoti tave lotuliukas.gif
šiandien kaip tik pabaigiau servetėlint, labai gražiai ganasi wub.gif  išskalbiau-beliko tik primezgimas į viršų thumbup.gif

ohooo kokia tu greita ir saunuole wub.gif lauksim pasirodant smile.gif
Atsakyti
Capricorn, matai kokia greituolė.
O man vistiek neaišku, kažko baisai platu tos 160 akių. Ar paskui mezgant į viršų gražiai ten viskas gausis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 11 20, 08:46)
Capricorn, matai kokia greituolė.
O man vistiek neaišku, kažko baisai platu tos 160 akių. Ar paskui mezgant į viršų gražiai ten viskas gausis? g.gif

Aruna bent as tai iskart imu zymiai mazesius virbalus kokio 2 nr ir dar kokia 20-30 akiu susiaurinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 20, 09:34)
ohooo kokia tu greita ir saunuole  wub.gif  lauksim pasirodant smile.gif

tik tavo ir Simuoneles dėka mirksiukas.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 11 20, 09:46)
Capricorn, matai kokia greituolė.
O man vistiek neaišku, kažko baisai platu tos 160 akių. Ar paskui mezgant į viršų gražiai ten viskas gausis? g.gif

teip...bėgte mezgiau lotuliukas.gif

mano akių skaičius yra pradžioj 264 smile.gif
tai per 16 cm man reikiamo ilgio damegzti į viršų aš turėsiu siaurinti per kelis kartus, planuoju po 30 akių kas antrą eilę nuimt, kol liks mano plotis šikinės mirksiukas.gif


La Perla, koks užbaigimas sijonuko viršaus pas tave būna?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 19, 23:26)
seki lotuliukas.gif
viskas jau žinoma žinok-galiu konsultuoti tave lotuliukas.gif
šiandien kaip tik pabaigiau servetėlint, labai gražiai ganasi wub.gif  išskalbiau-beliko tik primezgimas į viršų thumbup.gif



blink.gif blink.gif blink.gif OHO, kokia greituole thumbup.gif As jau du menesius su sijonine dalimi kankinuosi, ir dar kokis 20 eiliu liko, o paskutines kaip zinia ilgiausiai mezgasi doh.gif
Atsakyti


Man ji taip pat labai patinka. Gal kartais shemutę turi? būčiau dėkinga ax.gif
Papildyta:
Ups , blush2.gif patinka Ligvitos paskelbta suknutė ir shemos norėčiau
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 20, 09:27)

La Perla, koks užbaigimas sijonuko viršaus pas tave būna?

As apneriu vasiuku vezlio zingsniu o tada i kiekviena aki neriu po stulpeli su dviem uzmetimais viena eile o jau tada su ziogeliu tarp tu stulpeliu suvarstau gumyte panasios spalvos. galima uzlenkti ir verti guma i vidu bet tada labai pasipucia ir storina ta guma ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikol @ 2009 11 20, 10:15)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  OHO, kokia greituole  thumbup.gif  As jau du menesius su sijonine dalimi kankinuosi, ir dar kokis 20 eiliu liko, o paskutines kaip zinia ilgiausiai mezgasi  doh.gif

Nikol bigsmile.gif o as cia kuria diena dar pagalvojau kaip tau sekasi ar tebemezgi ar nuleidai rankas smile.gif saunuole bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 20, 11:34)
As apneriu vasiuku vezlio zingsniu  o tada i kiekviena aki neriu po stulpeli su dviem uzmetimais viena eile o jau tada su ziogeliu tarp tu stulpeliu suvarstau gumyte panasios spalvos. galima uzlenkti ir verti guma i vidu bet tada labai pasipucia ir storina ta guma  ax.gif


ojei...man tokią gumą gaut bus kebloka:raudono vyno spalvos moheriukas mano g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 19, 23:26)
seki lotuliukas.gif
viskas jau žinoma žinok-galiu konsultuoti tave lotuliukas.gif
šiandien kaip tik pabaigiau servetėlint, labai gražiai ganasi wub.gif  išskalbiau-beliko tik primezgimas į viršų thumbup.gif

nepyk bet tu man 'išprotėjusi', kaip taip galima greitai megzti, tu sąžinės turi? lotuliukas.gif
pasakok ką tam tarpe darei
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 20, 12:00)
nepyk bet tu man 'išprotėjusi', kaip taip galima greitai megzti, tu sąžinės turi?  lotuliukas.gif
pasakok ką tam tarpe darei

lotuliukas.gif gal ir nušokau biškiuką nuo "stogo" lotuliukas.gif

sąžinės nerasta bigsmile.gif

tarpuose dariau dvi gerų akių eiles, nors reikėjo keturias. man gražiau kai mažiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2009 11 19, 14:51)
Sveikos visos.

Noriu labai paprašyti, gal kuri esat užmačiusi interneto platybėse kokių kaspinų schemų?

Kažko panašaus ieškau.


Aš niekur nerandu.



Juk galima nusipešti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 20, 12:09)
Juk galima nusipešti g.gif

nepyk, bet taip skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti