Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(RimPol @ 2009 11 18, 14:15)
o man tai tie užtrauktukai visai nieko čia žiūrisi, tik aš juos užtrauktus laikyčiau biggrin.gif

tai tiek jų ir tesimatytų lotuliukas.gif kam tada iš viso dėt smile.gif
Atsakyti
GAL KURI GALETU PAAISKINT KAIP TOKS RASTAS MEZGASI?  blush2.gif

user posted image

]ir kokio dydzio virbalu reiketu? kiek akiu detusi tokiam megztiniui. kaip mezgasi is megztiniais? cia turbut atskirai nugara, priekis, rankoves. o kaip kapisonas? blush2.gif  ax.gif
Papildyta:

doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorme: 18 lapkričio 2009 - 14:20
QUOTE(RimPol @ 2009 11 18, 14:15)
o man tai tie užtrauktukai visai nieko čia žiūrisi, tik aš juos užtrauktus laikyčiau biggrin.gif



Turiu panašaus mintijimo megztuką - užtrauktukai grynai kaip pribambasas, nes atitraukus nėr superpatogu, o užtraukti ranką šaldo toj vietoj {metaliniai yra}.
Atsakyti
Sveikos visos.

Noriu labai paprašyti, gal kuri esat užmačiusi interneto platybėse kokių kaspinų schemų?

Kažko panašaus ieškau.

user posted image


user posted image

Aš niekur nerandu.
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2009 11 18, 15:19)
GAL KURI GALETU PAAISKINT KAIP TOKS RASTAS MEZGASI?  blush2.gif

Čia kažkas panašaus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
pamačiau ir ištirpau idėja jums user posted image user posted image
Atsakyti
man tai per daug nuogienė biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
modeliukas visai nieko ,bet sitai moteriskei biski papynaikrenta lauk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o nugaroj nekaip tie lasinukai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 11 19, 17:52)
modeliukas visai nieko ,bet sitai moteriskei biski papynaikrenta lauk lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o nugaroj nekaip tie lasinukai atrodo schmoll.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 11 19, 16:42)
pamačiau ir ištirpau idėja jums [img]

prisipažinsiu aš no papu akių atitraukt negalėjau, paskui jau suknę apžiūrinėjau. gal ir nieko bet ne man. aš tokio papyno neturu lotuliukas.gif .

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 19, 17:58)

aš tavo procesą seku, ar tau patarė kas dėl tolimesnio mezgimo ar vis dar laukiam atsakymo. tipo aš irgi kažkada sijoną nusimegsiu. turėjau svajonę, bet kai pasakė kiek akių ratas, tai per naujo bręst turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Savitre,dailus modeliukas kam tinka 4u.gif ,o modelio krūtinė,labai liuks,kažkas silikonus dedasi bigsmile.gif ,o nugarą galima ir kitaip pasidaryt,ar skraiste,boleruku pridengt.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 19, 19:07)
aš tavo procesą seku, ar tau patarė kas dėl tolimesnio mezgimo ar vis dar laukiam atsakymo. tipo aš irgi kažkada sijoną nusimegsiu. turėjau svajonę, bet kai pasakė kiek akių ratas, tai per naujo bręst turiu  lotuliukas.gif

seki lotuliukas.gif
viskas jau žinoma žinok-galiu konsultuoti tave lotuliukas.gif
šiandien kaip tik pabaigiau servetėlint, labai gražiai ganasi wub.gif išskalbiau-beliko tik primezgimas į viršų thumbup.gif
Atsakyti