Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

dabar megsiu stai sia suknute...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 17 lapkričio 2009 - 20:22
QUOTE(simuonele @ 2009 11 14, 20:50)
sveikos dar syki - tai vat pagaliau prisiverciau - tikraja prasme - nusipaveiksluoti su savo pirmaja mocherinuke

nu tikrai nesunkiai jos mezgasi, aisku nuoschemos priklauso

spalva smile.gif panasi kaip la perlos bet man nelabai ji patiko. nu gal pasukne atsviezins - kokia nors sviesesne, gal morkava ar geltona darysiu.
user posted image paveikslavausi ant naktiniu, ir dirzas turetu buti kitas, bet irgi platus

labai nepeikit, paveikslavau pati save tai gavosi kaip gavosi

user posted image
nemoku ikelti per rusiskus puslapiu, kaip jus, kur gaunasi mazi paveiksleliai, tai keliu per fotki

Pirma suknyte,bet neprasta.Labai patiko rastelis,bet ir spalvyte man patinkanti.Tikra saunuole esi. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif Nuostabus darbelis. 4u.gif
Atsakyti
Labai sauni suknyte
Atsakyti
REIKIA PAGALBOS g.gif
o aš sustojau mezgt, nes nežinau kas yra kas blink.gif

ties 110eile esu ir stop.
kodėl?todėl jei nelyginės eilės (nes 110 lyginis ir raštas yra)dabar tampa gerų akių eile, tai 115 urėt irgi būt gerų akių eilė-bet...ten vėl nurodomas raštas...tai kame šaknys? kaip megzt? blink.gif
nuo 87 kai mezgiau lyginės eilės buvo gerom akim...o kaip tada dabar?
Papildyta:
user posted image
user posted image

tai kas gali pasakyt kaip čia yra iš tikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 17, 22:50)
REIKIA PAGALBOS g.gif
o aš sustojau mezgt, nes nežinau kas yra kas blink.gif

ties 110eile esu ir stop.
kodėl?todėl jei nelyginės eilės (nes 110 lyginis ir raštas yra)dabar tampa gerų akių eile, tai 115 urėt irgi būt gerų akių eilė-bet...ten vėl nurodomas raštas...tai kame šaknys? kaip megzt? blink.gif
nuo 87 kai mezgiau lyginės eilės buvo gerom akim...o kaip tada dabar?
Papildyta:
user posted image
user posted image

tai kas gali pasakyt kaip čia yra iš tikrųjų?

Esu ir aš atradus tokių schemų, kur raštas mezgamas ir lyginėse eilėse. Bandžiau išmegzti, bet man nepatiko rezultatas, tai padariau, kaip man atrodė geriausia: nekreipdama dėmesio į numeraciją mezgiau lygines eiles gerosiomis. Raštas nepasikeitė. O ir šitoj schemoj, patikrinau, akių skaičius nesikeičia.
P.S. labai liuks servetėlė. Turiu tokio sijono schemą, tik ten nuo viršaus plunksnelės ir tarpuose geros akys.
Atsakyti
Radom paaiškinimą-ten nuo 105 eilės yra tarpuose vien geros (4 eilės)akys mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai simpatiška šita suknytė, tokia paprastutė, bet

user posted image

kaip jums?
Atsakyti
LABAI jauki, tokia kasdieninė, miela, prie kūno limpanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 17, 20:22)
dabar megsiu stai sia suknute...

Labai simpatiškas modeliukas wub.gif Ir kai suspėti visus norus įgyvendinti g.gif verysad.gif O megzit nuo viršaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 18, 12:57)
LABAI jauki, tokia kasdieninė, miela, prie kūno limpanti smile.gif

drinks_cheers.gif


tik aš be užtrauktukų daryč thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2009 11 18, 12:47)
man labai simpatiška šita suknytė, tokia paprastutė, bet

kaip jums?

man labai grazi ax.gif tokia kasdienai i darbuka begti. thumbup.gif miela, kaip Ingriduska sako, priekuno tiesiog ir limpa wub.gif
as sita mogeliuka irgi esu pastebejus ir i savo kolektcija issisaugojus rolleyes.gif tai reiskiasi, kad ir anksciau patiko, o dabar tai tikrai su mazais pakeitimas noreciau tokios savo spintoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 18, 13:13)
drinks_cheers.gif
tik aš be užtrauktukų daryč thumbup.gif


o man tai tie užtrauktukai visai nieko čia žiūrisi, tik aš juos užtrauktus laikyčiau biggrin.gif
Atsakyti