Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(lijo @ 2009 11 29, 12:33)
ir tau, ane  unsure.gif ? man uošvienė pribūrė - vis kalbėjo, kad jai per vaikus ponų liga atsirado  doh.gif va va... ai, nu bet ne maras, išgyvensim

Įdomiausia, kad man ne gimdymai pasitarnavo, o nėštumai. Viena laimė, kad tik kartais duoda apie save žinoti, bet iki gydytojo dar nepriėjau. Nežinau, kaip reiktų aną galą ir dar vyrui rodyt. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
laba vakareli!
oho kiek najienu thumbup.gif
Sveikinimai siamkai 4u.gif
wwwtania -greiciau greiciau ,kiek galima mirksiukas.gif
Eres- thumbup.gif drinks_cheers.gif saunuole,kada geriam? biggrin.gif as ryt laikau ir ryt turesiu tas teisesssss ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontyte: 30 lapkričio 2009 - 18:23
QUOTE(kontyte @ 2009 11 30, 18:21)

Eres- thumbup.gif  drinks_cheers.gif saunuole,kada geriam?  biggrin.gif  as ryt laikau ir ryt turesiu tas teisesssss  ax.gif

su tokiu pijoku koks dabar esu,tai nebent limonada biggrin.gif arba po kokiu metu nebent,dabar visi kas nori ikalt turi proga,o as tik ziuriu ir seile tysinu. Sekmes ryt!
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 11 29, 12:39)
Įdomiausia, kad man ne gimdymai pasitarnavo, o nėštumai. Viena laimė, kad tik kartais duoda apie save žinoti, bet iki gydytojo dar nepriėjau. Nežinau, kaip reiktų aną galą ir dar vyrui rodyt. doh.gif  blush2.gif


gerą temą pagvildenom lotuliukas.gif gimdymai, nėštumai - tas pats čia, tskant be to, nebūtų ir ano tongue.gif o dėl antro galo... gi ir gimdyt galėjo tekti pas vyrą, ar būtum atsisakiusi tongue.gif ?

laikas skuodžia, mums jau mėnuo:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 12 02, 00:36)


laikas skuodžia, mums jau mėnuo:



Labas rytas mirksiukas.gif
Lijo kokia grazuolyte turi wub.gif tesiog nepaprasta wub.gif laukiu nesulaukiu jau ir as savo princeses, tik va neskuba ji pas mane visai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 12 02, 00:36)
o dėl antro galo... gi ir gimdyt galėjo tekti pas vyrą, ar būtum atsisakiusi  tongue.gif ?

laikas skuodžia, mums jau mėnuo:


Na, aš nevažiavau gimdyt na uraaa, tariausi, būtent todėl, kad nepapulčiau pas bet ką. O antrą kartą tai pas vyrą ir teko, tik tiek, kad CP, bet vis tiek nekaip jaučiausi psichologiškai, bet kad kitap neišėjo. biggrin.gif O ir gimdydama, kai skauda, jau ne apie gėdą galvoji, o vat jei taip eit pasirodyt, tada neeee. blush2.gif

Eina sau, jums jau mėnuo? blink.gif

QUOTE(wwwtania @ 2009 12 02, 08:19)
Labas rytas  mirksiukas.gif
Lijo kokia grazuolyte turi  wub.gif tesiog nepaprasta  wub.gif laukiu nesulaukiu jau ir as savo princeses, tik va neskuba ji pas mane visai  unsure.gif

Pala, pala, kai atskubės, tik spėk gaudyt, bus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 11 30, 20:14)
su tokiu pijoku koks dabar esu,tai nebent limonada biggrin.gif arba po kokiu metu nebent,dabar visi kas nori ikalt turi proga,o as tik ziuriu ir seile tysinu. Sekmes ryt!

Laba diena 4u.gif
na kad is manes irgi pijokas nekok as apstinente jau du men nei laso kepenu gaila.
mes pieniskais kokteiliaiass ir desertais.
ISLAIKIAU TEISES thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kontyte @ 2009 12 03, 15:03)
ISLAIKIAU TEISES  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Šaunuolė. thumbup.gif
Atsakyti
Lijo kokia faina mazoji
QUOTE(kontyte @ 2009 12 03, 15:03)
Laba diena  4u.gif
na kad is manes irgi pijokas nekok as apstinente jau du men nei laso kepenu gaila.
mes pieniskais kokteiliaiass ir desertais.
ISLAIKIAU TEISES  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ooo SVEIKINU!!! Na taip tai galim svest,nors jei galeciau mieliau su sampe svesciau biggrin.gif is kelinto karto islaikei,kiek pamenu lyg uz mane anksciau turejai turet
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 12 03, 17:20)
Lijo kokia faina mazoji     
ooo SVEIKINU!!! Na taip tai galim svest,nors jei galeciau mieliau su sampe svesciau biggrin.gif is kelinto karto islaikei,kiek pamenu lyg uz mane anksciau turejai turet

laikiau 7d.bet neislaikiau,persirasiau i 12.01 ir islaikiau
o islaikiau is 6karto doh.gif na svarbiausia rekordo nepasiekiau nes rekordas yra 21 kartas.per ta valanda kol vyko egzas galvojau pridesiu i kelnes ,o kai gryzom i regitros kiema sako viskas kaip ir gerai tik galejei greiciau ir tuos kelis kartus neuzgesti.
Atsakyti
Na iki rekordo dar toli biggrin.gif vajei,bet tai kiek babkiu reikejo sukist, as tai tavo vietoj jau po antro karto buciau ieskojus kaip nusipirkt,butu pigiau buve smile.gif as kol mokinaus nelabai kam sakiau,o kai uzsirasiau egzui,tai net dveji draugai sako ko nesakei,bet man buvo idomu paciai pabandyt ar istikruju neimanoma is pirmo karto islaikyt,o dar mamos ir vyro poziuris (mama jau cepelinus dare,o mb dovana nupirko) kad as grisiu islaikius labai jau ipareigojo,bijojau dvieju dalyku kad pesciuju galiu nepraleist,nes kol mokinaus tokiu idiotisku situaciju buvo,tai per egza jau matau kad dar tik link pereju eina ir stojau,ir kad greicio nevirsyciau keliose vietose biggrin.gif o baimes nelabai buvo,sapnuose koki menesi tiek kartu laikiau, neislaikiau to egzo, kad matyt jau buvau persibaiminus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 12 03, 19:13)
Na iki rekordo dar toli biggrin.gif vajei,bet tai kiek babkiu reikejo sukist, as tai tavo vietoj jau po antro karto buciau ieskojus kaip nusipirkt,butu pigiau buve smile.gif as kol mokinaus nelabai kam sakiau,o kai uzsirasiau egzui,tai net dveji draugai sako ko nesakei,bet man buvo idomu paciai pabandyt ar istikruju neimanoma is pirmo karto islaikyt,o dar mamos ir vyro poziuris (mama jau cepelinus dare,o mb dovana nupirko) kad as grisiu islaikius labai jau ipareigojo,bijojau dvieju dalyku kad pesciuju galiu nepraleist,nes kol mokinaus tokiu idiotisku situaciju buvo,tai per egza jau matau kad dar tik link pereju eina ir stojau,ir kad greicio nevirsyciau keliose vietose biggrin.gif o baimes nelabai buvo,sapnuose koki menesi tiek kartu laikiau, neislaikiau to egzo, kad matyt jau buvau persibaiminus biggrin.gif

babkiu tai belekiek kainavo nes kai trecia karta neislaikiau pravaziavimo dar papuoliau i ta istatyma kad turi gristi i mokykla puse kurso pravaziavimo pakartoti,dar 400lt ismeciau plius kur papildomos pamokos ,ir dar uz kiekviena egza beveik po 100lt tai man tos teises auksines ,buciau masina taip atsinaujinus kad ojojoi.
man pirmas ir antras egzas tiek baimes nebuvo ,bet kuo toliau tuo labiau ja ivarinejo egzaminuotojai ,tai man net fobija ivare egzamino,be raminanciu negalejau eiti net kai as uzsirasiau 11.07 is tos baimes net apsisukti negalejau ribotam plote, liepe pastatyti masina ir pasake vaikeli kol taip nervuosis ir jaudinsis nieko nebus ,nes net visa masina virpejo nuo mano koju drebulio.o dabar kai 6karta ejau tai jau diena pries tai pradejau gerti raminus.ir islaikiau ax.gif
o kai dar buvau neislaikius tai is gimines pasisodindavu kas turi teises m raide uzsidedavau ir raliuodavau be jokios baimes i gargzus i klaipeda ir po klaipeda,o per egza su egzaminuotoju mane net pykindavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontyte: 03 gruodžio 2009 - 19:39