Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

QUOTE(lijo @ 2009 11 25, 11:18)
a va su tuo kitu dalyku teks gyventi  doh.gif susigyventi



O negi tai nesusitvarko unsure.gif g.gif


QUOTE(wwwtania @ 2009 11 25, 15:30)

o aš vis dar puškuoju jėgų jau niekam nera noro taip pat laukiu nesulaukiu jau koll busim kketuriese  rolleyes.gif


Tai kiek jau cia tau beliko wub.gif Bet kuria dienele jau galit susitikti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2009 11 25, 19:12)
O negi tai nesusitvarko  unsure.gif  g.gif

Kiek iš patirties žinau - susitvarko, nors būna, kad atsinaujina kai kurioms ir kai kada.
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2009 11 25, 19:12)
O negi tai nesusitvarko  unsure.gif  g.gif
nu kad tikrai pagydomas cia dalykas
Atsakyti
Na, kiek as zinau, irgi susitvarko, nes kaip sakiau mano mamai buvo po brolio gimdymo nu ir tikrai susitvarke. Taip pat zinau, vienam vyrukui buvo, nes persistenge stangas bekilnodamas, nu tai irgi viskas ok ax.gif Taip kad, manau ir siuo atveju viskas bus gerai po kurio laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2009 11 25, 20:12)
O negi tai nesusitvarko  unsure.gif  g.gif


QUOTE(ezra @ 2009 11 26, 00:33)
Kiek iš patirties žinau - susitvarko, nors būna, kad atsinaujina kai kurioms ir kai kada.


nu kad nelabai smile.gif tai ką mes matome išorėje, tai tik gėlytės, visa kita plika akimi nematoma. todėl jei gėlyčių ir neliktų, problema nuo to nedingtų. žinoma, pasirinkus tinkamą gyvenimo būdą, gali keliasdešimt metų nė nepastebėti šios problemos, bet daug valios pastangų ir tinkamų aplinkybių reiks. gali tam kartui pagydyti, bet anksčiau ar vėliau jis tave ras mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(wwwtania @ 2009 11 25, 16:30)
Lijo na ir gražuoles esat  wub.gif
o aš vis dar puškuoju jėgų jau niekam nera noro taip pat laukiu nesulaukiu jau koll busim kketuriese  rolleyes.gif


ačiū 4u.gif

jau greit wub.gif
Atsakyti
Lijo,as rasau is mobilkos tai nesiplesiu,bet esu dirbus truputi pas urologa administratore,tai tikrai sutvarkoma ta problema. man buvo gan keista,tik kai jis pasake,kad tam turi turet polinki,a la genetiskai,jei neturi,tai su jokiu netinkamu gyvenimu budu to negali isaukt,isskyrus gejus,bet jei jau turi,turi ziuretis,bet kad tikrai pagydoma
Atsakyti
labutis...

nelabai dar galiu bendraut.... nes pasedet neina, staciom nepatogu... tai greit rasau kol mazius miega...

Mazius musu - Dominykas... smile.gif bisi turim problemu su zarnynu vaikiuku, nors jau as atrodo nieko tokio nevalgau, bet maziui pucia labai pilvuka... biski man rodos turiu depresona blush2.gif nes galiu zliumbt ne del nieko... asaros pacios bega...

tokios naujienos is musu fronto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2009 11 26, 16:11)
labutis...

nelabai  dar galiu bendraut.... nes pasedet neina, staciom nepatogu... tai greit rasau kol mazius miega...

Mazius musu - Dominykas... smile.gif bisi turim problemu su zarnynu vaikiuku, nors jau as atrodo nieko tokio nevalgau, bet maziui pucia labai pilvuka...  biski man rodos turiu depresona  blush2.gif  nes galiu zliumbt ne del nieko... asaros pacios bega...

tokios naujienos is musu fronto smile.gif

oij, mazut smile.gif asarytes is dziaugsmo wub.gif pasidarei tiesiog jautresne smile.gif gi gyvenimas totaliai pasikeite, sirdele tavo pasidalino i dvi dalis wub.gif naturalu viskas drinks_cheers.gif
laikykis mazut, sveikatytes tau ir maziukui ramiu nakteliu 4u.gif
Atsakyti
Grazus vardas smile.gif o tos asaros ko gero daugumai buna,as kai save pamenu tai abu su vyru pazvengiam,bet kazkodel atrodo kad vel bus tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 11 26, 10:21)
nu kad nelabai smile.gif tai ką mes matome išorėje, tai tik gėlytės, visa kita plika akimi nematoma. todėl jei gėlyčių ir neliktų, problema nuo to nedingtų. žinoma, pasirinkus tinkamą gyvenimo būdą, gali keliasdešimt metų nė nepastebėti šios problemos, bet daug valios pastangų ir tinkamų aplinkybių reiks. gali tam kartui pagydyti, bet anksčiau ar vėliau jis tave ras  mirksiukas.gif

Na, yra normalūs gydymo būdai, ne medikamentais, jei jau hemorojus tikrai didelė bėda, bet nėščiųjų hemorojus dažniausiai susitvarko.

QUOTE(siamka @ 2009 11 26, 16:11)
labutis...

nelabai  dar galiu bendraut.... nes pasedet neina, staciom nepatogu... tai greit rasau kol mazius miega...

Mazius musu - Dominykas... smile.gif bisi turim problemu su zarnynu vaikiuku, nors jau as atrodo nieko tokio nevalgau, bet maziui pucia labai pilvuka...  biski man rodos turiu depresona  blush2.gif  nes galiu zliumbt ne del nieko... asaros pacios bega...

tokios naujienos is musu fronto smile.gif

4u.gif Nieko, viskas praeis. Ir ne depresija tau, tiesiog viskas keičiasi, o dar jei skauda...
Greitai pamirši šiuos dalykus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2009 11 26, 13:31)
Lijo,as rasau is mobilkos tai nesiplesiu,bet esu dirbus truputi pas urologa administratore,tai tikrai sutvarkoma ta problema. man buvo gan keista,tik kai jis pasake,kad tam turi turet polinki,a la genetiskai,jei neturi,tai su jokiu netinkamu gyvenimu budu to negali isaukt,isskyrus gejus,bet jei jau turi,turi ziuretis,bet kad tikrai pagydoma


tu dirbai, o aš lankiausi smile.gif gal pirmą stadiją ir eina įveikti, bet kaži, ar kas ją pastebi smile.gif nžn, gal kas ką išgydymu vadina. na tarkim herpesas išgydomas? na tarsi ir išgydomas, bet jei jau kartą buvo, tai tikimybė, kad ir vėl kartosis koks 99 proc. doh.gif tai čia panašiai. taip, polinkis, jei kraujagyslės silpnos, tai va tau ir turi. tiesiog net ir turint polinkį gali tą procesą kontroliuoti.

QUOTE(siamka @ 2009 11 26, 17:11)
labutis...

nelabai  dar galiu bendraut.... nes pasedet neina, staciom nepatogu... tai greit rasau kol mazius miega...

Mazius musu - Dominykas... smile.gif bisi turim problemu su zarnynu vaikiuku, nors jau as atrodo nieko tokio nevalgau, bet maziui pucia labai pilvuka...  biski man rodos turiu depresona  blush2.gif  nes galiu zliumbt ne del nieko... asaros pacios bega...


thumbup.gif oi mums su E buvo žiaurūs diegliukai. vakarais ranką ant pilvo jai padėję sukdavom ir fenu pūsdavom, tik jis ir padėjo.

QUOTE(ezra @ 2009 11 26, 17:40)
Na, yra normalūs gydymo būdai, ne medikamentais, jei jau hemorojus tikrai didelė bėda, bet nėščiųjų hemorojus dažniausiai susitvarko.


nėra tokio NĖŠČIŲJŲ HEMAROJAUS, tiesiog jis nėštumo metu pasireiškia.
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2009 11 26, 17:23)
tu dirbai, o aš lankiausi smile.gif

nėra tokio NĖŠČIŲJŲ HEMAROJAUS, tiesiog jis nėštumo metu pasireiškia.

O tau operaciją darė?

Tai tada beveik visų nestuke.gif silpnos kraujagyslės, ir turi tą polinkį. unsure.gif
Atsakyti