Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Velnias žino, ar rūpesčiai, bet laiko stoka tai dažnai kamuoja.
Atsakyti
Sako, kai nėr apie ką šnekėt, gal pašnekam apie orą?
Aš tai, kai atsidarau šį forumą, ir aplinkui vis dar skraido mėlynos snaigutės, tikrai jaučiuosi pasimetusi sezonuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2011 04 12, 09:32)
Sako, kai nėr apie ką šnekėt, gal pašnekam apie orą?
Aš tai, kai atsidarau šį forumą, ir aplinkui vis dar skraido mėlynos snaigutės, tikrai jaučiuosi pasimetusi sezonuose  rolleyes.gif



aš ir sakau, kodėl to pavasario nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif labukas, jus cia visai nebendraujate turbut ane blush2.gif
Atsakyti
mes bendraujame mintimis daugiau matyt biggrin.gif nors tikrai aš už atgimimą smile.gif

Matomai čia esam labai rimtos moteros visos ir laiko plepėt tuščiai nėturim lotuliukas.gif
kai jau plepam tai rimtais reikalais, ane biggrin.gif

kū kū, rimtos moteros, lyskit lauk, pavasaris atėjo 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, pas mane tai gimtadieniu maratonas speju atsipust ryt vel i pasiruosimus biggrin.gif kazkokia nors mieguista esu ,bet kavos ikalsiu ir kibsiu i darbus ax.gif noreciau i koki meeta,man lengviau bendrauti kai bunu gyvai pamaciusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2011 04 14, 13:23)
  noreciau i koki meeta,man lengviau bendrauti kai bunu gyvai pamaciusi  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

norėčiau ir aš nosį iškišt į viešumą lotuliukas.gif
Atsakyti
as jau prikerpejau namuose,neskaitant,kad vaikus pavedzioju kur reikia ir pasportuoti islendu doh.gif reik kazkaip issijundinti is tu namu kur turiningiau ax.gif kokiuose rajonuose jus gyvenat, gal kaimynka kokia yra biggrin.gif as prie vingio pasazo ax.gif
Atsakyti
Leila, žiūriu sūnaus gimdienis antradienį buvo, o dabar į kieno gimdienį ruošiesi, gal tavo pačios? Kažkaip mano aplinkoj labai jau daug "avinų" pasitaikė.

O avatare gal tavo pačios nuotrauka? blush2.gif

Rudaake, o tu jau grįžai į darbą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junetė: 14 balandžio 2011 - 13:43
junete antradieni maziaus gimtadieni sventem,sestadieni mano pacios biggrin.gif pas mane giminiu ,draugu rate labau daug avinu ir nemazai gime vidury menesio kaip ir as biggrin.gif
o avatare tai ne as, i mane paveizet galima per feisbuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2011 04 14, 13:32)
as jau prikerpejau namuose,neskaitant,kad vaikus pavedzioju kur reikia ir pasportuoti islendu  doh.gif  reik kazkaip issijundinti is tu namu kur turiningiau  ax.gif  kokiuose rajonuose jus gyvenat, gal kaimynka kokia yra  biggrin.gif  as prie vingio pasazo  ax.gif


va, sportuot tai man reiktų kaip oro, nes nuo sėdėjimo tooookią šikną auginu lotuliukas.gif
aš dragūnuose..... 4u.gif

QUOTE(Junetė @ 2011 04 14, 13:41)
Rudaake, o tu jau grįžai į darbą?


baik.... mečiau darbą... tapau individualia verslininke lotuliukas.gif

QUOTE(Leilla @ 2011 04 14, 13:54)
o avatare tai ne as, i mane paveizet galima per feisbuka  biggrin.gif

mane irgi FB galit paveiziet biggrin.gif tik kaip jumi rast ten ? smile.gif

kosmosas, kaip tingiu dirbti ką nors.... nieko gero nenuveikiau dar, net grindų neišsiploviau.... doh.gif
Atsakyti
man rudaake girdetas nikas mastau ar ne teko bendrauti kokiu klausimu, ar per tarpininke Liina nesi ko pirkusi biggrin.gif ? mane galit fb susirast Leila Rimgailiene
Atsakyti