Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos (ne)pleputės,

Junetuk, jei Ezra sako, kad gerai, tai daryk ka ir mums blush2.gif 4u.gif ax.gif Plsssssss, man labai reikia...gyvenimas svyruoja ne tik mano bet ir sunaus kazkur, noretusi ir su zvaigzdelem pasitarti siek tiek 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Lijo, nuotraukytes thumbup.gif: labai labai wub.gif
Atsakyti
Ginsiuos vie6ojo administravimo profesinį bakalaurą. Praktika - 80 akademinių valandų
Atsakyti
Junetuk mes juk sutinkam but bandomaisiais triusiais, o tau kuo daugiau praktikos tuo geriau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(ezra @ 2010 05 12, 17:03)
Norėtum, kad tave pamirštume. cool.gif Neįmanoma. Juk reik dar vieną mažą minkštą kleckiuką paminkyt. biggrin.gif


jau zinok dideeeelis kleckas.... wub.gif


Lijo... grazuuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 12, 17:03)
Na, tau, kaip naujokei, prirašymas privalomas. biggrin.gif

ane bigsmile.gif tada liuks yahoo.gif

lijo nuotraukytes labai labai wub.gif

Junetuk ir as stoju į eilę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 05 12, 17:24)
jo, turi reikalu, prisimenu kartais biggrin.gif

Aš vis prisimenu, kad kai ko nepasiėmiau, kai ko neatvežiau. Vis nesugalvoju, kada čia tau patrukdyti. smile.gif

QUOTE(lijo @ 2010 05 12, 18:58)
pagaliau gavau smile.gif

O aš jau norėjau klausti, ar ir vėl laukiesi. biggrin.gif

QUOTE(cabra*urbana @ 2010 05 12, 19:57)
Ginsiuos vie6ojo administravimo profesinį bakalaurą. Praktika - 80 akademinių valandų

Bet tai nėra daug. Aš kai atlikinėjau praktiką, tai gerus 2 mėnesius trukau, jei ne daugiau. g.gif

QUOTE(siamka @ 2010 05 12, 21:22)

jau zinok dideeeelis kleckas....  wub.gif

Ale, labiau leistųsi kibinamas nei mano ožiukas, prie kurio net prisiliesti kiti negali. biggrin.gif
Atsakyti
labryt biggrin.gif
Atsakyti
Klausykit, o gal rimtai, planuojam meet'uką?

Tik dabar klausimas dėl vietos, nes kai kurios su vaikais, tai reiktų tokios vietos, kad kitų gyvybei būtų nepavojinga. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2010 05 12, 18:57)
Ginsiuos vie6ojo administravimo profesinį bakalaurą. Praktika - 80 akademinių valandų

ups... 800 akademinių valandų
Atsakyti
QUOTE(cabra*urbana @ 2010 05 13, 19:17)
ups... 800 akademinių valandų

Aišku. tada man labiau pasisekė, nes turėjau praktiką besimokydama. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 05 13, 15:50)
Klausykit, o gal rimtai, planuojam meet'uką?

Tik dabar klausimas dėl vietos, nes kai kurios su vaikais, tai reiktų tokios vietos, kad kitų gyvybei būtų nepavojinga. biggrin.gif


as visom keturiom uz..... 4u.gif
Atsakyti
Ezriuk, su gimtadieniu tave!!! Palinkesiu visko, ko geriausio tau, ko sirdele tavo troksta!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ametistė @ 2010 05 17, 09:36)
Ezriuk, su gimtadieniu tave!!! Palinkesiu visko, ko geriausio tau, ko sirdele tavo troksta!

user posted image

Ačiū, ačiū, ačiū.
Atsakyti